Hammaste valgendusgeel kodukomplektile 10ml – Beaming White

5.00 out of 5

22.00 (sis. KM)

Beaming White hammaste valgendus kodukomplektile kõige parem lisageel.

Saadavus: Laos Tootekood: bmgeel14601 Brand:
Vaata korvi

Kirjeldus

Kui olete endale soetanud koduse hammaste valgendus komplekt ja soovite hammaste valgendus kuuri korrata, ei pea Te uuesti soetama kogu kodukomplekti, vaid võite osta eraldi juurde lisageeli.  Kogus 10ml.

Hammaste valgendusgeel lisana on mõistlik soetada, kui olete juba kasutanud Beaming White kodust hammaste valgendus komplekti. Hambaid võib valgendada paar korda aastas ning kui teil on eelnevalt olemas juba valgenduslamp, hambakapad, instruktsioonid, hammaste tooni määraja siis soetage lihtsalt see geel.

8 arvustust tootele Hammaste valgendusgeel kodukomplektile 10ml – Beaming White

 1. 5 / 5

  Silver

  Kõige parem geel!

 2. 5 / 5

  Karin

  Lisageel sama hea nagu komplektis kaasas olev geel. Või äkki ongi täpselt sama…

 3. 5 / 5

  Sandra S

  Väga mugav, et saab geeli eraldi juurde tellida! Teie klient juba aasta:)
  Kõike head!

 4. 5 / 5

  E L

  Mul oli ka teise firma lamp ja tellisin siit geeli. Palju parem geel! Teeb hamba valgemaks aga vähem tundlikuks. Teise geeliga ei saanud ca kuu külma ja kuuma juua/süüa.

 5. 5 / 5

  Õie

  Aitäh! Mul olid olemas teise firma lamp ja kapad hambaarsti juures tehtud ja tellisin ainult geel. Hambad läksid väga valgeks!:)

 6. 5 / 5

  Evelin

  Väga mugav! Tellisin aasta alguses komplekti ja nüüd ainult geeli juurde kuna teised asjad olid olemas. Tore üllatus oli see ka, et lisageel suurem st jätkub kauemaks! Saan hambad 3×30 minutit tehes 6-7 tooni heledamaks!

 7. 5 / 5

  tellija

  eestis pole vist ühtki teist poodi, mis müüks lisageelt. pealegi hea tuntud kaubamärk. toimis minu peal hästi.

 8. 5 / 5

  rohelinemehike

  Kahtlustasin alguses, et tegemist on koopiaga Beaming White geelist ja toodetest, aga lisageeli tellimus toodi kätte kohale ning kõik täitsa õige. 100% ametlikud Beaming White esindajad.


Lisa arvustus

Koostisosad
Glycerin, Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Titanium Dioxide, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium Saccharin, Sodium Carbonate Peroxide

Kasutusjuhend

Kasutada samamoodi nagu kasutasite geeli valgenduskomplektis. Kui protsess on ununenud leiate kasutusjuhendi Beaming white kodukomplekti informatsiooni alt.

Sulle võib meeldida ka…