Hambakapad hammaste valgendus komplekti jaoks

6.00 (sis. KM)

Hambakapad on mõeldud kasutamaks koos hammaste valgendus komplektiga, mis on meil ka müügil. Kui teie hambajäljend on läinud katki või on vana siis tellige siit uus.

Доступность: В наличии Артикул: bmkapad Brand:
Корзина

Описание

Kui olete kogemata oma hambakapad ära kaotanud, liialt kuumutanud või katki teinud siis on siit teil võimalik tellida uued. Sobib kõige paremini kokku meie koduse hammaste valgenduskomplektiga.

NB! Sellele tootele lisandub transpordikulu juhul, kui tellimuse kogusumma jääb alla €10.

Отзывы

Отзывов пока нет.


Будьте первым, кто оставил отзыв на “Hambakapad hammaste valgendus komplekti jaoks”

  • Täpse hambajäljendi saavutamiseks aseta hambakapad kuuma vette ja seejärel ülemisele ja alumisele hambakaarele. Kuna jäljendimaterjalil on madal sulamistemperatuur siis pole vaja kasutada keevat vett. Ajage vesi keema ja jätke 1 minutiks jahtuma. Uputage esimene jäljend 1 kuni 5 sekundiks vette, kuniks see muutub modelleeritavaks. Korrake sama teisega. NB: Kauemaks vette jätmine võib põhjustada jäljendi kahanemise.
  • Asetage jäljend hammaste ümber ja vajutage sõrmedega pealtpoolt hambakaarele. Sisemist kaart muljuge keelega. Laske jahtuda kuni jäljend on hammaste kuju võtnud. Tehke sama alumise hambakaarega. Jäljend säilitab oma kuju ja järgmiste valgendamiste korral seda tegevust korrata vaja pole.
  • Kui jäljendid on modelleeritud siis lõigake ääred madalamaks nii, et saate suu täielikult sulgeda ajal, kui hambajäljendid on suhu asetatud. Samuti lõigake maha ka jäljendite otsas olev kummist sang.

Вам также будет интересно…