KODUNE FATBURN-KUUR

109.00 (sis. KM)

Suvi pole enam kaugel! Õige aeg alustada koduse salenduskuuriga, et saavutada kaunis rannavorm!

Saadavus: Laost otsas Tootekood: kuur01

Kirjeldus

Pakett on mõeldud koduse kehahoolitsuse kuuri tegemiseks.

Sisaldab: 3 kehamähist, kehakoorijat, termo-võiet ja kile.

JUHISED:

  • IGA MÄHISE EEL koori keha hoolikalt: soovitame kasutada 100% NATURE sarja kohvi-mandli või surnumere soola-laimi koorijat (kui kasutada teisi koorijaid, tuleb jälgida, et need ei sisaldaks kunstlike vaha-, õli vmt komponente, mis ummistavad nahapoore tänu millele on mähisel raskem nahka imenduda).
  • ALUSTA kuuri kehamähisega “Body Activator”, mis kiirendab ainevahetust ja vereringet;
  • JÄRGNEB 2-3 termo-võide protseduuri: kata õrnalt probleemne kehapiirkond võidega ja kata kilega, hoia kuni 40 minutit ja vajadusel puhasta kehaõliga ning pese maha (võib ka jätta peale).

TÄHELEPANU: katseta eelnevalt pipra-tundlikust väiksemal alal, kuna tegu on loodustootega ning pipratulisuse taluvus on individuaalne – kui võie on sinu jaoks liiga tugev, sega pooleks kehaõli või kookosrasvaga.

  • Võide-protseduuride järel tee protseduur mähisega “Termo-Fatburn”;
  • Jätka 2-3 termo-võide protseduuriga;
  • Lõpeta kuur kehamähisega “Detox- Cellifree”, mis stimuleerib vereringet ja rasvkoerakke ning aitab väljutada jääkaineid ja vett.
  • PLANEERI oma kodune kuur nii, et protseduuride vahe oleks 2-3 päeva.
  • Soovi korral võid jätkata Termo-võide kasutamist, et saada veelgi paremaid tulemusi!

MÄRKUS: kui KMI (kehamassi indeks) on üle 30 soovitame teha läbi 2 kuuri järjest.

  • MÄHKIMINE KODUS – üks kehaosa korraga: mähi kas alakeha või ülakeha, Säti kiletekk diivanile või voodile nii, et saad sellele mugavalt pikali heita, kui mähised peal ja endale ümber keerata. Alakeha puhul alusta jalalabadest ja liigu alt üles pikki üht jalga ühe sidemega, jõudes reiteni, kinnita side püksikummi vahele ning mähis samamoodi teine jalg; seejärel mähi esimese sidemega puusa-tuhara piirkond ja teise sidemega mähi üle kohad, mis katmata jäid. Ülakeha puhul alusta kätest ja liigu sidemega samuti alt üles – õla juures tee pööra side ümber rinnaku (jäta rinnanibud välja või kata eelneval kilega) ja seejärel ümber kõhu, teise sidemega alusta teisest käest ja õla juurest mähi katmata kohad. Kui sidet jääb üle, võid seda hoida pakendis ning kasutada järgmisel korral).

Termomähised mõjutavad rasvkoe tihedamat kihti, soodustab lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib.

Detox-mähised aitavad väljutada toksiine ning aitavad kaasa rasvapõletusele. Vähendavad tselluliidiilminguid ja turseid, väljutavad vett ja parandavad naha toonust.

Body Activator kehamähised stimuleerivad vereringet ja käivitavad kehas võimsad ainevahetuse protsessid raku tasandil, sh rasvapõletus ja detoks-protsessid, jääkainete ja liigse vee väljutamine. Mähiseid sobivad keha puhastus- ja salendavates kuurides, sh koos osade aparaadi kehahoolitsuse (pressoteraapia) või teiste kehaprotseduuride ja manuaalse teraapia või massaažide kuurides, võimendades nende toimet ja tulemuste tõhusust.

 

Soovitus- teha mähiseid pigem hommikul või päeval. Peale seda liikuda, minna jooksma või kõndima. Ja tarbida piisavalt vett, et jääkained saaksid kehast välja tulla. Kui on olemas kuivhari siis peale mähist kindlati harjata keha.

 

100% NATURE kehamähised on looduslike bioaktiivsete toimeainete ja eeterlike õlide ekstrakti-dega immutatud puuvillased mähised, mis on kehavormi korrigeerimise ja keha seisundi parandamise uudne, tõhus ja tervisele ohutu lahendus. Mähiste peamine toime on strimuleerida ja parandada vereringet kudedes raku tasandil, mis aitab võimendada ja toetada rasvapõletust, jääkainete ja liigse vee väljutamist ning vaigistada põletikulisi protsesse.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “KODUNE FATBURN-KUUR”

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.