Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

nioxin system 3 kit

Nioxin System 3, kolme etapiline hooldus

29.90

Lisa korvi

, , ,

Nioxin System 3, kolme etapiline hooldus

, , ,

Nioxin System 3, kolme etapiline hooldus

17.00 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Värvitud, kergelt hõrenevatele juustele. Komplekt sisaldab:

šampoon 150ml

palsam 150ml

hooldus 50ml

Nioxin System 3 Cleanser Shampoo Colored Hair
Šampoon värvitud, kergelt hõrenevatele juustele. Puhastav šampoon Pro-Color Shield tehnoloogiaga, mis sobib värvitud juustele ning aitab eemaldada peanahalt ja juustest karvanääpsusid ummistavat rasu, rasvhappeid ja keskkonnajääke. Parimateks tulemusteks kasutage koos NIOXIN 3. süsteemi Scalp Therapy Revitalizing Conditioner (ergutava palsamiga peanahale) ning Scalp & Hair Treatment (hooldustootega peanahale ja juustele.)

Nioxin System 3 Scalp Revitalizing Conditioner Colored Hair
Ergutav palsam värvitud, kergelt hõrenevatele juustele. Juuste tihedust kaitsev palsam BioAMP tehnoloogiaga, mis aitab suurendada juuste vastupidavust ja kontrollida niiskustasakaalu. Parimateks tulemusteks kasutage koos NIOXIN 3. süsteemi Cleanser Shampoo (puhastava šampooniga )ning Scalp & Hair Treatment (hooldustootega peanahale ja juustele.)

Nioxin System 3 Scalp & Hair Treatment Colored Hair
Hooldus värvitud, kergelt hõrenevatele juustele. Juuste läbimõõtu suurendav juustesse jäetav hooldustoode Transactive Delivery System 2.0 süsteemiga, mis muudab juuksed paksemaks. Parimateks tulemusteks kasutage koos NIOXIN 3. süsteemi Cleanser Shampoo (puhastava šampooniga) ja Scalp Therapy Revitalizing Conditioner (hooldustootega peanahale ja juustele.)


Ratings & Reviews (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi