Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Kuidas hambaid pesta? Mis on õige ja mis on vale?

Kuidas hambaid pesta õigesti?

Ega kõiki hambaid ei pea õigesti pesema, ainult neid, mis sa tahad, et alles jääksid! Hammaste pesemiseks on õige ja vale viis ning halb tehnika võib suud kõvasti kahjustada. Tuntud hambaarst Dr. Burhenne soovitab, kuidas sa oma pärlvalgeid hambaid kõige paremini kaitsta saad.

Paljud inimesed on üllatunud, kui saavad teada, et on aastaid oma hambaid pesnud valesti. Uskuge või mitte, aga hambaharja harjased võivad kahjustada teie hambaid. Siin artiklis kirjeldame, kuidas oma hambaid kõige paremini kaitsta.

Vale viis kuidas hambaid pesta

Kui te olete nagu enamik inimesi siis võtate hambaharja ning kasutate “edasi-tagasi” liigutust nagu saeks laudu, kuni tunnete, et hambad on puhtad ja libedad.

Mina olen samuti nende inimeste hulgas! Alati tundub, et mida kiiremini ja tugevamini ma hambaid harjan, seda kiiremini saab asja aetud ning tööle või kooli minna.

Reaalsus on siiski see, et niimoodi harjates kahjustate hambaemaili. See saagimis liigutus on väga lõhkuv teie hammaste jaoks. See muudab hambad palju tundlikumaks kuuma ja külma suhtes, kui nad tegelikult peaksid olema.

See meetod ei ole kahjulik ainult hambaemailile vaid ka ei puhasta efektiivselt. Kuna harjased liiguvad “edasi-tagasi” siis nad nagu “hüppavad” ühe hamba pealt teise peale ning hambavahed jäävad puutumata.

Need “vahed” peab hoidma puhtama, et ennetada hambaauke ja igemehaiguseid. Harjates saagimis liigutusega ei jõua mitte ükski harjas hammaste vahele, et eemaldada plekke ning pisikesi toidu tükke. Kogu hammaste pesemise mõte kaob ära niimoodi liigutades!

Õige viis kuidas hambaid pesta

Õige hammaste pesemis viis on tegelikult ülimalt lihtne. See on nii lihtne, et te ei pruugi tundagi nagu te peseks hambaid, aga see on okei. “Anna aega atra seada” – pole lihtne uuesti õppida kuidas hambaid pesta, kui oled aastaid kasutanud sama meetodit. Hea viis ümber õppimiseks on kasutada “vale kätt” – Kui olete paremakäeline siis vasakut kätt ja vastupidi. See võtab veidi aega, aga tulemused räägivad enda eest.

Miks mitte kasutada fluoriidi sisaldavate hambapastade asemel vahtu? See on hammaste jaoks palju tervislikum ning hoiab nad tervemana. Proovige kindlasti ära Beaming White hammaste valgendusvaht.

[porto_product id=”88″]

Alustuseks pane hambahari paari hamba peale (nii palju, kui hari mahutab. tavaliselt 2-3 hammast). Nüüd liiguta hambaharja ringjate liigutustega hammaste peal. Nüüd peaksid tundma, kuidas harjased ronivad hammaste vahele. Kui harjased jõuavad hammaste vahele siis sellega eemaldad sa kõik väiksemadki toidu tükid ning plekid.

Kui oled need paar hammast ära harjanud siis liigu edasi järgmise paari hamba peale ning korda liigutust. Ringjate liigutustega, õrnalt kindlustades, et harjased saavad hammaste vahele. Siis järgmise paari hamba peale ja nii edasi kuni kõik hambad on puhtad. See on õige viis, kuidas hambaid pesta ning see meetod aitab hoida hambaid tervena.

Miks on õige viis , kuidas hambaid pesta nii oluline?

Tugev ja kiire hammaste pesu võib tunduda efektiivsem, kuid niimoodi hambaid harjates, saagimis liigutusega, aitab tegelikult igasugusel jamal koguneda sinu hammaste ja igemete vahele. Toidu tükkide ja plekkide kogunemine pikema aja jooksul võib tekitada tõsiseid probleeme. Õige viis, kuidas hambaid pesta aitab sul saavutada parima tulemuse.

Selle meetodi hea külg on see, et vahet pole, kui kaua te olete hambaid valesti pesnud, sest te saate kohe täna seda muuta! Enne, kui täna magama lähete siis proovige ära – siis homme jälle, ülehomme veel, üleülehomme uuesti ja nii edasi ja nii edasi….

Meelespea: Ärge saagige hambaid edasi tagasi! Pigem kasutage pehmeid ringjaid liigutusi ning sellega päästate oma hambad kahjustustest ja tundlikkusest.

Lõpetuseks üks vahva video lastele sellest, kuidas hambaid pesta ning nende eest hoolt kanda!

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi