Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Ärikasutaja hammaste valgenduse lahendused

Kui soovite oma klientidele hakata pakkuma hambavalgendusteenuseid, siis meie stardipakett sisaldab kõike vaja minevat.

Professionaalne ärikasutaja hammaste valgendus lahendus sisaldab ka koolituse läbimist, et saaksite koheselt hakata teenust pakkuma.  Kui olete ilusalongi-, spa- või hambaravikabineti omanik, siis anname lisaks toodetele kaasa ka turundusmaterjalid, järelhooldusejuhised ja viime läbi vajaliku koolituse. Võite olla kindlad, et meie pakutud tooted toimivad ja on kiire tasuvusajaga. Garanteerime särava naeratusega kliendid!

Stardipakett sisaldab:

  • 1 X professionaalne hammaste valgendamiseks mõeldud lamp
  • 10 X hammaste valgenduseks mõeldud komplekti
  • 1 X hammaste tooni määraja
  • 2 X kaitseprillid
  • 1 X koolitus

Kui Teil on valgendamiseks mõeldud lamp juba olemas, siis on võimalik meie käest osta ka ainult valgendamiseks mõeldud komplekte.

EU poolt heaks kiidetud valgenduskomplekt salongidele

EU poolt heaks kiidetud valgenduskomplekt on välja töötatud järgides EU nõudeid, mille kohaselt hambavalgendusgeel ei tohi sisaldada või vallandada rohkem kui 0,1% peroksiidi. Käesolevas tootes on valgendavaks komponendiks naatriumperboraat, mis peroksiidivaba toote puhul annab suurepärase valgendustulemuse. Protseduuri teostamisel järgige lihtsat kahesammulist protsessi: kandke esmalt hammastele aktiivaine ja seejärel valgendusgeel. Seejärel asetage paika LED-lamp ja valgendage 20 minutit. Korrake kogu protsessi kolmel korral. Antud komplektis on puhastuslapid, millega kanda hammastele aktiivaine ja 5 ml valgendusgeeli – ja valikuliselt kas põse retraktor või hammaste vorm.

Koostisosad:

Valgendusgeel: Glycerin, Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Sodium Saccharin, Mica, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium Carbonate Peroxide (Sodium Percarbonate), Ci 77891. Aktivaator: Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Alcohol, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Poloxamer 188, Sucralose, Poloxamer 407, Sodium Citrate, L-Menthol, Caffeine, Sodium Benzoate, Polysorbate 20, Ci73015

NB! Kui omate varasemast ajast mujalt ostetud led lampi siis pakume ka koolitust meie tooodetele ja võimalust hakata meie käest ostma soodushinnaga salongi valgenduskomplekte.

Rendi hammaste valgendus led-lamp. 

Kui soovid pakkuda hammaste valgendus teenust hooajaliselt, lisatööna, oled hiljuti kaotanud töö või soovid midagi lahedat teha ilumaailmas,  siis alati polegi mõistlik lampi seisma osta. Pakume võimalust lamp rentida. Miinimum periood on kaks kuud. Ühe kuu tasu 110 eurot.

Kasuta võimalust kui soovid hakata ise oma aja peremeheks!

Küsi hinda!

Hammaste valgendamine ilusalongidele

Kutsu meid kohale!

Soovid kutsuda meid oma salongi või üritusele hambaid valgendama? Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist!

Oleme käinud ilusalongide avatud uste päevadel, kliendiõhtutel. Samuti on kutsutud meid ka koju näiteks väikelinnadesse kus sellist teenust ei pakuta (eeldusel, et oleks vähemalt 5 klienti kellele teenust pakkuda).

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi