Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Hammaste valgendamine ilusalongis või kodus?

Meie käest on palju küsitud kas valgendada hambaid kodus või külastada selleks ilusalongi, et kumba meie soovitame.

Ismile.ee päris oma ilusalongi ei ole. Aga meie Beaming White tooteid kasutatakse päris mitmes ilusalongis üle Eesti. Oleme maaletoojaks ja edasimüüjaks ilusalongis pakutavale hammaste valgendus teenusele. Meie käest saab osta nii stardipakette, et hakata ise teenust pakkuma kui ka valgenduskomplekte kui näiteks lamp on juba olemas aga kasutasite varem mõne teise firma tooteid. 

Miks eelistada ühte teisele?

Ei oskagi kohe öelda kumb on mugavam kas ise kodus teha või külastada selleks ilusalongi kuhu tuleb eelnevalt aeg broneerida. 

Salongis on võibolla mugavam sellepärast, et Teie lihtsalt lamate ja iluteenindaja teeb kogu töö ise ära. Puhastab Teie hambapinna, kannab hammastele geeli ja suunab lambi otse hammastele. Ilusalongis kasutatakse nn põsehoidjaid, et kliendi suu lahti oleks ja iluteenindaja vajalikke protseduure saaks teha. See ongi kogu protseduuri juures vist kõige ebameeldivam asi, et peate 3×20 minutit suu lahti istuma. Võrdluseks kodukomplektil on lamp nii väike ja kasutusel hambakapad tänu millele saab suu sulgeda ja muid toiminguid jätkata. 

Ilusalongis kestab protseduur 3×20 minutit, väike ajakulu ka juurde selleks, kui teenindaja katab hambaid geeliga ja Teie vahepeal suud loputate. Kokku kulub ilusalongis maksimaalselt üks tund ja kolmkümmend minutit. Ajakulu kodus on umbes sama aeg. 

Kodukomplekti võibolla kõige tüütum osa on hambakapade ettevalmistamine. Peate neid leotama kuumas vees ja seejärel kõigepealt asetama ühele hambakaarele, nõpuga eest muljuma kapat, et ta võtaks teie hamba kuju. Ning seejärel teisele hambakaarele. 

Kui kapad on tehtud siis tuleb ainult hamabd pesta, kapadele panna piisav kogus geeli ja lamp suhu. Suu saab sulgeda ja ebamugavust ei ole. Valgendamise ajal ei pea istuma kohapeal vaid saate oma toiminguid jätkata, süüa teha, pead pesta, koristada vms. Vahepeal tuleb lihtsalt suu loputada ja uus kogus geeli hammastele kanda.

Samuti ei ole ka tulemuste osas vahet, kuna geeli toimeaine sama. Osad on küll öelnud, et salongis said nad veidi valgema tulemuse. Asi võib olla selles, et salongis tehes, iluteenindaja jälgib, et kõik hambad oleks kaetud geeliga ja suunab led-lambi otse hammastele. Kodus tehes kui geeli liiga vähe panna siis võib kapa geeli hamba äärde lükata, kogu hammas pole geeliga kaetud ja tulemus ongi veidi kehvem. Kui geeli piisavalt panna ja lampi ilusti õige aeg suus hoida on tulemus sama mis salongis valgendades. 

Seega saab pika jutu kokku võtta sellega, et tulemuse osas ei ole vahet kas valgendate salongis või kodus. Lihtsalt on see individuaalne kas pigem teete seda kodus ise või on Teil broneerida ilusalongi aeg ja lasta teha seda iluteenindajal. 

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi