Popp

Hammaste valgendusvaht “Daily white fusion”

22.00 (sis. KM)

Hammaste valgendusvaht “Daily White Fusion” on toodetud Beaming White poolt ning sobib ideaalselt teie hammaste valgendus protseduurile.

Saadavus: Laos Tootekood: 846548550028 Brand:
Vaata korvi

Kirjeldus

Hammaste valgendusvaht

Hammaste valgendusvaht “Daily White Fusion” on puhastav ja valgendav fluoriidiga mikrovaht, mis ei kahjusta hambavaapa ega tekita valulikkust kuna ei sisalda peroksiidi. Kasutatakse igapäevasel hambapesul hommikuti ja õhtuti tavapärase hambapasta asemel. Hammaste valgendamine toimub juba mõnepäevase kasutamise järel. Eriti soovitatav hambapesutoode just hambavalgendusprotseduuri järgselt. Parim asendus hambapastale, looduslikum ning tervisele kasulikum.

Paljud hambapastad ka valgendavad hambaid, kuid seda söövitavate kemikaalide toel, vaht on ohutum sinu suuhügieenile. Meil müüdavad hammaste valgendus vahud on kõik ilma peroksiidita, mis on seadusega ette nähtud nõue Euroopa Liidus.

Beaming White poolt toodetud hammaste valgendusvaht “Daily White Fusion” on maailmas laialdaselt tuntud ning omab kõrge turvalisuse sertifikaate. Toode ei sisalda vesinikperoksiidi ning on täiesti ohutu. Enamik hambapastadest sisaldavad kõrges koguses fluoriidi. Kindlasti enamik, mis lubavad hambaid valgendada väga kiiresti. Kahjuks kõrge fluoriidi sisaldus võib hammastele pikemas perspektiivis olla väga kahjulik.

Ideaalne kombinatsioon hammaste valgena hoidmiseks oleks alustuseks läbi teha valgenduskuur meie poolt müüdava hammaste valgenduskomplekt Beaming White-ga ning tulemuse hoidmiseks soetada Daily White Fusion hammaste valgendusvaht.

“Daily White Fusion” hammaste valgendusvaht sobib kasutamiseks ka hambapasta asemel. Puhastab õrnalt Teie hambad, eemaldab hammastelt plekid ning värskendab hingeõhku. Hammaste valgendamine Beaming White käib ideaalselt kokku nende vahuga.

Hammaste valgendusvaht ei ole keeruline toode. Seda kasutatakse täpselt samamoodi nagu hambapastat ning harjatakse hambaid. Kindlasti lugege üle meie blogi postitus selle kohta, kuidas hambaid pesta nii, et nad oleksid puhtad ja terved.

Huvitavaid fakte hambapasta kohta ajaloost!

Varaseimad viited hambapastale pärinevad 4. sajandi Egiptusest, mis kirjeldavad mikstuure iirise õitest. Kreeklased ja roomlased arendasid hambapasta koostist, lisades sellele luu ja teokarpide peenikest puru. Pärsia muusik, keemik, botaanik ja geograaf Ziryab olevat leiutanud 9. sajandil tetud tüüpi hambapasta, mille täpsemad koostisosad on teadmata, kuid on kirjeldatud, et see täitis oma funktsiooni ja maitses hästi. Pole teada, kas neid varajasi hambapastasid hõõruti hammastele sõrmedega või siis riidetüki või algeliste hambaharjadega, näiteks puuoksa kasutades.

18. sajandist pärinev hambapasta retsept sisaldab söestatud leiba ja kaneeli. Aastaks 1900 oli leiutatud hambapasta, mis koosnes hüdrogeenitud peroksiidist ja söögisoodast ning seda soovitati kasutada koos hambaharjaga. Sellised esmased, uuema aja hambapastasid hakati turustama 19. sajandil, kuid need ei saanutanud populaarsust enne I maaimasõda. Aastal 1982 valmistas doctor Washington Sheffield hambapastale tuubi. Idee sai leiutaja oma pojalt, kes oli Pariisi reisil näinud värvituube, mida kuntsnikud kasutasid. Aastal 1896 hakkas Colgate & Co New Yorkis hambapastasid samamoodi tuubides tootma.

Fluoriid lisati esimest korda hambapastale 1914. aastal. 1930ndatel suhtus Ameerika Hambaarstide Liit sellesse kriitiliselt, kuid 1950ndatel fluoriidi sisaldavad pastad aksepteeriti. Esimene fluoriidiga hambapasta tuli müüki 1955 ja see kandis nime Crest. Aastal 1960 kinnitas Ameerika Hambaarstide Liit, et Crest aitab välitda hammaste lagunemist. Fluoriidi sisaldus hambapastades varieerub sõltuvalt riigist, oleneb kehtestatud piirangutest ja soovitutest. Näiteks paljudes Aafrika riikides on fluoriidi sisaldus hambapastades kordi kõrgem kui Ameerika Ühendriikides kasutatavates pastades.

Juunis aastal 2007 soovitas USA Toidu- ja Ravimiamet ning mitmed Panamas, Austraalias ja Puerto Ricos organisatsioonid tarbijatel vältida teatud brändide hambapastasid, mis on toodetud Hiinas ning sisaldavad mürgist ainet dietüleenglükooli (DEG). Seda kemikaali kasutatakse külmumisvastastes ainetes lahustina ning see võib põhjustada maksa- ja neerukahjustusi või olla koguni surmav.

Fluoriidi erinevad vormid on hambapastade enim kasutatud koostisosas, mille eesmärk on vältitda hambaaukude teket. Kuigi flouriidi leidub ka väikeses koguses taimedes, loomades ja veekogudes ning see omab luid ja hambaid moodustavad toimet, ei peeta seda elutähtsaks komponendiks.

33 arvustust tootele Hammaste valgendusvaht “Daily white fusion”

 1. 5 / 5

  Aet

  Tere, kasutasin komplekti esimest korda ja kohe tulemus nâha, milline rõõm:) olemas ka hambavaht, mida õhtul proovin:) Suur tânu ka suurepârase teeninduse eest!

 2. 5 / 5

  Leila

  Minu nädalavahetuse ilurituaal, puhastab hambad kohvist, muudab ilusti säravaks. Soovitan!

 3. 4 / 5

  Riinake

  Väga hea aga komplekt tegi hambad valgemaks, sellepärast 4

 4. 5 / 5

  Anneli Torma

  Ühest pesust juba hambad veidi valgemad. Beaming White komplekt toimib kohe aga vahtu minu jaoks lihtsam kasutada, lihtsalt paaril õhtul hambapasta asemel.

 5. 5 / 5

  Noora Kask

  Super😍

 6. 5 / 5

  Meerily

  Meie pere lemmik!

 7. 5 / 5

  Sirts

  Väga hea! Mõnus maitse, lihtne kasutada, teeb hambad valgeks.

 8. 5 / 5

  Sirly Liisa Laonurm

  Soovitati osta koos kodukomplektiga kuna olen suur musta tee ja smuutide sõber ning need teevad hammast kollaseks. Tegin kodukomplektiga ära, sain hambad umbes 4 tooni valgemaks ja vahel teen nüüd vahuga, et nad ikka sama ilusad säravad oleks:)

 9. 5 / 5

  Mjäu teile

  Kasutanud alates 15.02, nädala kasutasin iga päev, väga hea tulemus, hambad mingi 3 tooni valgemad kindlasti. Nüüd kasutan korra nädalas, vahel kaks kuidas meelde tuleb
  Olen väga rahul!

 10. 5 / 5

  Soovitan

  Kasutan mitu korda nädalas, jagub kauaks ja hambad teeb ilusti valgeks!

 11. 5 / 5

  Krete

  Nii mõnus ja hea maitse ja hambad teeb ka ilusti valgeks!

 12. 5 / 5

  Tiina

  Väga meeldiva maitsega ja mugav kaasa võtta kuna palju reisimist!

 13. 5 / 5

  Remi00

  Tellisin koos komplektiga. Kasutan nyyd hambapasta asemel.

 14. 5 / 5

  Julia

  Väga hästi valgendab!

 15. 5 / 5

  Kairi

  Soovitati kasutada peale valgendust järelhooldusena, kuna joon kohvi palju ja suitsetan. Toimib hästi, kui vaatan, et sära kaob, pesen sellega paar päeva hambaid. Kohe valged jälle

 16. 5 / 5

  Miina

  Kasutan peale hambapesu, kuna vaht väga õrn siis mulle tundub nii parem. Ja silmnähtavalt valgemad hambad peale nädalast kasutust!
  Kiidan ka klienditeenindust ja seda kui kiiresti pakk oli kohal!

 17. 5 / 5

  railioo

  proovisin süsi ka ning pärast olen seda vahtu kasutanud. see meeldib rohkem järelhoolduseks. komplektiga hambad valgeks ja sellega pesen hambaid.

 18. 4 / 5

  Kata

  Natuke nagu läks valgemaks aga päris ei valgendanud küll nagu komplekt

 19. 5 / 5

  Väga rahul

  kasutasin pudeli hambapasta asemel. Väga valgeks läksid hambad. Nüüd pean pausi ja kui vajadus tekib siis kordan.

 20. 5 / 5

  Martty

  Pesin umbes nädala iga päev selle vahuga hambaid. Väga hästi töötab! Hambad ma arvan 5 tooni valgemad.

 21. 5 / 5

  Eve

  Kommentaare usaldades tellisin vahu ja tõesti super lahe toode. Nii õrn vaht ja teeb hambad märgatavalt valgemaks!

 22. 5 / 5

  Väga meeldib!

  Mina eraldi hambapastat ei kasuta vaid pesengi sellega. Mõnus õrn maitse, teeb hambad puhtaks ja mega valgeks!
  Üks fänn juures teil:)

 23. 5 / 5

  Ly

  Super klienditeenindus!
  Tegin nagu soovitati, nädal järjest iga õhtu ja hambad nii palju valgemad. Ei saanud komplekti kasutada kuna plomm esihambas.

 24. 5 / 5

  Karen T

  5+
  Kasutuses juba pool aastat, kui kuskile minek siis kaks õhtut enne seda pesen vahuga hambaid. Inimesed kärkavad:)

 25. 5 / 5

  Karen

  Pesen ülepäeviti vahuga juba paar nädalat. Hambad palju valgemad.
  Väga rahul ja soovitan!

 26. 5 / 5

  Rahul klient

  Mina ei kasuta igapäevaselt vaid enne seda kui mõni üritus. Pesen hambad sellega ära vahetult enne ja teeb kohe naeratuse sàravaks

 27. 5 / 5

  Rebecca

  Nii hea maitsega ja saab kasutada hambapasta asemel. Hambad ikka mitu tooni valgemad juba (tellisin 17.06).

 28. 5 / 5

  Päikseke

  Saime koos elukaaslasega vahtu kasutada ca 3 nädalat. Mõlemad väga rahul! Aitäh, soovitan!

 29. 5 / 5

  Tiina

  Minu lemmik toode! Lihtne kasutada ja peale paari päeva hambad valgemad

 30. 4 / 5

  krisss22

  hea lihtne kasutada hambapasta asemel – peaks olema tervislikum ka.

  positiivne, et jõudis järgmine päev pakiautomaati !

  teeb hambad natuke valgemaks küll. komplekt teeb rohkem.

 31. 5 / 5

  Nele Mari

  Paari pesuga valgemad hambad ja maitse on ka väga mõnus. Suurele kohvitajale sobiv toode!

 32. 5 / 5

  Kai

  Tere, kolmas päev peale kasutamist (hommikul ja õhtul), küsis mees kas olen hambaid valgendanud. Silmnähtavalt valgendas:))))) mõtlesin see ainult hambapasta. Aitäh!:))))

 33. 5 / 5

  hambakiht

  tellisin läbi ismile ning jõudis 2 päevaga kohale. smartpostiga tellisin. vaht on ilmselt parim, mida seni proovinud olen.


Lisa arvustus

Koostisosad
Aktiivsed koostisained: Sodium Fluoride (0.15%W/V Fluoride Ion). Other Ingredients: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Alcohol, Poloxamer 407, Sodium Citrate, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Sodium Saccharin, Sucralose, Sodium Benzoate, Polysorbate 20, Poloxamer 188, L-Menthol, Sodium Perborate, Caffeine, Disodium Edta

Kasutusjuhend

Raputage puedelit, annustage kuivale hambaharjale 2-3 pumbatäit ja peske 1-2 minutit. Süljake vaht välja kuid suud ärge loputage. Ärge sööge ega jooge järgmised 15 minutit midagi. Ärge kasutage tihedamini, kui kaks korda päevas.

Vastunäidustused: Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 18 aastaselt. Hoidke kokkupuutest silmadega.Toode ei valgenda laminaate, lumineere, hambatäidiseid ja kroone. Rasedatele ja imetavatele emalde ei soovitata!

Sulle võib meeldida ka…