Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Beaming white daily white fusion

Hammaste valgendusvaht “Daily white fusion”

21.57

Lisa korvi

,

Hammaste valgendusvaht “Daily white fusion”

,

Hammaste valgendusvaht “Daily white fusion”

21.57 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Hammaste valgendusvaht

Hammaste valgendusvaht “Daily White Fusion” on puhastav ja valgendav fluoriidiga mikrovaht, mis ei kahjusta hambavaapa ega tekita valulikkust kuna ei sisalda peroksiidi. Kasutatakse igapäevasel hambapesul hommikuti ja õhtuti tavapärase hambapasta asemel. Hammaste valgendamine toimub juba mõnepäevase kasutamise järel. Eriti soovitatav hambapesutoode just hambavalgendusprotseduuri järgselt. Parim asendus hambapastale, looduslikum ning tervisele kasulikum.

Paljud hambapastad ka valgendavad hambaid, kuid seda söövitavate kemikaalide toel, vaht on ohutum sinu suuhügieenile. Meil müüdavad hammaste valgendus vahud on kõik ilma peroksiidita, mis on seadusega ette nähtud nõue Euroopa Liidus.

Beaming White poolt toodetud hammaste valgendusvaht “Daily White Fusion” on maailmas laialdaselt tuntud ning omab kõrge turvalisuse sertifikaate. Toode ei sisalda vesinikperoksiidi ning on täiesti ohutu. Enamik hambapastadest sisaldavad kõrges koguses fluoriidi. Kindlasti enamik, mis lubavad hambaid valgendada väga kiiresti. Kahjuks kõrge fluoriidi sisaldus võib hammastele pikemas perspektiivis olla väga kahjulik.

Ideaalne kombinatsioon hammaste valgena hoidmiseks oleks alustuseks läbi teha valgenduskuur meie poolt müüdava hammaste valgenduskomplekt Beaming White-ga ning tulemuse hoidmiseks soetada Daily White Fusion hammaste valgendusvaht.

“Daily White Fusion” hammaste valgendusvaht sobib kasutamiseks ka hambapasta asemel. Puhastab õrnalt Teie hambad, eemaldab hammastelt plekid ning värskendab hingeõhku. Hammaste valgendamine Beaming White käib ideaalselt kokku nende vahuga.

Hammaste valgendusvaht ei ole keeruline toode. Seda kasutatakse täpselt samamoodi nagu hambapastat ning harjatakse hambaid. Kindlasti lugege üle meie blogi postitus selle kohta, kuidas hambaid pesta nii, et nad oleksid puhtad ja terved.

Huvitavaid fakte hambapasta kohta ajaloost!

Varaseimad viited hambapastale pärinevad 4. sajandi Egiptusest, mis kirjeldavad mikstuure iirise õitest. Kreeklased ja roomlased arendasid hambapasta koostist, lisades sellele luu ja teokarpide peenikest puru. Pärsia muusik, keemik, botaanik ja geograaf Ziryab olevat leiutanud 9. sajandil tetud tüüpi hambapasta, mille täpsemad koostisosad on teadmata, kuid on kirjeldatud, et see täitis oma funktsiooni ja maitses hästi. Pole teada, kas neid varajasi hambapastasid hõõruti hammastele sõrmedega või siis riidetüki või algeliste hambaharjadega, näiteks puuoksa kasutades.

18. sajandist pärinev hambapasta retsept sisaldab söestatud leiba ja kaneeli. Aastaks 1900 oli leiutatud hambapasta, mis koosnes hüdrogeenitud peroksiidist ja söögisoodast ning seda soovitati kasutada koos hambaharjaga. Sellised esmased, uuema aja hambapastasid hakati turustama 19. sajandil, kuid need ei saanutanud populaarsust enne I maaimasõda. Aastal 1982 valmistas doctor Washington Sheffield hambapastale tuubi. Idee sai leiutaja oma pojalt, kes oli Pariisi reisil näinud värvituube, mida kuntsnikud kasutasid. Aastal 1896 hakkas Colgate & Co New Yorkis hambapastasid samamoodi tuubides tootma.

Fluoriid lisati esimest korda hambapastale 1914. aastal. 1930ndatel suhtus Ameerika Hambaarstide Liit sellesse kriitiliselt, kuid 1950ndatel fluoriidi sisaldavad pastad aksepteeriti. Esimene fluoriidiga hambapasta tuli müüki 1955 ja see kandis nime Crest. Aastal 1960 kinnitas Ameerika Hambaarstide Liit, et Crest aitab välitda hammaste lagunemist. Fluoriidi sisaldus hambapastades varieerub sõltuvalt riigist, oleneb kehtestatud piirangutest ja soovitutest. Näiteks paljudes Aafrika riikides on fluoriidi sisaldus hambapastades kordi kõrgem kui Ameerika Ühendriikides kasutatavates pastades.

Juunis aastal 2007 soovitas USA Toidu- ja Ravimiamet ning mitmed Panamas, Austraalias ja Puerto Ricos organisatsioonid tarbijatel vältida teatud brändide hambapastasid, mis on toodetud Hiinas ning sisaldavad mürgist ainet dietüleenglükooli (DEG). Seda kemikaali kasutatakse külmumisvastastes ainetes lahustina ning see võib põhjustada maksa- ja neerukahjustusi või olla koguni surmav.

Fluoriidi erinevad vormid on hambapastade enim kasutatud koostisosas, mille eesmärk on vältitda hambaaukude teket. Kuigi flouriidi leidub ka väikeses koguses taimedes, loomades ja veekogudes ning see omab luid ja hambaid moodustavad toimet, ei peeta seda elutähtsaks komponendiks.


Hinnangud (33)

5 stars
30
4 stars
3
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0
4.91
33 Arvustused
Lisa arvustus

33 Arvustused

hambakiht
5 päeva ago
tellisin läbi ismile ning jõudis 2 päevaga kohale. smartpostiga tellisin. vaht on ilmselt parim, mida seni proovinud olen.
Kai
2 nädalat ago
Tere, kolmas päev peale kasutamist (hommikul ja õhtul), küsis mees kas olen hambaid valgendanud. Silmnähtavalt valgendas:))))) mõtlesin see ainult hambapasta. Aitäh!:))))
Nele Mari
1 kuu ago
Paari pesuga valgemad hambad ja maitse on ka väga mõnus. Suurele kohvitajale sobiv toode!
krisss22
2 kuud ago
hea lihtne kasutada hambapasta asemel - peaks olema tervislikum ka. positiivne, et jõudis järgmine päev pakiautomaati ! teeb hambad natuke valgemaks küll. komplekt teeb rohkem.
Tiina
3 kuud ago
Minu lemmik toode! Lihtne kasutada ja peale paari päeva hambad valgemad
Päikseke
4 kuud ago
Saime koos elukaaslasega vahtu kasutada ca 3 nädalat. Mõlemad väga rahul! Aitäh, soovitan!
Rebecca
5 kuud ago
Nii hea maitsega ja saab kasutada hambapasta asemel. Hambad ikka mitu tooni valgemad juba (tellisin 17.06).
Rahul klient
6 kuud ago
Mina ei kasuta igapäevaselt vaid enne seda kui mõni üritus. Pesen hambad sellega ära vahetult enne ja teeb kohe naeratuse sàravaks
Karen
6 kuud ago
Pesen ülepäeviti vahuga juba paar nädalat. Hambad palju valgemad. Väga rahul ja soovitan!
Karen T
8 kuud ago
5+ Kasutuses juba pool aastat, kui kuskile minek siis kaks õhtut enne seda pesen vahuga hambaid. Inimesed kärkavad:)
Ly
9 kuud ago
Super klienditeenindus! Tegin nagu soovitati, nädal järjest iga õhtu ja hambad nii palju valgemad. Ei saanud komplekti kasutada kuna plomm esihambas.
Väga meeldib!
9 kuud ago
Mina eraldi hambapastat ei kasuta vaid pesengi sellega. Mõnus õrn maitse, teeb hambad puhtaks ja mega valgeks! Üks fänn juures teil:)
Eve
9 kuud ago
Kommentaare usaldades tellisin vahu ja tõesti super lahe toode. Nii õrn vaht ja teeb hambad märgatavalt valgemaks!
Martty
9 kuud ago
Pesin umbes nädala iga päev selle vahuga hambaid. Väga hästi töötab! Hambad ma arvan 5 tooni valgemad.
Väga rahul
10 kuud ago
kasutasin pudeli hambapasta asemel. Väga valgeks läksid hambad. Nüüd pean pausi ja kui vajadus tekib siis kordan.
Kata
10 kuud ago
Natuke nagu läks valgemaks aga päris ei valgendanud küll nagu komplekt
railioo
11 kuud ago
proovisin süsi ka ning pärast olen seda vahtu kasutanud. see meeldib rohkem järelhoolduseks. komplektiga hambad valgeks ja sellega pesen hambaid.
Miina
12 kuud ago
Kasutan peale hambapesu, kuna vaht väga õrn siis mulle tundub nii parem. Ja silmnähtavalt valgemad hambad peale nädalast kasutust! Kiidan ka klienditeenindust ja seda kui kiiresti pakk oli kohal!
Kairi
12 kuud ago
Soovitati kasutada peale valgendust järelhooldusena, kuna joon kohvi palju ja suitsetan. Toimib hästi, kui vaatan, et sära kaob, pesen sellega paar päeva hambaid. Kohe valged jälle
Julia
12 kuud ago
Väga hästi valgendab!
Remi00
12 kuud ago
Tellisin koos komplektiga. Kasutan nyyd hambapasta asemel.
Tiina
12 kuud ago
Väga meeldiva maitsega ja mugav kaasa võtta kuna palju reisimist!
Krete
1 aasta ago
Nii mõnus ja hea maitse ja hambad teeb ka ilusti valgeks!
Soovitan
1 aasta ago
Kasutan mitu korda nädalas, jagub kauaks ja hambad teeb ilusti valgeks!
Mjäu teile
1 aasta ago
Kasutanud alates 15.02, nädala kasutasin iga päev, väga hea tulemus, hambad mingi 3 tooni valgemad kindlasti. Nüüd kasutan korra nädalas, vahel kaks kuidas meelde tuleb Olen väga rahul!
Sirly Liisa Laonurm
1 aasta ago
Soovitati osta koos kodukomplektiga kuna olen suur musta tee ja smuutide sõber ning need teevad hammast kollaseks. Tegin kodukomplektiga ära, sain hambad umbes 4 tooni valgemaks ja vahel teen nüüd vahuga, et nad ikka sama ilusad säravad oleks:)
Sirts
1 aasta ago
Väga hea! Mõnus maitse, lihtne kasutada, teeb hambad valgeks.
Meerily
1 aasta ago
Meie pere lemmik!
Noora Kask
2 aastat ago
Super😍
Anneli Torma
2 aastat ago
Ühest pesust juba hambad veidi valgemad. Beaming White komplekt toimib kohe aga vahtu minu jaoks lihtsam kasutada, lihtsalt paaril õhtul hambapasta asemel.
Riinake
2 aastat ago
Väga hea aga komplekt tegi hambad valgemaks, sellepärast 4
Leila
2 aastat ago
Minu nädalavahetuse ilurituaal, puhastab hambad kohvist, muudab ilusti säravaks. Soovitan!
Aet
2 aastat ago
Tere, kasutasin komplekti esimest korda ja kohe tulemus nâha, milline rõõm:) olemas ka hambavaht, mida õhtul proovin:) Suur tânu ka suurepârase teeninduse eest!

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi