Hammaste valgendusvaht

Hammaste valgendusvaht on parim asendus hambapastale. Tihtipeale ka looduslikum ning tervisele kasulikum.

Paljud hambapastad ka valgendavad hambaid, kuid seda söövitavate kemikaalide toel, kuid vaht on ohutum sinu suuhügieenile. Meil müüdavad hammaste valgendus vahud on kõik ilma peroksiidita, mis on seadusega ette nähtud nõue Euroopa Liidus.

Hammaste valgendusvaht ei ole keeruline toode. Seda kasutatakse täpselt samamoodi nagu hambapastat ning harjatakse hambaid. Kindlasti lugege üle meie blogi postitus selle kohta, kuidas hambaid pesta nii, et nad oleksid puhtad ja terved.

Beaming White poolt toodetud hammaste valgendusvaht “Daily White Fusion” on maailmas laialdaselt tuntud ning omab kõrge turvalisuse sertifikaate. Toode ei sisalda vesinikperoksiidi ning on täiesti ohutu. Enamik hambapastadest sisaldavad kõrges koguses fluoriidi. Kindlasti enamik, mis lubavad hambaid valgendada väga kiiresti. Kahjuks kõrge fluoriidi sisaldus võib hammastele pikemas perspektiivis olla väga kahjulik.

Ideaalne kombinatsioon hammaste valgena hoidmiseks oleks alustuseks läbi teha valgenduskuur meie poolt müüdavad Beaming White kodukomplektiga ning tulemuse hoidmiseks soetada Daily White Fusion hammaste valgendusvaht.

Näitan kõiki 1 tulemust