Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

hammaste valgendus

Hammaste valgendamine nutitelefoniga- 16 LED lampi

45.00

Lisa korvi

Hammaste valgendamine nutitelefoniga- 16 LED lampi

Hammaste valgendamine nutitelefoniga- 16 LED lampi

45.00 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Täiesti uus ja innovaatiline hammaste valgendus toode Beaming White-ilt.

Hammaste valgendus, mida on kiire, lihtne ja lõbus kasutada. Tootel on kaasas kaks geeliga täidetud pliiatsit ja led-hambakaped mis ühilduvad Iphone ja Android telefonidega.

UUS LED-kape on väga võimas, see sisaldab 16 LED- lampi, tänu millele annab valgendamine tavapärasest veelgi paremad tulemused.

Enam ei pea vaeva nägema hambakapede modelleerimisega, need on kohe valmis kasutamiseks. Kannate pliiatsist geeli hammastele, asetate kape suhu ja ühendate telefoni laadimispesaga.

Geel on valmistatud, nagu ka meie teised tooted, Beaming White enda laborites ja on hammastele täiesti ohutu, ei riku hambaemaili ega tee seda tundlikuks.

Beaming White on üks tunnustatumaid ja kuulsamaid hammaste valgendus toodete pakkujaid USA-s ja Euroopas. Neil on oma tehas, kus kõik tooted valmistatakse nende nõuete järgi. Kuna Euroopa, USA ja Aasia turul peavad olema erineva vesinikperoksiidi sisaldusega tooted, siis on nad teinud Euroopa turule täpsete nõutud ettekirjutustega hammaste valgendus tooted.

Soovitame kõigil, ostes ükskõik millise toote, veenduda enne valgendamist, kus on toode valmistatud ja uurida ka koostisosade kohta. Igal õigel e-poel on kindlasti toodud välja ettevõte kelle poole pöörduda ja kes vastutab antud toodete eest. Järgides neid lihtsaid asju, saate kindlad olla, et saate kvaliteetse toote ega riku valgendades oma hambaid. Meie toodete kvaliteet on kõrge ja kontrollitud.


Hinnangud (14)

5 stars
12
4 stars
1
3 stars
1
2 stars
0
1 stars
0
4.79
14 Arvustused
Lisa arvustus

14 Arvustused

Sille S
4 nädalat ago
Sain selle valgendusega super tulemuse! Varem oli vana komplekti kasutanud korduvalt aga kui see nüüd müüki tuli mõtlesin, et proovin sellega ka ära. Lihtsam kasutada ja ühest korrast väga palju valgemad hambad! Uus lemmik! Soovitan!
Peeter
1 kuu ago
Proovisin ka uue ära, parem kui eelmine, lihtsam ja mugavam kasutada!
Kerli
1 kuu ago
Mugavam kui vana valgendus aga tulemus sama hea!:)
Ly
2 kuud ago
Super hea tulemus! Kiidan ja soovitan! Ilusat jõuluaega😊
Laura Kiik
2 kuud ago
Üli tore teenindus, helistasin kas oleks võimalik kohapealt osta, saime kohe kokku ja juba õhtul saime mehega spas katsetada. Nii hästi toimis mõlemal, hambad ilusad valged, tundlikud ei ole. Tänan veel suurepärase teeninduse eest! Seda kohtab harva viimasel ajal.
Karmen L
3 kuud ago
Väga lihtne kasutada ja hambad olid mega palju valgemad peale esimest valgendamist juba! Kiidan kõigile😃
Merje Kiik
3 kuud ago
Väga rahul kõigega! Pakk oli kohal päevaga, valgendust lihtne kasutada, hambad läksid väga palju valgemaks. Ma ei viitsinud mitu päeva järjest teha, tegin ühel päeval kaks korda. Geeli veel nii palju alles ka. Olen väga rahul ja soovitan!
Martin
4 kuud ago
Kaup kiirelt kohal ning kerge kasutada. Võibolla tooni võrra läksid hambad valgemaks, mitte rohkem kahjuks.
Tanja
4 kuud ago
Pole varem kunagi kasutanud hambavalgendustooteid. See komplekt tundus hästi mugav. Paraku minu hambad pole valgemaks läinud. Proovin veel. Võib olla panin vähe geeli.
Karina
4 kuud ago
Lugesin kommetaare, et saab kohe kätte kui helistada, nii tore teenindaja, liikus ise ringi ja tõi paki ära. Nüüd teinud 3 korda, super tulemus, mees ütles ära rohkem tee muidu on juba liiga valge😃
Siiri Vali
4 kuud ago
Kindlasti parim valgendus mis proovinud olen! Hambad tegi väga valgeks ja üldse mitte tundlikuks. Eestis lubatakse müüa ainult neid tooteid, mis ei muuda hambaid tundlikuks aga olen väga paljusid proovinud ja hambad on nii paljudega nii valusaks jäänud. Ühel komplektil mis oli kodulehel lubatud, et Euroopas toodetud polnud isegi valmistajat kirjas karbil. Väga alatu! Aga selle firma toodetega palusin enne saata pildi ja uurisin ja siis julgesin osta! Kui topite omale mingit jama suhu siis tagajärjeks on lagunenud ja valusad hambad. Mõelge ja uurige enne!
Maire Nurme
4 kuud ago
Soovitan!
Triin
5 kuud ago
Parem kui see vanem komplekt! Mugavam ja parem tulemus...
Raimond
2 aastat ago
Mõistlik on ennem käia hügienisti juures ja peale seda saab toote puhastele hammastele katta ja toimib reaalselt hamba peal toode. Mitte kivi peal mis tahestahtmata kõigil hammastel on. Aga tulemus hea.

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi