Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

l'occitane radiance näokoorija 75ml

L’Occitane Radiance näokoorija 75ml

26.99

Lisa korvi

,

L’Occitane Radiance näokoorija 75ml

,

L’Occitane Radiance näokoorija 75ml

26.99 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

L’Occitane Radiance näokoorija – pomelo lõhnaga

Korsika värskelt korjatud pomelode ja looduslike puuviljahapetega rikastatud L’Occitane Radiance näokoorija (Scrub) töötab koheselt ja efektiivselt.

Selle värske moositekstuur koos väheste seemnetega eemaldab kõik mustuse ja surnud rakud ning tagab näonaha õrna koorimise. See aitab taastada naha loomuliku sära, jättes naha siledaks ja mõnusaks. Sobib tavalistele kuni kombineeritud nahadele.

Väike nipp

Kui kasutate näomaskina: kandke puhtale ja kuivale näole helde kiht. Jätke see 3-5 minutiks toimima, seejärel loputage hoolikalt veega, masseerides nahka ringjate liigutustega.
Kui kasutate näokoorijana: kandke väike kogus niiskele nahale. Masseerige nahka ringjate liigutustega, seejärel loputage. Kasutage 1 kuni 2 korda nädalas.

Tõestatud tulemused – palusime 30 naisel oma kogemust jagada. Pärast esimest kasutuskorda ütles 97% naistest, et nägu näib olevat surnud nahast vaba, 93% ütles, et nahk jäi väga pehmeks ning samuti 93%, et nahk on täielikult puhastatud.

Pärast ühe kuu möödumist ütles 90% naistest, et näonahk näeb väga hea välja, 93%, et nahk on palju siledam ning 83%, et näos on taaskord särav jume.


Ratings & Reviews (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi