Popp

Hammaste valgendamine Beaming White komplekt kodukasutuseks

hammaste valgendamine beaming white

Hammaste valgendamine Beaming White komplekt kodukasutuseks

39.90 (sis. KM)

In stock

39.90 (sis. KM)

Hammaste valgendamine Beaming White komplektiga on parim valik – vastab kõikidele regulatsioonidele ja nõuetele!

Saadavus: 77 laos Tootekood: ISM001
 • Kirjeldus
 • Arvustused (49)
 • Kasutusjuhend ja koostisosad

Kirjeldus

Hammaste valgendamine Beaming White komplektiga

See on parim saadaolev kodukasutuseks mõeldud hambavalgendustoode. Hammaste valgendamine Beaming White toodetega vastab kõikidele regulatsioonidele ja nõuetele. Tänu aktiivaine ja valgendusgeeli patendeeritud kooslusele on selle kasutamine sama efektiivne, kui hammaste valgendamine hambaravikabinettides. Protseduur on hammastele ohutu ja valutu ning ei põhjusta igemete ja hammaste tundlikkust või valulikkust. Üks valgendamine võtab aega 60 minutit.

Komplektis on kaasas hambavalgendusgeel, 6 kasutuskorra jaoks. Hammaste toon valgeneb kuni 9 tooni võrra. Valgendusgeeli aktiveerimiseks on komplektiga kaasas ka spetsiaalne külmsinise valgusega LED-lamp. Hiljem saate samast komplektist tehtud hambajäljendeid ja LED lampi uuesti kasutada, ostes eraldi juurde ainult valgendusgeeli.

Komplekt sisaldab:

 • Lukuga kott
 • LED lamp
 • Karp valgenduskapade jaok
 • Ülemiste ja alumiste hammaste jaoks mõeldud kapad (kujuvõtvat polümeerist hammaste jäljendit)
 • Pihustatav puhastusvahend hammaste eelnevaks puhastamiseks
 • Ilma Peroksiidita 10ML valgendusgeel 5-7 kasutuskorraks

Hammaste valgendamine on muutunud üheks nõutaivamaks kosmeetiliseks protseduuriks mõjuvatel põhjustel. Uuringud on näidanud, et valgem naeratus ei tee sind mitte ainult atraktiivsemaks ja kaunimaks, vaid aitab ka tunda Sul ennast enesekindlamana näiteks kui pead esinema publiku ees või oled klienditeenindaja.Igaüks tunneb ennast paremini, kui neil on suurepärase välimusega hambad!

Kahtlemata tahame me kõik omale kena, valget naeratust. Aga peame olema ettevaatlikud kuidas me selle saavutame! Tänapäeval ringleb väga palju tooteid mis on tellitud näiteks Hiinast ja sisaldavd hambaid kahjustavat vesinikperoksiidi. See muudab meie hambad tundlikus ja kahjustab hambavaapa. Meie tooted seda ei sisalda ning saate oma hambaid valgendada ohutult.

Alati uurige kui lähete salongi hambaid valgendama, kas salong omab vastavat diplomit ja koolitus on läbitud, ning ega tooted millega teenust pakutakse ei sisalda üle lubatud normi vesinikperoksiidi, mis on 0.1% EU seaduste järgi. Kuii tellite kaupa internetis, lugege hoolikalt läbi milliste toodetega on tegemist.

Saame Teile kinnitada, et valgendades hambaid meie e-poest tellitud toodetega, ei pea Te selliste asjade pärast muretsema! Saavutate säravvalge naeratuse ilma hambaid kahjustamata. Beaming White on tegelenud hammaste valgenduse teenuse pakkumise ja kodukasutuskomplektide müügiga juba üle kümne aastat üle kogu maailma.

Kuna võimalusi meie lehel on mitmeid, mis tooteid tellida ja see ajab võibolla natuke segadusse siis alati on võimalus meiega ühendust võtta ja nõu küsida milline toode võiks Teie jaoks parim olla. Meie numbri ja e-maili aadressi leiate kontaktide alt. Meie kliendid on alati rahule jäänud esmast tellimust tehes Beaming White kodukompletiga, hiljem saate juba juurde vaadata lisatooteid, hammaste valgendusvaht, hambavalgendus pliiats jne. Kodukomplekt on lihtne ja mugav kasutada ning kaasa on ka eesti keelne kasutusjuhend.

49 arvustust tootele Hammaste valgendamine Beaming White komplekt kodukasutuseks

 1. 5 / 5

  Erinevaid proovinud kunagi, see komplekt lemmik juba mitu aastat!
  Ärge valgendage oma hambaid mingi jamaga, mis teed hambad valusaks ja koledaks. Kasutage tooteid, mis on kontrollitud ja tunnustatud ka Eestis!

 2. 5 / 5

  Üli rahul!
  Hambad valged ühest protseduurist ja tundlikuks ei tee. Pool aastat tagasi käisin valgendamas kus oli ka “vesinikuta toode”. Hambad olid nii valusad, et sõin valuvaigisteid.
  Soovitan alati uurida mis firmaga tegemist!

 3. 5 / 5

  Parem valgendaja kui see mis hambaarstil tegin! Seal jäid hambad tundlikuks, sellega ei jää. Aga tulemus sama!

 4. 5 / 5

  лучшее отбеливание зубов! Купи это!

 5. 5 / 5

  Pakk kiirelt kohal, kuigi kodulehel oli vist kuni 7 päeva. Valgendust kasutan teist korda juba, kuna see ainuke mis ei tee mu hakmabid mega tundlikuks aga ilusti valgeks! Ärge kasutage neid plaastreid ja hiina jama mis rikuvad teie hambaid!!!

 6. 5 / 5

  Kindlasti kõige parem valgendaja mis ei muuda hambaid tundlikuks! (Paljusis proovinud).

 7. 5 / 5

  Niiiiiii meeldib!:) peale ühte korda olid hambad valged, peale kahte mega valged!:-D soovitan sõbrannadele!

 8. 2 / 5

  Kahjuks ei toimunud mingit muutust. Ei soovita. Kohal oli kiirelt, mis tõttu ka tärn.

 9. 5 / 5

  Sain super valged hambad nagu Teie ühel reklaamil!

 10. 4 / 5

  Pakk kiirelt käes, hambad valged, hamba jäljendeid oli natuke raske võtta, mitu korda tegin vee kuumemaks, et tuleks õige kuju, sellepärast 4 tähte. Aga tugev neli:)

 11. 5 / 5

  Sain kiirelt kätte, proovisin kohe ära.
  Sain üli valged hamdab, kuidas neid natuke kollasemaks tagasi teha:D:D

 12. 5 / 5

  Lemmik valgendus juba mitu aastat!
  Ps. Kott millega saadate on nii nunnu:)

 13. 4 / 5

  Hinne tugev 4. Olen kunagi plaastreid kasutanud ja need tegin natuke valgemaks hambad aga see komplekt oli ka hea!
  Meeldiv klienditeenindus!

 14. 5 / 5

  Nõus teiste kommenteerijatega.
  Soodne komplekt, kiired tulemused, ei tee tundlikuks hambaid.
  Kindlasti tellin geel juurde!

 15. 5 / 5

  Üli rahul, aitäh!
  S O O V I T A N

 16. 5 / 5

  Jagan kogemust.
  Kuna mul on tundlikud hambad siis kõigepealt proovisin ühe korra. Väga suurt erinevust ei jätnud. Proovisin veel korra, hambad olid peale teist korda märgatavalt valgemad. Sama päev rohkem ei julgenud ja tegin järgmine päev veel kaks korda. Sain nagu soovisin väga valged hambad ja mitte mingisugust tunnet hammastes peale valgendamist ei ole.
  Alati pruugi aitada ainult üks protseduur nagu minul kui pidin tegema mitu. Tean, et mu hambad valgenevad halvasti (süsi jne ei mõju üldse)
  Aitäh! Soovitan!

 17. 5 / 5

  Samuti kiidan! Abivalmis klienditeenindus, kvaliteetne toode!

 18. 5 / 5

  Toimib kohe, odav (võrreldes teistega), kvaliteetne, ei teebtundlikuks.
  Julgen soovitada!

 19. 4 / 5

  Toimib ainult oma hambal. Kroonidele ei mõju. Teised hambad läksid küll valgemaks.

 20. 5 / 5

  Pakk tuli kohale ühe päevaga ja parim valgendus mis proovinud olen Eestis.
  Toimib kiirelt juba esimesest protseduurist ja ei tee mu tundlike hambaid tundlikumaks!
  Aitäh!

 21. 5 / 5

  Niiii valgeks läksid hambad:))))))) ja valus ei ole üldse!!!!!!

 22. 4 / 5

  Hinne 4+, mul on valged hambad, mõtlesin huvi pärast kas teeb midagi. Läksid märgatavalt valgemaks aga minu jaosk oli tüütu jäljendeid teha, sellepärast pole hinne 5

 23. 5 / 5

  Sain teha ühe korra, hambad läksid väga valgeks. Mõni hammas oli laiguline aga hommikuks olid laigud kadunud. Nii, et teistele teadmiseks, ärge ehmatage!

 24. 5 / 5

  Lemmik valgendaja juba aastaid! Kunagi olid suured probleemid tarnega aga uus tarnija on selle mure lahendanud. Sain paki kàtte pàevaga, küsimustele vastused mõne minutiga. Aitäh!

 25. 5 / 5

  Buduaar lemmik asjad on alati head!

 26. 5 / 5

  Hea valgendus, ei tee tundlikuks hambaid. Lugesin kommentaare kuidas hambad laiguliseks jäid kellegil. Nagu infos lubatud, valgendab ainult oma tervet hammast. Olles töötanud hambaarsti õena siis tean, et laigulisuse võibki tulla kui oma hammas on kahjustunud, varasemast valgendusest näiteks vms. Kellel kahtlusi külastage enne oma arsti. Aga valgendaja toimis hästi, mitu tooni valgemad hambad ja peale valgendust ei ole hambad tundlikud kuumale ega külmale nagu osade selliste toodetega.

 27. 5 / 5

  Väga rahul ja julgen soovitada.
  Pakk kohal ühe päevaga, hambad valged 2 protseduuriga ja tundlikuks ei teinud.

 28. 5 / 5

  pliiats on okei, aga kui tahta hambad korralikult valgeks saada siis tuleks see komplekt tellida kindlasti. kasutasin geeli 2 korraga ära nagu müüja soovitas ning hambad läksid päris valgeks.

 29. 5 / 5

  Väga vastutulelik klienditeenindus. Soovisin käest-kätte saada ja sama päev toodi ära. Sõbrannal läksid hambad väga valgeks. Mul kahjuks umbes 2 tooni ainult. Aga eks see oleneb hambast ka.

 30. 5 / 5

  Kiire, lihtne, odav ja toimib. Värvikaardi järgi valgenesid mu hambad 8-9 tooni, kuigi enne ei olnud ka kollased.

 31. 5 / 5

  kiire tarne, vàga valged hambad, super klienditeenindus.
  Kiidan!

 32. 5 / 5

  Soovitan! Olen testinud paljusid aga see on ainuke mis ei tee hammast tundlikuks aga valgendab ka hästi

 33. 5 / 5

  Kiire tarne ja esimese korraga sain mitu tooni heledamad hambad. Polnud vaja teist korda teha. Järgmine kord mõõdan värvikaardiga mitu tooni läks heledamaks.

 34. 5 / 5

  tellisin komplekti juba kunagi ammu ning tol ajal tõmbas hambad valgeks küll. praegu tellisin lisageeli lihtsalt, kuna lamp ja kapad olid juba olemas varasemast. lisageel on ka beaming white oma seega pettum ei pidanud.

 35. 5 / 5

  ostsin buduuari turult eile ning täna hommikul sain proovitud peale söömist ja hammaste pesu. Tegin 2 korda järjest 30 minutit ning pean mainima, et hambad on tunduvalt valgemad. mul olid küll üsna kollased hambad, aga no tore on, kui hambad niivõrd palju valgemad on. Aitäh!

 36. 5 / 5

  Mul on valged hambad ja tellisin oma mehele aga mõtlesin, et proovin ühe korra. Mu hambad läksid veel valgemaks, nagu valge paber pm. Mees ka üli rahul ja ütles, et suhtleb klientidega nüüd julgemalt kuna hambad nii valged!
  Toimib sajaga!:)

 37. 4 / 5

  hindeks 4 – töötas hästi, aga ootasin veidi rohkemat 🙂

 38. 5 / 5

  tellisin komplekti ja vahu nägin reklaami. komplekt toimis minu peal väga hästi, kuna hambadolid kollase tooniga.

 39. 5 / 5

  Sai proovitud pärast delfis artikli lugemist, pean ütlema, et jäin rahule vaatamata sellele, et osad fb-s kirjutanud, et nendel ei toiminud. ei mõista seda, kui aus olla – mul läksid hambad mitu tooni valgemaks.

  Pakk jõudis kohale 24 tunniga muideks

 40. 4 / 5

  mul on juba muidu päris valged hambad seega suurt erinevust ei näinud, kuid seda ma ka ei oodanud. hambad sain valgemaks ühe tooni võrra, millega olen väga rahul.

  komplekti ise on väga lihtne kasutada, on kenasti pakitud ning kõik õpetused kenasti kaasa.

  Soovitan!

 41. 5 / 5

  Parim valgendus mis proovinud olen!

 42. 5 / 5

  Toimib! Mu hambad läksid sama valgeks nagu A4 paber 😀
  Kindlalt tellin veel!
  Aitäh

 43. 5 / 5

  Ainuke valgendus mis ei tee hambaid tundlikuks ja toimib ka!

 44. 5 / 5

  tellisin komplekti ja pliiatsi ka. komplekti oli kodus hea mugav kasutada ning väga tulemuslik. pliiats sai ostetud selleks, et reisil kaasas kanda ning tulemust hoida. soovitan!

 45. 5 / 5

  Kohal 24 tunniga. Toimib väga hästi. (Y)

 46. 5 / 5

  tellisin pühapäeval ning esmaspäeva õhtuks oli kohal. kahjuks on mul üsna kollased hambad seega tulemus sai väga hea. muutust on silmaga näha.

 47. 5 / 5

  Beaming White hammaste valgendamise tooted on minu vaieldamatud lemmikud, sest nende kasutamine on nii mugav! Ma saan vaadata televiisorit ja samal ajal ka hambaid valgendada. Tulemust on märgata juba peale esimest kasutamist.

 48. 5 / 5

  Soovitan tellida – ainus beaming white ametlik edasimüüja eestis. Ükski muu e-pood ei toimeta enam nende tooteid kohale.

 49. 5 / 5

  olen kasutanud, tulemus sama nagu hambaarsti juures, aga võtab veidi kauem aega. kõvasti odavam ka.


Lisa arvustus

Koostisosad
Valgendusgeel: Glycerin, Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Titanium Dioxide, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium Saccharin, Sodium Carbonate Peroxide
Pihustatav puhastusaine: Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Alcohol, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Poloxamer 188, Sucralose, Poloxamer 407, Sodium Citrate, L-Menthol, Caffeine, Sodium Benzoate, Polysorbate 20, Ci73015

Kasutusjuhend

 • Soovitame teha võrdluseks hammastest pildi enne ning päev pärast protseduuri!
 • Pese hambad kasutades oma hambapastat
 • Täpse hambajäljendi saavutamiseks aseta hambakapad kuuma vette ja seejärel ülemisele ja alumisele hambakaarele. Kuna jäljendimaterjalil on madal sulamistemperatuur siis pole vaja kasutada keevat vett. Ajage vesi keema ja jätke 1 minutiks jahtuma. Uputage esimene jäljend 1 kuni 5 sekundiks vette, kuniks see muutub modelleeritavaks. Korrake sama teisega. NB: Kauemaks vette jätmine võib põhjustada jäljendi kahanemise.
 • Asetage jäljend hammaste ümber ja vajutage sõrmedega pealtpoolt hambakaarele. Sisemist kaart muljuge keelega. Laske jahtuda kuni jäljend on hammaste kuju võtnud. Tehke sama alumise hambakaarega. Jäljend säilitab oma kuju ja järgmiste valgendamiste korral seda tegevust korrata vaja pole.
 • Kui jäljendid on modelleeritud siis lõigake ääred madalamaks nii, et saate suu täielikult sulgeda ajal, kui hambajäljendid on suhu asetatud. Samuti lõigake maha ka jäljendite otsas olev kummist sang.
 • Pihustage puhastusainet (pihustiga pudel sinise vedelikuga) kolm korda hambaharjale ja pese hambaid minut aega. ÄRGE loputage vaid sülitage ülemäärane aine välja.
 • Veenduge, et hambakapad on puhtad ja kuivad enne geeli sissekandmist. Niiskus vähendab tõhusust ja aeglustab valgendusprotsesse. Pressige valgendusmass süstlast jäljendite seesmisele esipinnale (mis puutub hammaste eesosaga kokku). Pange geeli just niipalju, et jäljendid oleks kaetud õhukese geelikihiga.Keskmiselt alla 1 ml geeli ühe jäljendi kohta. Sulgege korgiga geelituub.
 • Asetage jäjend hammastele, suruge vastu hambaid.
 • Asetage LED lambi läbipaistev osa huulte sisepoolele ja vajutage stardinuppu. NB: Enne esimest kasutamist eemalda lambi patarei ja eemalda selle all olev kaitse.
 • Hoidke jäljendeid 25-35 minutit suus. Ärge hoidke üle tunni.
 • Loputage suu leige veega, vajadusel kasutage hambaharja, et üleliigne geel hammastelt eemaldada.
 • Korrake protseduuri veel kord või kuni soovitud tulemuseni samamoodi nagu esimesel korral.
 • Alustage naeratamist uue särvavvalge naeratusega!

 

 

Peale protseduuri:

Puhasta jäljendid külma vee all hambaharja või vatipulgaga. Säilitage jäljendeid kuivas (soovitavalt kaasasolevas pakendis). Ärge hoidke geeli kuumas.

NB! 24h peale valgendamist hoiduda kohvist, mustast teest, suitsetamisest, punasest veinist ja teistest toiduainetest mis võivad pärrssida valgendus tulemusi!

Vastunäidustused:

Kui olete lapseootel või imetate. Hambad ei ole korras või esineb igemehaigusi. Samuti kui kannate hambaklambreid. 

Vältige silma sattumist ja hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 18 aastaste puhul. Ärge tehke kuuri üle 4 korra aastas.

NB! Toode ei valgenda laminaate, lumineere, hambatäidiseid ja kroone.