Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

10 põhjust hammaste valgendamiseks

10 põhjust miks peaksite hambaid valgendama

Hammaste valgendamine on muutunud vajalikuks iga mehe ja naise iluhooldus protseduuride nimekirjas. Kõikjal, kus te vaatate, alates Instagram stooridest ja piltidest kuni ajakirjade vingete piltideni ja kohaliku hambaarsti kontoris olevate plakatiteni välja, on valgete hammaste olemasolu tähtis kõikjal teie ümber.

Ehk olete teie üks nendest, kes on poole tee peal ja alles mõtleb, kas seda teha või mitte. Te mõtlete praegu, kas see hammaste valgendus populaarsus ikka on päris asi ja kas see on teie jaoks õige otsus. Kas see võib teie elule tõesti suurt mõju avaldada? Tõde on see, et hammaste valgendamine on täiesti ohutu, elu parandav protsess, millel võib olla positiivne mõju nii teie füüsilisele väljanägemisele kui ka psühholoogilisele tervisele.

[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”83″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”97″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”88″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”1245″]

Hammaste valgendus parandab teie välimust

Teil võivad olla kõige tervemad hambad maailmas ja sirgeim naeratus, kuid te pole immuunne kahjustuste vastu, millega kõik inimesed maailams silmitsi seisavad. Tumedad vedelikud, nagu kohvid, teed ja limonaadid, tekitavad aja jooksul meie hammastele päris korralikke ning kahjustavaid plekke. Täiusliku filtriga on fotodel võimalik oma hambaid muuta valgemaks, aga miks leppida ainult piltide tuunimisega, kui teil võiksid päriselt olla säravvalged hambad? Kui näete esimest korda pildil oma uut ultra valget naeratust, märkate vahet kohe. Valgem naeratus muudab teie välimuse kenamaks, kui see kunagi varem olnud on.

Hambavalgendus suurendab sinu enesekindlust

Te märkate oma hammaste värvuse vahet igal pool, mitte ainult piltidel. Teie enesekindlus lendab kindlasti otse taevasse. Ükskõik, kas viibite kohtingul, teete suure esitluse tööl või kõnnite lihtsalt mööda tänavat, soovite näidata oma uusi pärlvalgeid hambaid kõigile, kes viitsivad teile otsa vaadata.

hammaste valgendamine

Valged hambad tõmbavad kortsudelt tähelepanu

Valgem naeratus tõmbab tähelepanu teie näole ja hammastele. Kui teie hambad on nähtavad ja naeratate laialt, siis inimesed keskenduvad loomulikult teie säravvalgele naeratusele. See vähendab ümbritsevate kortsude, peenete joonte ning kulmujoonte märkamist. Isegi kui see mure pole teie jaoks kõige olulisem, on see lisa boonus.

See ei ime teie pangakontot tühjaks

Näiteks hammaste valgendamine kodus on väga soodne ning efektiivne. See muudab teie välimust väga positiivselt ning tegemist on väga lihtsa kosmeetilise protseduuriga, mis võtab maksimaalselt tunni. Saate oma välimust tohutult värskendada, ilma et kulutaksite kuhjaga raha. Kodune hammaste valgendamise komplekt on taskukohane ning lihtne kasutada, tal on väike hinnasilt ja võib isegi olla elumuutva efektiga. Kui te naeratate suu kinni oma hammaste pärast siis proovige see kindlalt ära.

Hammaste valgendamine teeb teid atraktiivsemaks

Valgemad hambad muudavad teid enesekindlamaks, vähendavad kortsude märkamist ning parandavad teie üldist ilu ning väljanägemist. Sa pole ainus, kes sellest kasu saab! Teil saab olema kindlasti uusi potentsiaalseid partnereid, kes märkavad esimese asjana teie säravvalget naeratust. Huffington Posti andmetel on valgemad hambad märk sellest, et hoolitsed enda eest. Naised ning ka mehed peavad seda väga atraktiivseks ning tänu sellele märgatakse teid palju rohkem. Ikka räägitakse ju vahel, et “Kas sa nägid, kui valged ta hambad olid?”.

[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”24552″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”25148″]
[porto_product use_simple=”” id=”24702″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”22858″]

Te ei pea enam oma naeratust peitma ja kaitsma

Kuna tunnete end nüüd palju enesekindlamalt, ei pea te enam sotsiaalses elus pidevalt mõtlema oma naeratusele ning niiöelda seda “valvama.” Teil endal tekib juba tahe naeratada ning lihtsalt teistele näidata, kui valge ja kena teie naeratus on. Mida rohkem naeratad, seda vähema muretsed sa enda pärast, kui teistega juttu ajad. Pole mingi suur saladus, et potentsiaalsetele partneritele meeldivad inimesed, kes suudavad iseennast ning igat olukorda nautida. Kindlasti ka sina ise vaatad atraktiivse pilguga inimesi, kes naeravad ning lõbutsevad enesekindlalt. Hammaste valgendamine ei ole ainult teie jaoks positiivne. Kui teie olete enesekindel, lõbus ning suudate elu nautida siis aitab see ka teistel seda teha.

san8ra hammaste valgendamine

Te tundute kohe palju sõbralikum

Tõenäoliselt mõtled sa praegu, et “Daaaaa, muidugi naeratamine teeb sind sõbralikumaks”. Naeratuse mõju on aga väga tugev. Eriti, kui teete ettekandeid või osalete olulistel koosolekutel. Oma säravvalgete hammastega naeratamine ja nende näitamine vabastab teie ajus endorfiine, mis aitavad teil enda närve rahustada. Naeratamine muudab teid ka usaldusväärseks ja teised ruumis olevad inimesed saavad sellest kohe aru. Teie valgemad hambad võimaldavad teil rohkem naeratada ja keerata selle käigus emotsionaalne skaala töö juures enda kasuks. Ülimalt lihtne viis, kuidas oma hambaid valgena hoida on kasutada lihtsasti kasutatavad ja kergelt kaasaskantavat hammaste valgenduspliiats.

Hambavalgendus ei kahjusta teie hambaid

Üks suurimaid küsimusi ning valesid hammaste valgendamisel on see, et see kahjustab hambaemaili ja suurendab tundlikkust kuumade ja külmade toitude suhtes. See pole nii! Teie hammastel on plekid seal just seetõttu, et te olete söönud selliseid toite, mis tekitavad tundlikkust ning muid kahjusid. Need toidud ei ole teie hammastele korvamatut kahju põhjustanud. Hammaste valgendamine kaotab teie plekid üsna lihtsalt, kiirelt ja efektiivselt. Plekid on tihtipeale pinnapealsed ning valgendus on lihtsalt kosmeetiline täiustus ja ei midagi muud.

Valged hambad aitavad teil särada professionaalses elus

Kui teil on tulemas mõni suur intervjuu, võib teie kasuks töötada valgem naeratus. Valgemate naeratustega inimestele meeldib neid näidata ning intervjuul tuleb see kasuks. See võlub küsitlejat ja loob soojema õhkkonna ning usaldusväärsema mulje. Lisaks paneb naeratamine tundma teid ennast rohkem valmis olevat ja paneb intervjueerija omakorda uskuma, et olete rohkem valmis. Lisaks edukatele olulistele intervjuudele võite sama energia tuua ka mujale, alates palgale lisa küsimisest kuni läbirääkimisteni.

Teie vaade elule muutub palju positiivsemaks

Üldiselt annab hammaste valgendamine ka rohkem põhjuseid naeratamiseks. Isegi siis, kui te pole just õnnelik meelitab naeratamine su keha uskuma, et sa oled. See muudab teie meeleolu koheselt. Kuna soovite oma valgemaid hambaid kogu aeg näidata, tähendab see, et naeratate rohkem. Teil on elule positiivsem väljavaade, sest teil on naeratamiseks palju rohkem põhjuseid kui kulmude kortsutamiseks.

Hammaste valgendus on suurepärane viis enesekindluse suurendamiseks oma füüsilise väljanägemise ja psühholoogilise heaolu suurendamiseks.

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi