Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Beaming White komplekt valgendus pliiats vaht

Beaming White valgenduskomplekt + valgendav pliiats + valgendav vaht

86.90

Lisa korvi

,

Beaming White valgenduskomplekt + valgendav pliiats + valgendav vaht

,

Beaming White valgenduskomplekt + valgendav pliiats + valgendav vaht

78.21 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Beaming White kõige populaarsemate valgendustoodete komplekt.

Nüüd eriti hea võimalus kinkida iseendale või kellegile kallile enimostetud Beaming White valgendustoodete komplekt.

Komplektis sisaldub Beaming White kiiretoimeline hambavalgenduskomplekt, millega saavutad säravvalged hambad juba 10 minutiga. Komplekti on väga mugav, kiire ja lihtne kodus kasutada. Komplektis sisaldub tõhus 5 võimsa lambiga led-valgusti koos taimeri ja helisignaaliga, koheselt kasutusvalmis hambakape, toonimääraja, kasutusjuhend ning 15ml (3x5ml) valgendusgeeli, millest peaks jätkuma orienteeruvalt 8-10 valgenduskorraks.

Geel on valmistatud kõige kvaliteetsematest vegan koostisosadest, GMO-vaba, glütseriinist ja looduslikest lõhna- ja maitseainetest ning eraldab vastavalt EL-i kosmeetikatoodete direktiivile vähem kui 0,1% vesinikperoksiidi. Peamine valgendav koostisosa on naatriumperkarbonaat, keskkonnasõbralik kemikaal, mis võib valutult  ja tundlikuks muutmata, valgendada teie hambaid kuni 7 tooni. Valmistatud USA-s. Geeli on võimalik ka üksikuna hiljem juurde osta.

Hammaste valgendusvaht “Daily White Fusion” on puhastav ja valgendav fluoriidiga mikrovaht, mis ei kahjusta hambavaapa ega tekita valulikkust kuna ei sisalda peroksiidi. Kasutatakse igapäevasel hambapesul hommikuti ja õhtuti tavapärase hambapasta asemel, kuid võib ka lisaks peale hambapesu pastaga kasutada. Hammaste valgendamine toimub juba mõnepäevase kasutamise järel. Eriti soovitatav hambapesutoode just hambavalgendusprotseduuri järgselt. Parim asendus hambapastale, looduslikum ning tervisele kasulikum.

Hambaid valgendavat pliiatsit “Forever White” on kerge, mugav ja kiire kasutada ükskõik kus viibides. Koostis on õrnatoimeline ja sobib ka tundlikele hammastele. Parimaks tulemuseks kasuta kuurina ning regulaarselt 2-4 korda päevas. Sobib kasutamiseks nii hammaste valgendamiseks kui ka juba valgendatud hammaste järlehooldusena valge tulemuse säilitamiseks.


Ratings & Reviews (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi