Hammaste valgenduskomplekt Snow White

snow white teeth whitening kit

Hammaste valgenduskomplekt Snow White

50.00 (sis. KM)

Out of stock
5.00 out of 5

50.00 (sis. KM)

Hammaste valgendamine “Snow White” professionaalse komplektiga kodus. See 7 päeva komplekt on “Snow White” seerias kõige kiiremini toimiv toode.

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

Hammaste valgenduskomplekt “Snow White” on mõeldud kodus kasutamiseks. See 7 päeva komplekt on “Snow White” seerias kõige kiiremini toimiv toode. Lihtne kasutada ning mõeldud lihtsasti kodus kasutamiseks, eelnevate hammaste valgandamis kogemust pole vaja!

Snow White” geeli valem on täielikult vesinikperoksiidi vaba, tulemused saavad väga head. Üks peamisi seeria põhimõtteid on, et tooted ei kahjustaks hambaid ega igemeid nagu seda teevad vesinikperoksiidi sisaldavad valgenduskomplektid.

Tulemusi võib võrrelda hambaarsti juures valgenduse tegemisega, mis maksab kordades rohkem. Küll võtab rohkem aega, kuid kokkuvõttes tulemus on sama ning palju taskukohasem.

Komplektis sisaldub:

 • Eeltöötlusgeel 10ml
 • Aktiivne “Snow White” valgendusgeel 10ml
 • Valgendamisjärgne puhastus 10ml
 • Hammaste vorm ning valgenduslamp

3 arvustust tootele Hammaste valgenduskomplekt Snow White

 1. 5 / 5

  Soovitan!

  Aitäh! Üli rahul teenindusega, soovisin sama päev kätte saada kuna pidu oli õhtul. Väga vastutulelikud! Ja naeratus nagu miljon dollarit😃

 2. 5 / 5

  Enn

  nii lihtne kasutada, valgendas 7-8 tooni. Aitäh!

 3. 5 / 5

  Siiri ja Reigo

  Mina proovisin Beaming white komplekti, mees Snow white. Mõlemad olid head aga Snow white on lihtsam kasutada, ei pea kummist klambreid sulatama.


Lisa arvustus