Ärikasutaja hammaste valgenduse lahendused

Kui soovite oma klientidele hakata pakkuma hambavalgendusteenuseid, siis meie stardipakett sisaldab kõike vaja minevat.

Professionaalne ärikasutaja hammaste valgendus lahendus sisaldab ka koolituse läbimist, et saaksite koheselt hakata teenust pakkuma.  Kui olete ilusalongi-, spa- või hambaravikabineti omanik, siis anname lisaks toodetele kaasa ka turundusmaterjalid, järelhooldusejuhised ja viime läbi vajaliku koolituse. Võite olla kindlad, et meie pakutud tooted toimivad ja on kiire tasuvusajaga. Garanteerime särava naeratusega kliendid!

 

Stardipakett sisaldab:

  • 1 X professionaalne hammaste valgendamiseks mõeldud lamp
  • 10 X hammaste valgenduseks mõeldud komplekti
  • 1 X hammaste tooni määraja
  • 2 X kaitseprillid
  • 1 X koolitus ja selle läbimise kohta käivad tunnistused

EU poolt heaks kiidetud valgenduskomplekt salongidele

EU poolt heaks kiidetud valgenduskomplekt on välja töötatud järgides EU nõudeid, mille kohaselt hambavalgendusgeel ei tohi sisaldada või vallandada rohkem kui 0,1% peroksiidi. Käesolevas tootes on valgendavaks komponendiks naatriumperboraat, mis peroksiidivaba toote puhul annab suurepärase valgendustulemuse. Protseduuri teostamisel järgige lihtsat kahesammulist protsessi: kandke esmalt hammastele aktiivaine ja seejärel valgendusgeel. Seejärel asetage paika LED-lamp ja valgendage 20 minutit. Korrake kogu protsessi kolmel korral. Antud komplektis on puhastuslapid, millega kanda hammastele aktiivaine ja 5 ml valgendusgeeli – ja valikuliselt kas põse retraktor või hammaste vorm.

Koostisosad:

Valgendusgeel: Glycerin, Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Sodium Saccharin, Mica, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium Carbonate Peroxide (Sodium Percarbonate), Ci 77891. Aktivaator: Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Alcohol, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Poloxamer 188, Sucralose, Poloxamer 407, Sodium Citrate, L-Menthol, Caffeine, Sodium Benzoate, Polysorbate 20, Ci73015

NB! Kui omate varasemast ajast mujalt ostetud led lampi siis pakume ka koolitust meie tooodetele ja võimalust hakata meie käest ostma soodushinnaga salongi valgenduskomplekte.

Küsi hinda!

Hammaste valgendamine ilusalongidele

Kutsu meid kohale!

Soovid kutsuda meid oma salongi või üritusele hambaid valgendama? Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist!

Oleme käinud ilusalongide avatud uste päevadel, kliendiõhtutel. Samuti on kutsutud meid ka koju näiteks väikelinnadesse kus sellist teenust ei pakuta (eeldusel, et oleks vähemalt 5 klienti kellele teenust pakkuda).