Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Hammaste valgendamine- KIIRE tulemusega, kodune valgendus

42.25

Lisa korvi

Hammaste valgendamine- KIIRE tulemusega, kodune valgendus

Hammaste valgendamine- KIIRE tulemusega, kodune valgendus

42.25 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Meie palju kiidetud ja hinnatud kodune hammaste valgendus komplekt on saanud täiustuse! Beaming White kuulas kliente ja muutis kodukasutuseks mõeldud hammaste valgendus komplekti veelgi paremaks!

Varem, pidi hamba kapesid eraldi kuumas vees enne valgendust töötlema. Seda enam tegema ei pea, uued kaped on mõeldud kohe kasutamiseks ja tüütu modelleerimine enne hammaste valgendamist jääb ära!

Samuti on läbinud uuenduskuuri ka LED-lamp. Vana komplekti lamp sisaldas 1 LED- tulega lampi. Uuel lambil on aga 5-LED lambikest, mis muudavad valgendus tulemused veelgi paremaks! Teise uuendusena, sisaldab uus lamp sisseehitatud taimerit koos piiksuga, selleks, et ei peaks oma valgendusseansi aega ise jälgima. Kui hammaste valgendamise seanss on lõppenud, hakkab lamp piiksuma.

Enne valgendamist on vaja lamp lihtsalt kapede külge panna. Ära käib ta selleks, et oleks mugavam kapesid puhastada ja ei peaks kogu lampi vee alla panema.

Uus lamp ja kaped näevad välja sellised:

5-LED-Light_On_with_Tray

Geeli koostisosad on jäänud samaks, nagu Euroopa Liidus on nõutud, kõik geelid valmivad meie enda tehases USA-s.

Euroopa Liidu normide järgi,  võib valgendamise käigus vallanduda maksimaalselt 0,1% vesinikperoksiidi. Selline kogus ei ole ohtlik hammastele ja igemetele. Sellise kogusega vesinikperoksiid ei muuda tundlikuks teie hambaid ega kahjusta hambavaapa. Võite julgelt valgendada, kartmata, et geel teie hambaid kahjustaks.

Vana komplektiga võttis üks valgendus protseduur aega 25 minutit. Uue komplektiga saab soovitud tulemuse juba 10 minutiga.

Ühesõnaga, kõik on tehtud mugavamaks, kiiremaks ja lihtsamaks!

 

Meie UUS, KIIRE valgenduskomplekt sisaldab 15 ml valgendavat geeli – piisab umbes  8–10 valgendus protseduuri jaoks -, 5 võimsa lambiga LED-valgustit ja sisseehitatud taimerit koos piiksuga. Geel on valmistatud kõige kvaliteetsematest koostisosadest, vegan, GMO-vaba, glütseriinist ja looduslikest lõhna- ja maitseainetest ning see eraldab vastavalt EL-i kosmeetikatoodete direktiivile vähem kui 0,1% vesinikperoksiidi.

Peamine valgendav koostisosa on naatriumperkarbonaat, keskkonnasõbralik kemikaal, mis võib teiel valutult  ja tundlikuks muutmata, valgendada hambaid kuni 7 tooni. Valmistatud USA-s.

Komplekt sisaldab:

  • 1 – võimas LED-lamp
  • 1 – ühesuurune hambakape
  • 3 x 5 ml hammaste valgendamise geel
  • 1 – toonimääraja
  • 1 – kasutusjuhend

Hinnangud (11)

5 stars
10
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
1
1 stars
0
4.73
11 Arvustused
Lisa arvustus

11 Arvustused

Stiina
2 nädalat ago
Mõtlesin jätan ka siis tagasisidet, kuna olen varem kasutanud seda esimest valgendust ainult juba aastaid ja nüüd siis ostsin selle. Palju mugavam kasutada! Annab ühe korra tehes palju parema tulemuse! Olin ka teisega rahul aga see on ikka palju parem:)
Triinu
4 nädalat ago
Lihtne, kiire, hea tulemus, hambad pole tundlikud!
Maix
1 kuu ago
Pakk kohal päevaga (umbes 16 ajal tellisin ja järgmine päev 14 ajal kohal). Väga mugav komplekt, hambad peale 2 protseduuri mitu-mitu tooni valgemad ja pole tundlikud😊
Kix
2 kuud ago
Üli rahul! Ja soovitan
Anni
3 kuud ago
Väga lihtsasti sain hambad mitu tooni valgemaks ja tundlikuks ka ei teinud!
Roosi
5 kuud ago
Parim valgendus mida proovinud olen 10 aasta jooksul! Ei tee tundlikuks Üli kiire Hea tulemus Pakk oli kiirelt kohal
Kertz
8 kuud ago
Uus on parim!
Liz
10 kuud ago
Võrreldes eelmise kahega on mugavam ja kiirem kasutada, tulemus mu meelest sama hea:)
Stella
11 kuud ago
Kiire tarne, aga kahe korra peale null tulemust :(
Karina
11 kuud ago
Tegin kokku 5korda, 1-2 korda saan veel teha. Hambad mega valged ja tundlikuks ei muutunud! :))) Ilusat kevadet!
Merike
12 kuud ago
Mitu aastat juba kasutan, täna avastasin arvustuse koha😃 Lihtne kasutada, ei tee hambaid tundlikuks, pakk kiirelt alati kohal, usaldusväärne toode!

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi