Hammaste valgendamine nutitelefoniga- 16 LED lampi

hammaste valgendus

Hammaste valgendamine nutitelefoniga- 16 LED lampi

45.90 (sis. KM)

In stock

45.90 (sis. KM)

Hammaste valgendamine ei saa enam lihtsam ja kiirem olla! Valgenda oma hambaid ainult kvaliteetsete toodetega!

Saadavus: 47 laos Tootekood: ism0001 Brand:

Kirjeldus

Täiesti uus ja innovaatiline hammaste valgendus toode Beaming White-ilt.

Hammaste valgendus, mida on kiire, lihtne ja lõbus kasutada. Tootel on kaasas kaks geeliga täidetud pliiatsit ja led-hambakaped mis ühilduvad Iphone ja Android telefonidega.

UUS LED-kape on väga võimas, see sisaldab 16 LED- lampi, tänu millele annab valgendamine tavapärasest veelgi paremad tulemused.

Enam ei pea vaeva nägema hambakapede modelleerimisega, need on kohe valmis kasutamiseks. Kannate pliiatsist geeli hammastele, asetate kape suhu ja ühendate telefoni laadimispesaga.

Geel on valmistatud, nagu ka meie teised tooted, Beaming White enda laborites ja on hammastele täiesti ohutu, ei riku hambaemaili ega tee seda tundlikuks.

Beaming White on üks tunnustatumaid ja kuulsamaid hammaste valgendus toodete pakkujaid USA-s ja Euroopas. Neil on oma tehas, kus kõik tooted valmistatakse nende nõuete järgi. Kuna Euroopa, USA ja Aasia turul peavad olema erineva vesinikperoksiidi sisaldusega tooted, siis on nad teinud Euroopa turule täpsete nõutud ettekirjutustega hammaste valgendus tooted.

Soovitame kõigil, ostes ükskõik millise toote, veenduda enne valgendamist, kus on toode valmistatud ja uurida ka koostisosade kohta. Igal õigel e-poel on kindlasti toodud välja ettevõte kelle poole pöörduda ja kes vastutab antud toodete eest. Järgides neid lihtsaid asju, saate kindlad olla, et saate kvaliteetse toote ega riku valgendades oma hambaid. Meie toodete kvaliteet on kõrge ja kontrollitud.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Hammaste valgendamine nutitelefoniga- 16 LED lampi”

Koostisosad

Glycerin, Propylene Glycol, Acrylates/c10-30, Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trienthanolamine, Sodium, Saccharin, Mica, Mentha Piperita (Peppermint) oil, Sodium Carvonate Peroxide, CL

Kasutusjuhend

1 samm:

Eemaldage harja otsast kork. Esmakordsel kasutamisel peate pliiatsi käepidet mitu korda keerama, kuni geel katab harja otsa. Naerata laialt ja kanna õhuke kiht geeli hammastele, vältides igemeid või huuli. Ühest geeliterast piisab 4–5 hamba katmiseks. Jätkake pliiatsi keeramist, et pealekandmise ajal piisavalt geeli oleks. Katke kindlasti kõik hamba pinnad.

2 samm:

Ühendage kaabel LED-kaped kolmesuunalise toitekaabli sisse ja seejärel ühendage kolmesuunalise kaabli teine ots soovitud toiteallikaga. Kapede LED-tuled kiirgavad sinist valgust, kui kaped on edukalt toidetud.

3 samm:

Asetage LED-kaped suhu ja hammustage kergelt kapesid nii, et hammastel olev geel satuks sinise valguse kätte. Sulgege suu ja valgendage 20 minutit.

4 samm:

Kui olete valgendamise lõpetanud, ühendage  LED-kape vooluvõrgust lahti. Loputage suud veega. Loputage kape ka veega, et eemaldada geel ja sülg, veendudes, et kaabli otsad ei saaks märjaks. Laske kapedel loomulikult kuivada.

5 samm:

Korrake protseduuri üks kord päevas 5-10 päeva järjest.

Koostisosad

HOIATUSED 

Valgendav geel: mitte alla neelata. Hoida silmadest eemal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Minimaalne vanus on 18 aastat vana. Ärge kasutage magamise ajal. Ärge kasutage, kui olete rase / imetate, teil on halb hammaste tervis (lagunevad hambad, paljastunud juured, igemehaigused), olete hiljuti teinud suuõõne operatsiooni. Ei valgenda plomme, kroone, laminaate jms, valgendab ainult oma tervet hammast.

LED kape: Ärge uputage LED kapet vette, kui olete toiteallikaga ühendatud. Puhastage LED-kape õrnalt veega niisutatud pesulapiga. Ärge kasutage LED kapet  kauem kui 60 minutit. Kui olete lõpetanud kasutamise, eemaldage LED- kape toiteallikast. Hoidke LED kape puhtas ja kuivas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.