Popp

Hammaste valgendusvaht “Daily white fusion”

hammaste valgendusvaht daily white fusion

Hammaste valgendusvaht “Daily white fusion”

22.00 (sis. KM)

In stock

22.00 (sis. KM)

Hammaste valgendusvaht “Daily White Fusion” on toodetud Beaming White poolt ning sobib ideaalselt teie hammaste valgendus protseduurile.

Saadavus: 14 laos Tootekood: bmfusion
 • Kirjeldus
 • Arvustused (14)
 • Kasutusjuhend ja koostisosad

Kirjeldus

Hammaste valgendusvaht “Daily White Fusion” on puhastav ja valgendav fluoriidiga mikrovaht, mis ei kahjusta hambavaapa ega tekita valulikkust kuna ei sisalda peroksiidi. Kasutatakse igapäevasel hambapesul hommikuti ja õhtuti tavapärase hambapasta asemel. Hammaste valgendamine toimub juba mõnepäevase kasutamise järel. Eriti soovitatav hambapesutoode just hambavalgendusprotseduuri järgselt.

Eemaldab hammastelt plekid ning värskendab hingeõhku.

“Daily White Fusion” hammaste valgendusvaht sobib kasutamiseks ka hambapasta asemel. Puhastab õrnalt Teie hambad. Hammaste valgendamine Beaming White kodukomplektiga käib ideaalselt kokku nende vahuga.

Huvitavaid fakte hambapasta kohta ajaloost!

Varaseimad viited hambapastale pärinevad 4. sajandi Egiptusest, mis kirjeldavad mikstuure iirise õitest. Kreeklased ja roomlased arendasid hambapasta koostist, lisades sellele luu ja teokarpide peenikest puru. Pärsia muusik, keemik, botaanik ja geograaf Ziryab olevat leiutanud 9. sajandil tetud tüüpi hambapasta, mille täpsemad koostisosad on teadmata, kuid on kirjeldatud, et see täitis oma funktsiooni ja maitses hästi. Pole teada, kas neid varajasi hambapastasid hõõruti hammastele sõrmedega või siis riidetüki või algeliste hambaharjadega, näiteks puuoksa kasutades.

18. sajandist pärinev hambapasta retsept sisaldab söestatud leiba ja kaneeli. Aastaks 1900 oli leiutatud hambapasta, mis koosnes hüdrogeenitud peroksiidist ja söögisoodast ning seda soovitati kasutada koos hambaharjaga. Sellised esmased, uuema aja hambapastasid hakati turustama 19. sajandil, kuid need ei saanutanud populaarsust enne I maaimasõda. Aastal 1982 valmistas doctor Washington Sheffield hambapastale tuubi. Idee sai leiutaja oma pojalt, kes oli Pariisi reisil näinud värvituube, mida kuntsnikud kasutasid. Aastal 1896 hakkas Colgate & Co New Yorkis hambapastasid samamoodi tuubides tootma.

Fluoriid lisati esimest korda hambapastale 1914. aastal. 1930ndatel suhtus Ameerika Hambaarstide Liit sellesse kriitiliselt, kuid 1950ndatel fluoriidi sisaldavad pastad aksepteeriti. Esimene fluoriidiga hambapasta tuli müüki 1955 ja see kandis nime Crest. Aastal 1960 kinnitas Ameerika Hambaarstide Liit, et Crest aitab välitda hammaste lagunemist. Fluoriidi sisaldus hambapastades varieerub sõltuvalt riigist, oleneb kehtestatud piirangutest ja soovitutest. Näiteks paljudes Aafrika riikides on fluoriidi sisaldus hambapastades kordi kõrgem kui Ameerika Ühendriikides kasutatavates pastades.

Juunis aastal 2007 soovitas USA Toidu- ja Ravimiamet ning mitmed Panamas, Austraalias ja Puerto Ricos organisatsioonid tarbijatel vältida teatud brändide hambapastasid, mis on toodetud Hiinas ning sisaldavad mürgist ainet dietüleenglükooli (DEG). Seda kemikaali kasutatakse külmumisvastastes ainetes lahustina ning see võib põhjustada maksa- ja neerukahjustusi või olla koguni surmav.

Fluoriidi erinevad vormid on hambapastade enim kasutatud koostisosas, mille eesmärk on vältitda hambaaukude teket. Kuigi flouriidi leidub ka väikeses koguses taimedes, loomades ja veekogudes ning see omab luid ja hambaid moodustavad toimet, ei peeta seda elutähtsaks komponendiks.

14 arvustust tootele Hammaste valgendusvaht “Daily white fusion”

 1. 5 / 5

  Pesin umbes nädala iga päev selle vahuga hambaid. Väga hästi töötab! Hambad ma arvan 5 tooni valgemad.

 2. 5 / 5

  Kommentaare usaldades tellisin vahu ja tõesti super lahe toode. Nii õrn vaht ja teeb hambad märgatavalt valgemaks!

 3. 5 / 5

  Mina eraldi hambapastat ei kasuta vaid pesengi sellega. Mõnus õrn maitse, teeb hambad puhtaks ja mega valgeks!
  Üks fänn juures teil:)

 4. 5 / 5

  Super klienditeenindus!
  Tegin nagu soovitati, nädal järjest iga õhtu ja hambad nii palju valgemad. Ei saanud komplekti kasutada kuna plomm esihambas.

 5. 5 / 5

  5+
  Kasutuses juba pool aastat, kui kuskile minek siis kaks õhtut enne seda pesen vahuga hambaid. Inimesed kärkavad:)

 6. 5 / 5

  Pesen ülepäeviti vahuga juba paar nädalat. Hambad palju valgemad.
  Väga rahul ja soovitan!

 7. 5 / 5

  Mina ei kasuta igapäevaselt vaid enne seda kui mõni üritus. Pesen hambad sellega ära vahetult enne ja teeb kohe naeratuse sàravaks

 8. 5 / 5

  Nii hea maitsega ja saab kasutada hambapasta asemel. Hambad ikka mitu tooni valgemad juba (tellisin 17.06).

 9. 5 / 5

  Saime koos elukaaslasega vahtu kasutada ca 3 nädalat. Mõlemad väga rahul! Aitäh, soovitan!

 10. 5 / 5

  Minu lemmik toode! Lihtne kasutada ja peale paari päeva hambad valgemad

 11. 4 / 5

  hea lihtne kasutada hambapasta asemel – peaks olema tervislikum ka.

  positiivne, et jõudis järgmine päev pakiautomaati !

  teeb hambad natuke valgemaks küll. komplekt teeb rohkem.

 12. 5 / 5

  Paari pesuga valgemad hambad ja maitse on ka väga mõnus. Suurele kohvitajale sobiv toode!

 13. 5 / 5

  Tere, kolmas päev peale kasutamist (hommikul ja õhtul), küsis mees kas olen hambaid valgendanud. Silmnähtavalt valgendas:))))) mõtlesin see ainult hambapasta. Aitäh!:))))

 14. 5 / 5

  tellisin läbi ismile ning jõudis 2 päevaga kohale. smartpostiga tellisin. vaht on ilmselt parim, mida seni proovinud olen.


Lisa arvustus

Koostisosad
Aktiivsed koostisained: Sodium Fluoride (0.15%W/V Fluoride Ion). Other Ingredients: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Alcohol, Poloxamer 407, Sodium Citrate, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Sodium Saccharin, Sucralose, Sodium Benzoate, Polysorbate 20, Poloxamer 188, L-Menthol, Sodium Perborate, Caffeine, Disodium Edta

Kasutusjuhend

Annustage kuivale hambaharjale 2-3 pumbatäit ja peske 1-2 minutit. Süljake vaht välja kuid suud ärge loputage. Ärge sööge ega jooge järgmised 15 minutit midagi. Ärge kasutage tihedamini, kui kaks korda päevas.

Vastunäidustused: Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 18 aastaselt. Hoidke kokkupuutest silmadega.Toode ei valgenda laminaate, lumineere, hambatäidiseid ja kroone.