Filter
 • Hammaste valgendamine kodus – Beaming White komplekt

  4.61 out of 5
  39.90 (sis. KM)
 • Hammaste valgendamine nutitelefoniga- 16 LED lampi

  4.79 out of 5
  45.90 (sis. KM)
 • Hammaste valgendamine- KIIRE tulemusega, kodune valgendus

  4.73 out of 5
  42.90 (sis. KM)
 • ,

  Hammaste valgendusvaht “Daily white fusion”

  4.91 out of 5
  22.00 (sis. KM)
 • ,

  Hammaste valgenduspliiats Forever White – “Beaming White”

  4.86 out of 5
  22.00 (sis. KM)
 • ,

  Valgendav hambapasta Pierrot

  4.94 out of 5
  3.90 (sis. KM)
 • Hammaste valgendusgeel kodukomplektile 10ml – Beaming White

  5.00 out of 5
  22.00 (sis. KM)
 • Hambahari bambusest – 100% looduslik

  5.00 out of 5
  3.90 (sis. KM)
 • Hammaste tundlikkus – Minerals Enamel Booster

  4.67 out of 5
  19.00 (sis. KM)
 • ,

  Beaming White valgenduskomplekt + valgendav pliiats + valgendav vaht

  0 out of 5
  78.21 (sis. KM)
 • , ,

  Laste hambapasta Pierrot maasikamaitseline 75ml

  5.00 out of 5
  3.50 (sis. KM)
 • ,

  Hambapasta Pierrot Aloe Veraga põletikuvastane 75ml

  5.00 out of 5
  3.60 (sis. KM)
 • ,

  Hambapasta Pierrot tundlikele hammastele 75ml

  0 out of 5
  3.60 (sis. KM)
 • Hammaste valgendusgeel 3x5ml Beaming White kodukomplektile

  0 out of 5
  26.00 (sis. KM)
 • , ,

  Laste hambapasta Pierrot Sharky õunamaitseline 75ml

  0 out of 5
  3.50 (sis. KM)
 • , ,

  Pierrot Baby Hambahari Beebidele 0-2 aastat

  0 out of 5
  2.60 (sis. KM)
 • ,

  Pierrot Chlorhexidine Suuvesi Igemeprobleemidele 250ml

  0 out of 5
  6.90 (sis. KM)
 • , ,

  Pierrot Freshmint Värskendav Suusprei 10ml

  0 out of 5
  4.90 (sis. KM)
 • ,

  Pierrot Gingivitis Hambahari tundlikele igemetele Extra Soft

  0 out of 5
  2.90 (sis. KM)
 • , ,

  Pierrot Green maasika hambapasta lastele, vegan 50ml

  0 out of 5
  3.10 (sis. KM)
 • ,

  Pierrot Green Oliivi ja sidruni hambapasta, vegan 75ml

  0 out of 5
  3.90 (sis. KM)
 • , , , ,

  Pierrot Gusy Soft Laste Hambahari 2-8 a.

  0 out of 5
  2.80 (sis. KM)
 • ,

  Pierrot hambaniit/ hambavahede puhastaja 30tk

  0 out of 5
  2.99 (sis. KM)
 • , ,

  Pierrot Junior Plus hambahari lastele 8-12a.

  0 out of 5
  2.80 (sis. KM)

Hammaste valgendus - mis see on?

Hammaste valgendus teeb hambad säravamaks läbi hambaplekkide eemaldamise ja värvikaotuse vähendamise. Hambavalgendus on üks populaarsemaid hammaste kosmeetilisi protseduure maailmas, sest ta parandab hammaste välimust väga palju. Lisaks sellele on teaduslikult tõestatud, et valgete hammastega inimesed on palju enesekindlamad ning õnnelikumad! Kui hambad on korras siis on ka tuju rõõmsam. Enamik hambaarste sooritab hammaste valgendus.

Hammaste valgendamine ei ole ühekordne protseduur. Seda peaks kordama umbes iga 4-6 kuu tagant olenevalt sellest, kui palju plekke tekitavaid toitaineid te tarbite. On täiesti loomulik, et aja jooksul hammaste värv muutub kollakamaks ning sinna ei saa midagi parata. Seetõttu tulekski läbida hambavalgendus uuesti mõne aja tagant, et säilitada säravvalge naeratus!

Hambavalgendus protseduuri jaoks ei pea minema hambaarsti juurde, mis võib maksta kuni €300 ühe korra eest! Hammaste valgendamine kodus on viimaste aastatega saanud aina efektiivsemaks ning populaarsemaks. iSmile.ee on Beaming White ainus ametlik esindaja eestis ning meil müüdav hammaste valgenduskomplekt on üks efektiivsemaid ja tuntumaid maailmas.

hammaste valgendus

Kuidas hammaste valgendamine toimib?

Hamba välimise kihi nimi on "hambaemail". Loomulik hamba värv tekib sellest, kui valgus peegeldub hambaemaili pealt ning olenevalt sellest, mis värvi on hambaemaili all olev päris hammas. See värv sõltub teie geenidest ning hambaemaili puhtusest ja paksusest. Õhem hambaemail tähendab, et päris hamba värv paistab paremini läbi. Vastavalt paksusele sõltub ka see, kui palju valgust hambast peegeldub ning sellest tulenevalt ka hammaste värv.

Iga päev tekib hambaemaili peale õhuke kattekiht, mis korjab kokku hambaplekid. Hambaemail sisaldab ka poore, mis hoiavad need plekid endas kinni. Väga sarnaselt nahal olevatele pooridele. Seetõttu on väga oluline hoolitseda oma hammaste eest ning võtta hammaste valgendamine endale prioriteediks, kui soovite säilitada säravat naeratust ka kõrges vanuses. Kõige tihedamad põhjused miks hambad muutuvad kollaseks või plekiliseks on:

 • Tubaka tarbimine
 • Tumeda värviga jookide tarbimine nagu kohvi, coca cola, tee ning punane vein
 • Hammaste eest mitte hoolitsemine

Samuti muutuvad hambad kollasemaks ka vanusega, kuna hambaemail muutub õhemaks ning päris hammas selle all tumedamaks. On võimalik ka, et hambaplekid tekivad päris hambale. Neid kutsutakse "sisemisteks plekkideks". Hammaste valgendamine kodus ning hambaarsti rutiinne külastamine aitab kindlasti vältida taolisi juhtumeid. Kuidas siis tekivad sisemised plekid? Näiteks, kui väiksena kasutada liiga palju hambapastat, mis sisaldab suures koguses fluoriidi, siis jäävad plekid hammastesse kinni, kuna lapse hambad alles arenevad ning pole nii hästi kaitstud. Lisaks sellele ka tetratsükliini antibiootikumid. Need võivad tekitada lapse hammatele hambaplekid, kui ema tarbib neid raseduse teises pooles või kui neid tarbib laps, kes on 8 aastane või noorem. Hambad alles arenevad selles vanuses. Ka trauma võib hammast tumendada.

hammaste valgendus mariliis jõgeva
Mariliis Jõgeva kasutab ja soovitab Beaming White hambavalgendus tooteid!

Hammaste valgendus - mida kasutada ning kuidas ette valmistuda?

Kindlasti peaks välja ravima hammaste või igemetega seotud haigused enne, kui teha hambavalgendus. See ei ole küll kohustuslik, kuid hammaste valgendus tulemus saab olema parem tervete hammastega. Lisaks sellele parandab see teie üldist tervist ning enesekindlust! Näiteks, hambaaugud peaks korda tegema, sest hammaste valgendus ei valgenda musta osa, mis on tekkinud hambaaugust. Kui teil on igemehaiguseid siis võivad olla nähtaval hambajuured, mis tunduvad kollased, kuid hammaste valgendus tooted seda ei valgenda. Sellisel juhul peaks kindlasti hambaarsti külastama. Hambavalgendus ei toimi ka hammaste täite peal.

Hammaste valgendamine kodus on üks populaarsemaid meetodeid tänapäeval, kuidas oma naeratus säravamaks muuta. Meil müügil olevate Beaming White toodetega on see väga turvaline, lihtne ja soodsam, kui hambaarsti juures, kuid kindlasti soovitame küsida ka oma hambaarsti käest, kas teie enda hambad valgeneksid või mitte. Hambad võivad olla kollakad ka geenidest ning see ongi nende loomulik värv.

Hammaste valgendamine kodus kestab Beaming White toodetega vaid kuni 60 minutit läbi kahe protseduuri. Hammaste valgendus sooritatakse kodus hambakapadega, mis tehakse veega soojaks ning pehmeks. Seejärel asetage hambakapad suhu ning suruge hambad kokku, et tekiks teie hambajäljend. Seejärel asetage komplektis olev hambavalgendus geel jäljendisse ning pange hambakapad suhu. Kaasas on ka koduseks kasutamiseks mõeldud LED lamp, mis pange seejärel tööle ning asetage hambakapade ette.

Selleks, et hambavalgendus tulemus püsiks kauem püüdke vähendada ülalmainitud tumedaid toitaineid. Lisaks sellele saate ka kasutada Beaming White järelhooldus tooteid, mis aitavad hoida juba saavutatud tulemust. Näiteks hammaste valgendusvaht, hammaste valgenduspliiats, valgendav hambapasta. Kui te olete juba Beaming White komplekti ostnud ning soovite uuesti valgendada saate tellida lihtsalt uue hammaste valgendusgeeli ning vajadusel ka uued hambakapad.