Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Klient küsib: Millega ei tohiks hambaid valgendada?

Hammaste valgendusplaastrid, vesinikperoksiid, tundmatud tooted jne

Meieni on jõudnud mitmed küsimused selle kohta, et millega ei tohiks hambaid valgendada ning milliseid tooteid vältida?

Peamine on kindlasti leida usaldusväärne ning tuntud bränd – meie pakume ekslusiivselt Beaming White hammaste valgendus tooteid, mis on maailmas üks suurimaid ning tuntumaid tootjaid.

Kahjuks on Eestis liiga palju valgendusprotseduure, kus kasutatakse Hiinast tellitud tooteid. Kasumi eesmärgil on need head, kuid kliendi jaoks võib asi lõppeda väga halvasti. Kui te lähete hambavalgendus protseduurile küsige kindlasti üle, mis brändi tooteid teenindaja kasutab ning mis on vesinikperoksiidi sisaldus. Hiinast tellitud tooted on tavapäraselt ~36% vesinikperoksiidi sisaldusega, kuid Euroopas on lubatud kasutada kodukomplektides vaid kuni 0.1% ning professionaalse hambaarsti juures kuni 6% sisaldusega.

Mis sellel vahet on? Mis võib juhtuda, kui on suur sisaldus? Vesinikperoksiid sööb ennast läbi hambaemaili ning kahjustab hambaid seestpoolt, mis võib lõppeda sellega, et hambad lähevad katki või kukuvad liigsel kasutamisel lõpuks üldse ära. Lisaks muutuvad igemed tundlikuks tänu millele on külmade/kuumade söökide ja jookide tarbimine ebameeldiv. Võivad tekkida tugevad igemehaigused ning põletikud.

Hammaste valgendus teenuse pakkujal peab olema kindlasti iga kliendi jaoks uus komplekt. Tuleks ka kontrollida seda, sest igas komplektis on eraldi hambakapad, lapid, süstal geeliga ning muud hügieeniga seotud tarbed. Ei tohi mitte mingil juhul kasutada neid tarbeid mitme inimese peal.

[porto_product id=”83″]
[porto_product id=”85″]
[porto_product id=”22″]

Kolm küsimust, mida küsida enne, kui tellida hammaste valgendus komplekt või käia protseduuril:

  • Millise brändi tooteid te kasutate?
  • Kui suur on vesinikperoksiidi sisaldus?
  • Kas oleks võimalik komplekti ning selle sisu näha?

Vesinikperoksiid ning muud ohtlikud valgendid, mis võivad sisalduda tundmatutes toodetes kahjustavad hambaid. Kõige populaarsemad variandid Eestis viimastel aastatel on olnud hammaste valgendusplaastrid, mida tellitakse välismaalt ning on vabalt saadavad. Paljud neist sisaldavad jällegi 36% või rohkem vesinikperoksiidi, mis on lähedal kogusele, mida kasutatakse juuksevärvides.

Hammas koosneb kolmest kihist, läikiv väline hambaemail, dentiini kiht keskel ning sisemine kiht, mis on peamiselt sidekoed hoidmaks hammast ohutult oma koha peal. Lisaks on hammastes ka proteiine nagu kollageen.

Kelly Keenani poolt tehtud laboratoorsetes uuringutes näitasid tulemused, et liigne vesinikperoksiid hakkab lagundama kollageeni ning muid hambas olevaid proteiine. Pikas perspektiivis tähendab see, et hammas lihtsalt laguneb ära.

Meie kolm peamist soovitust teile:

  • Tellige hammaste valgendus tooteid usaldusväärsetest kohtadest
  • Küsige teenindajate käest informatsiooni valgenduse kohta
  • Konsulteerige hambaarstiga hammaste valgendamise suhtes

Kui teil on sarnaseid küsimusi või muresid siis võtke meiega julgelt ühendust!

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi