Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Hammaste valgendamine reisil!? Kuidas ja mis kaasa võtta!?

Hammaste valgendamine reisil olles

Eestlastele meeldib palju reisida. Arusaadav ka meie kliima puhul. See pikk, pime ja vihmane aeg on väga väsitav ja kurnav. Haigestume kergemini, energiat on vähem ja tuju läheb alla. Nii kui mõni päiksekiir pilve tagant tervitab on kõigil kohe meel rõõmsam.

Lemmik sihtkohad Eestlasel on talvel üldjuhul ikka päikselised kohad, Aasia, Aafrika. Tänu viimaste talvede lumevaesusele käiakse palju ka suusatamas, kuna seda ju enam meil teha ei saa.

Reisilt tulles on alati väga mõnus olla, akud on laetud, päikesest kena jume peal, puhanud ja värske. Kehas on energiat, et pidada suveni vastu.

Kui üldjuhul hakkavad inimesed alati enne suve suuremat huvi tundma hammaste valgendamise toodete vastu siis seda tehakse ka enne puhkusele minekut. Julgen öelda, et kõigile meeldib veidi päevitunud nahk ja valge naeratus!

Kui enne reise valitakse kaasa sobivad päikesekreemid siis üha rohkem küsitakse meie käest, milliseid hammaste valgendus tooteid me reisile kaasa soovitame.

[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”83″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”97″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”23177″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”88″]

Kellele vähegi enne oma reisi soovitame läbi teha koduse hammaste valgendamise komplektiga protseduuri. Saavutate kohese tulemuse ainult ühe tunniga. Hammaste toon muutub valgemaks kuni üheksa tooni, olenevalt oma luustiku toonist. Mõnel rohkem, teisel jälle veidi vähem. Kes on suur kohvi sõber või suitsetaja siis temale soovitame järel hooldusena kaasa osta ka kas hambaid valgendava pliiatsi (mis võitis just Buduaar Lemmik 2020 tiitli) või valgendava mikrovahu. Mõlemat toodet ei pea kasutama iga päev vaid piisab paarist korras nädalas kui olete nagunii juba hammaste valgendus kodukomplektiga protseduuri läbi teinud. See lihtsalt aitab hoida tulemust.

Kellel pole aga enne reisi aega, et valgendus protsess läbi teha siis neile soovitame kaasa võtta, kas hammaste valgenduspliiats või valgendusvaht. Ei oskagi öelda kumba rohkem soovitaks, mõlemad on väga head ja nende toodete fännid võib ka jagada pooleks. Mikrovahuga tuleks hambaid pesta õhtuti enne magama minemist, peale seda suud ei loputata ja mikrovaht jääb ööseks hambaid valgendama. Pliiatsit saab kasutada ükskõik kus, tal on väike pintsliga otsik, mis teeb selle kasutamise väga mugavaks. Üks meie klient rääkis näiteks, kuidas ta kandis pliiatsiga geeli hammastele lennukis. Ütles, mis ta ikka seal teeb ja veetis sedasi aega hambaid valgendades. Keegi ei saa aru ka. Lihtsalt tund peale valgendamist ei tohiks süüa ja juua värvilisi asju.

Mõlemad tooted on nii mugavas suuruses, et need mahuvad ka käsipagasisse. Lihtsalt tuleb need panna minigrip kotti, kuna nende mahuühik on ML ja kõik tooted mille peal on milliliiter peab panema minigrip kotti. Samuti peavad käsipagasisse pandavad kreemid ja muud asjad olema alla 100 milliliitri.

Tegelikult saab väga mugavalt reisile kaasa võtta ka koduse hammaste valgendus komplekti, kuna komplektiga tuleb kaasa mugav reisikotike kuhu saate kõik vajaliku hammaste valgendamiseks panna. Aga kuna see on veidi suurem kui pliiats ja vaht siis teisi asju oleks kaasa võtta veidi mugavam.

Meie e-poes on müügil ka vitamiine ja näohooldus tooteid. Oleme soovitanud klientidele kohvrisse visata ka kas või ühe Vitamasque kangasmaski näole. Peale lendamist on hea on näonahka turgutada lendamisest. Teadagi, et lennuki õhk on väga kuiv ja pikk lennureis kehale kurnav. Maski on mugav peale kanda ja järgmine hommik on nahk ilusti niisutatud ja näete puhanum välja.

Samuti soovitame enne päikse reisi tarbida üks kuu kollageeni või hüaluroonhapet. Vitamiinid valmistavad naha ette päikse võtnuks ja ei lase seda liigselt kuivatada. Päike hakkab ka paremini peale ja nahk on rohkem kaitstud.

Nüüd on lendamisel kohustuslik ka peale panna kaitsemask, mis on meil mugavalt müügil. Kõigile, kes on minemas reisile soovib ismile.ee ilusat reisi ja olge terved!

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi