Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Australian Gold päikesekaitsetooted – Luksuslik valik ohutuks päikese nautimiseks!

Päikese suudeldud jumet ihaldame me kõik, kuid jutud solaariumiga liialdamisest, nahavähi tekkest ning enneaegset vananemisest on piisavalt hirmutavad, et solaariume pelgama hakata. Siinkohal ei tasuks end lasta ära hirmutada vaid pigem saada teadlikumaks, kuidas ohutult päikest nautida. Üheks võimaluseks on usaldada end kvaliteetse päevituskosmeetika kätesse. Australian Gold Eesti inimeste jaoks on juba ennast pikalt tõestanud bränd.

[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”24741″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”24748″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”24755″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”24762″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”24775″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”24782″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”24790″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”24842″]

Suurim ja tuntuim päevituskosmeetika kaubamärk maailmas on kolmekümne aastase ajalooga Australian Gold, mis on orienteeritud maksimaalselt tõhusatele nahahooldusprotsessidele kõigi päevitusseansside ajal. Australian Gold arendus ja tootmiskeskus asub Indianapolises, USA-s. Lisaks päevitustoodete sarjale pakutakse ka SPF kaitsefaktoriga tootesarja, mis on vaieldamatu trendilooja Ameerika, Kanada ja Euroopa randades. Tänaseks on Australian Gold tooted on esindatud üle 50-s riigis, samuti on olemas ka Australian Gold Eesti esindused.

Kõik brändi tooted põhinevad loodusteadustel ning Australian Gold instituudi järjepideval tööl ja pikaajalisel kogemusel. See tähendab seda, et iga aasta alguses antakse välja uus tootesari, mis sisaldab nii kauaaegseid lemmikuid, kui ka täiesti uusi ja trende loovaid tooteid.

Tootesari pakub üle 100 päevituskosmeetika toote nii päevitamiseks, päikesekaitseks, kui ka päevitusjärgseks nahahoolduseks. Näiteks on Australian Gold Intensifier brändi lipulaev, mis juba 20 aastat järjest maailma kõige müüdavam professionaalne päevituskosmeetika.

australian gold eesti

Australian Gold aitab turvaliselt päikest nautida?

Kindlasti on ka päikesekreem valimisel ja lisamisel on omad reeglid, mida järgida. Päikesekaitse toodete valik on suur, seega tasuks end enne kindlasti kurssi viia ja veenduda, et toode, mida soetad on kvaliteetne ja firma usaldusväärne. Kui aga valida sprei, õli või kreemi vahel, tuleks lähtuda lihtsalt kasutusmugavusest. Kvaliteetset päevitustulemust ja tõhusat kaitset pakuvad kõik Australian Goldi tooted.

Kuidas Australian Goldi kvaliteeti ära tunda? Kõik Australian Goldi kvaliteetsed tooted tunned ära logo järgi, millel maskott, koaala, naudib rannamõnusid pronksjal pruunil surfilaual. Australian Goldi logosse on koondatud ranna filosoofia, mis on täis lõbu ja päikest.

Kreemitamise ABC

Kreemitamisest on kasu siis, kui kanda seda nahale piisav kogus ehk 2 mg/cm² kohta ning seejärel kreem hoolikalt laiali ajada, et kõik piirkonnad oleksid päikese eest kaitstud. Protseduuri tuleks korrata iga kahe tunni tagant.

Sobiva päikesekaitse toote valimisel tuleb peale SPFi numbri arvesse võtta ka toote veekindlust. Enamik Australian Gold tooteid lasevad sul muretult päevitamist ja veemõnusid nautida kuni 80 minutit, seejärel tuleks kehale kanda uus kiht kreemi.

Lisaks õigesti valitud päikesekaitsele, saavad kõik päevitajad ohutuks päikese nautimiseks veel nii mõndagi ära teha. Mida peaks silmas pidama, endale meelde tuletama ja kindlasti ette võtma, et tagada maksimaalne kaitse?

Üheks lihtsaks võimaluseks mida enda tervise ja turvalisuse nimel jälgida, on see, millal on UV-kiirgus kõige intensiivsemas faasis (riigi ilmateenistuse portaalist on UV indekseid võimalik jälgida lausa tunnise täpsusega!).

Näiteks on kindlaks tehtud, et ultraviolettkiirguse UVB spekter on kõige intensiivsem just kella 10–15 vahel ehk ajal, mil enamus meist rannarõõme naudivad. Seega, kui on soov just sel ajal päikest püüdma minna, tasuks olla veidi ettevaatlik ning valida just endale sobiva kaitsefaktoriga kvaliteetne päikesekaitse toode.

australian gold näokreem spf 50

Päevitamise ning päikesekaitse küsimused ja vastused

Müüt või tõde? Päikesekreem kasutades ei ole võimalik jumekaks saada!

Vale! Päikesekreemides sisalduv SPF ei takista päevituse saamist. See võtab lihtsalt kauem aega, andes nahale võimaluse kohanemiseks. Nii püsib ka päevitunud jume kauem.

Müüt või tõde? Pilves ilmaga ei pea päikesekreemi kasutama.

Vale! Päikesevari või pilves taevas ei ole päikesele ega UV kiirgusele takistuseks. Kaitse peab olema!

Enne aga tuleks endale selgeks teha, mis peitub nende põnevate lühendite, UVA, UVB ja SPF taga!

Mis on UVA JA UVB?

  • UVB – kiirgus põhjustab naha punetust ja võib suurendada nahavähki haigestumise riski. Organismil kulub DNA-kahjustustega võitlemiseks palju energiat ja kaitsereaktsioonina muutub nahk paksemaks ning omandab tumedama jume.
  • UVA – kiirgusest jõuab suurem osa maapinnale ja seega ka inimesteni. Seda kiirgust ei püüa kinni ei akna- ega autoklaas, mistõttu parempoolse liiklusega riikides esineb melanoom kasvajat sagedamini just vasakul käsivarrel. Tänaseks on teada seosed UVA-kiirguse ja ohtliku melanoom kasvaja vahel. Kuna UVA on ka peamine kiirguse vorm solaariumis, siis 20-ndates saadud ohtrad solaariumikuurid ilmutavad end 30-ndates enneaegse vananemise ja nahalõtvusega.

Mis on SPF?

SPF on lühend ingliskeelsest väljendist sun protection factor, mis tähendab päikesekaitsefaktorit, mis aitab kahjulikke päikesekiiri nahalt tagasi peegeldada ja väldib päikesepõletuse tekkimist.

SPF number iseloomustab eelkõige kaitset UVB, mitte UVA eest. See number näitab, kui kaua võib päikese käes viibida põletust saamata. Enamasti on 1 SPF võrdne 15-20 minutiga, ent heleda ja õrna nahaga inimestel võib see olla ka 10 minutit või vähem. Seetõttu on väga oluline, et valiksid enda nahale sobiva Australian Gold SPF faktoriga kreemi.

Millise tugevusega Australian Gold SPF toode valida?

Alustada tuleks kindlasti ka sellest, et välja selgitada, milline SPF on sinu jaoks. Seda on lihtne teha, kui oskad määrata, millise nahatüübi esindaja sa oled.

I tüüp – sinna kuuluvad siniste silmade ja tedretähnidega inimesed, kel tekib alati päikesepõletus. See tähendab seda, et nahk läheb kiiresti punaseks ja päikesepõletus on garanteeritud, kuid siiski nahk ei päevitu. Sobib tugeva kaitsega SPF vahemikus 30- 50.

II tüüp – hulka kuuluvad blondide või punaste juustega sinisilmsed inimesed. Nende nahk saab küll kergesti päikesepõletuse, kuid päevitub siiski minimaalselt. Kaitseks sobib SPF 15-30.

Samuti peaks tugeva ehk 30+ kuni 50 SPF faktoriga päikesekaitse kreeme kasutama ka kõik need, kes põevad haigusi, mis päikese toimel ägeneda võivad. Teatud ravimid suurendavad päikesetundlikkust ja raviga paralleelselt on tugevate päikesekaitsetoodete kasutamine lausa kohustuslik. Sinna hulka kuuluvad näiteks antibiootikumid, põletikuvastased vahendid, kõrge vererõhu ravimid, mõned vitamiin A sordid, osad antidepressandid jne.

Samuti tuleks +50 päikesekaitset kasutada lastel, sest päikese põletuste arv lapseeas suurendab riski saada nahavähk elu jooksul. Veel võiks kõrgema päikesekaitsefaktoriga kreemi kanda näole ja kätele ehk piirkondadele, mis on paratamatult rohkem päikese käes.

australian gold

Tõhusaim vananemisvastane toode!

Kõrgema päikesekaitsefaktoriga tooteid võiksid kindlasti kanda (näonahale) kõik need, kes soovivad vananemist edasi lükata. Pole saladus, et tõhusaim vananemisvastane nahahooldus toode on päikesekaitsekreem! Kui sa ei jaksa oodata päevituse teket ning on soov koheselt jumekamaks saada, siis vali tooni andev päevituskreem. Nii saad rannaliivale minna juba toonitud nahaga ning turvaliselt esile tuua ka nahal tekkiva jume.

Sellise imekreemi leiab ka Australian Goldi tootevalikust. Tegemist on Australian Gold Botanical SPF 50 päiksekaitsefaktoriga näokreemiga , mis on ühtlasi ka õrna ja nahasõbraliku jumestuskreemi eest. Australian Gold Botanical SPF 50 näokreem õrnalt toonitud, et ühtlustada jumet ning kinkida näole sära. Eesti inimestele on see väga sobilik suvisel ajal.

Australian Gold Botanical SPF 30 päikesekaitsekreem näole, mis on õrnalt toonitud, et ühtlustada jume ja anda näonahale sära sobib II nahatüübiga inimestele! Spetsiaalselt tehtud tundlikule nahale ja ei sisalda lõhnaineid. Rikkalik koostis sisaldab vitamiine ja antioksüdante, mis lubavad nautida päikest nii nagu soovid ja kaitsevad UVA ning UVB kiirguse eest.

Australian Gold Botanical Continuous päikesekaitsesprei SPF 15 on enamat kui lihtsalt võimas päikesekaitse, see on õrn hooldus nahale. Naturaalne päikesekaitse sprei kaitseb ka UVA ning UVB kiirguse eest. Koostises sisalduv kakaduu ploom neutraliseerib vabu radikaale. Eukalüpti essentsõli rahustab, noorendab ja rikastab nahka hapnikuga. Punase vetika ekstrakt rikastab nahka vajalike toitainetega. E-vitamiin kaitseb nahka vabade radikaalide eest, et nahk oleks niisutatud ja terve välimusega.

Australian Gold on mõelnud kõigile inimestele…

Australian Gold päikesekaitsegeel SPF30 kaitseb teid UVA/UVB kiirguse eest. Pruunistajatega pihustatava päikesekaitsegeeli koostises sisalduv looduslik karamell muudab naha koheselt pronksjas pruuniks. Eksootilised õlid pehmendavad ja niisutavad nahka, et päevitus oleks ühtlane ning püsiks kauem. E-vitamiin kaitseb nahka vabade radikaalide mõju eest. Lisaks muudab aaloe naha siidiselt pehmeks ja parandab selle seisundit.

III tüüpi – kuuluvad inimesed, kes mõnikord võivad saada kerge põletuse ja päevituda samuti, aga oluliselt vähem. Sobilikuks valikuks on III tüüpi kuuluvatele SPF vahemikus 12-15.

Australian Gold pruunistav SPF 15 sprei, päikesekaitsegeel kaitseb UVA/UVB kiirguse eest. Päevitusgeel sisaldav pruunistajaid, mis muudavad naha koheselt pronksjalt pruuniks tänu koostises sisalduvale looduslikule karamellile. Eksootilised õlid pehmendavad ja niisutavad nahka, et päevitus oleks ühtlane ning püsiks kauem. E-vitamiin kaitseb nahka vabade radikaalide mõju eest. Aloe Vera muudab naha siidiselt pehmeks.

Australian Gold päikesekaitsesprei Botanic SPF15 on enamat kui lihtsalt võimas päikesekaitse, see on ka õrn hooldus nahale. Koostises sisalduv kakaduu ploom neutraliseerib vabu radikaale. Eükalüpti essentsõli rahustab, noorendab ja rikastab nahka hapnikuga. Punase vetika ekstrakt rikastab nahka vajalike toitainetega. E-vitamiin kaitseb nahka vabade radikaalide eest, et nahk oleks niisutatud ja terve välimusega.

Boonuseks on ka tsitruse oaasi lõhn ehk aroom, mis tekitab sinus kohese puhkusetunde! Ananassi ja granaatõuna värskendavad noodid kombineerituna mahedate taimsete akordidega, tipnedes eukalüpti & vanilje baas nootidega.

australian gold sprei

Kas sina saad Eesti suvel lihtsalt ja kergelt pruuniks?

IV tüüp – ei saa kunagi päikesepõletust vaid lihtsalt kiiresti jumekaks. Seega võib valida veidi madala SPF kaitsega kreemi. Valiku võiks teha vahemikus SPF 4-8

Australian Gold sprei geel SPF 6 on pruunistav päikesekaitse geel, SPF6 kaitsega kaitseb nahka kahjuliku päikesekiirguse eest ja ei lase sellel ära põleda. Mugav pumppudel, mis võimaldab maksimaalset kontrolli ja rikkalik segu imendub kiiresti nahka ja annab värske enesetunde.

Spreis sisaldub kakadu ploom, mis on kõrgeima C-vitamiini sisaldusega puuvili, mis on tuntud ka kui kollageeni tootmise edendaja, aidates nahka kaitsta vabade radikaalide eest. Teepuuõli seevastu on võimas antioksüdant, aitab nahka õrnalt puhastada sileda naha saamiseks. Päevalilleseemneõli ja oliiviõli niisutavad nahka sügavuti. Aaloe rahustab ja hooldab nahka päevituse ajal ja selle järgselt. Spreis sisalduvad karamelli osakesed, kingivad nahale rikkaliku kuldse sära ja kohese õrna jume.

Australian Gold intensiivistaja Bronzing Dry Oil Spray on pruunistajatega päevitumist soodustav päevitusõli, mis sisaldab isepruunistavaid komponente. Jume saabub kiiresti, on kaunis sügavpruun ja säilib kaua. Sobib kasutamiseks nii solaariumis kui loodusliku päikese käes viibides. ColorBoost Maximizer kompleks võimendab ja kiirendab naha loomulikku päevitusprotsessi. Banaani ekstraktiga rikastatud koostis võimendab päevitustulemust ja toidab nahka. Samal ajal kui päike teie nahka kuivatab siis õli niisutab seda. Naturaalsed pruunistajad garanteerivad koheselt kauni tumeda jume. Päevitunud nahk muutub päikesevanne võttes kuivaks ja hapraks, seepärast on oluline teda vitamiinidega turgutada. Antud sprei on rikastatud A ja E vitamiinidega, mis muudavad naha siidiseks ning toidavad seda. Kuivõli ei sisalda päikesekaitset ega nahale kahjulikke mineraalõlisid.

Peale Eesti suvel päevitamist ära unusta…

Päevitusjärgselt ära unusta nahka niisutada ja taastada. Päevitusjärgne naha hooldamine on oluline suvine rutiin, mida tasub järgida, kui soovid säilitada naha sileduse ja prinkuse.

Parimaks tänapäevaseks (unusta panthenol ja hapukoor!) päikesevannide järgseks hoolduseks on looduslik aloe vera, mille tõhususse uskusid juba aastasadu tagasi Egiptuse kuningannad Nefertiti ja Cleopatra, kes kasutasid seda osana oma ilurituaalides. Ja pole ka ime, sest aaloe sisaldab üle 200 bioloogiliselt aktiivse naturaalse komponendi, mis omakorda sisaldavad endas vitamiine, aminohappeid, ensüüme, polüsahhariide ja mineraale, mis stimuleerivad toitainete omastamist.

Aaloe geeli saadakse aaloe lehe sisemisest osast. Kuna aaloe pH sarnaneb inimese naha pH-ga, imendub see väga hästi. Tänu nendele omadustele on aaloegeel asendamatu abivahend põletuste korral ning eriti tundlikul ja vigastatud nahal.

Aaloe geel – abimees päikesepõletus puhul

Lisaks sellele, et aaloed võib kasutada põletushaavadel, sobib see ka hõõrdunud ja haudunud naha raviks, samuti akne (aaloe leevendab põletikulisi protsesse, ravib ja takistab akne edasiarenemist), psoriaasi (uuringud on näidanud, et psoriaasi põdev inimene saab igapäevase aaloe kasutamise abil parandada nahakahjustusi kuni 85% ulatuses), allergia ja muude teiste nahalöövete korral. Aaloe geel sisaldab põletikuvastaseid aineid, mistõttu võib seda määrida putukahammustustele ja isegi putukahammustustest põhjustatud haavanditele.

Aaloe geeli võib kasutada ka näiteks ohatise raviks. Kuna aaloe sisaldab viiruse vastaseid aineid ja laiendab väikesi veresooni siis kahjustatud piirkonna verevarustus paraneb ja tervenemine kiireneb. Samuti võib aaloe geeli kanda juuste otstele – nii niisutab neid sügavuti ja muudab juuksed taas elavaks. Samuti võib geeli kasutada maskina juuksekasvu soodustamiseks.

Kui juhtub, et kodus on raseerimisgeel otsa saanud, siis aloe geel sobib samuti asenduseks. Tänu oma rahustavale toimele, hoiab geel ära ka nahaärritused raseeritud piirkonnas.

Australian Gold aaloe geel on päevitusjärgset kipitustunnet leevendav geel. Tegemist on kõige tunnustatuima ja enim müüdud päevitusjärgse geeliga päevitusmaailmas.

Õlivaba, aaloe geel toob õrnalt leevenduse nahale, mis on saanud, kas tuule või päikese kahjustuse. Pehmendab ja toidab nahapõletusi, naha ärritusi, kuiva ja karedat nahka. Aloe Vera, roheline tee, akaatsia ekstrakt, vitamiinid C ja E.

NB! Isegi kui olete viibinud pikalt päikese käes ja pole küll põletust saanud on ikkagi hea aaloe geeliga enda nahka niisutada, sest hästi hoolitsetud ja terve nahk päevitub paremini ning sügavamalt ja lõpptulemuseks on kauakestev ja kaunis päevitunud jume.

Päevita targalt, kasutades vaid kvaliteetseid päikesekaitsetooteid!

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi