Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Swedish Nutra toidulisandid ja vitamiinid

Swedish Nutra on Skandinaavia üks kõige tuntumaid vedelate toidulisandite ja vitamiinide tootja. Nende kala kollageen, hüaluroonhape ning paljud teised on Euroopas võitnud kõrgeid auhindu. Miks? Tänu sellele, et tegemist on innovatiivse ning võrdlemisi noore ettevõtmisega. Nende peamine eesmärk on luua võimalikult looduslikke tooteid, mis parandaksid tervist nii naistel, meestel, kui ka lastel. Meie toodete valikus on ka nende laste vitamiinid, akne raviks mõeldud toidulisand ning palju muud.

On teaduslikult tõestatud, et vedelal kujul toidulisandid on mitmeid kordi paremad ja efektiivsemad, kui pulber või tablett. Miks? Kirjutame siin selle lahti.

 • Keha ei pea vedelal kujul toidulisandi pakendit eraldi seedima nagu on ümber tableti või kapsli. Meie kehas on need ained juba vedelal kujul olemas seega imendub ka toidulisand paremini vedelal kujul. Tänu sellele on Swedish Nutra tooted palju efektiivsemad ja tõhusamad, kui kapsel, tablett või pulber.
 • Kasutades kapsleid või tablette peab keha enne eraldama nendest kasulikud ained seedimisega. Vedelal kujul imendub ta koheselt läbi kõhu.
 • Swedish Nutra vedelal kujul toidulisandid imenduvad 1-4 minuti jooksul.
 • Kapslid ja tabletid võtavad umbes 20-30 minutit aega lihtsalt selleks, et keha nad ära seediks ning lagundaks vedelikuks ja alles siis hakkavad kasulikud ained imenduma kehasse.
 • Keha kasutab vedelal kujul ekstraktidest kuni 98%, kuid kapslites ning tablettides olevatest ekstraktidest vaid 39-53%. Mis te arvate kuhu ülejäänu kaob?
 • Selleks, et ükskõik milline toidulisand või toitaine jõuaks rakkudesse peab ta enne muutuma vedelikuks. Samamoodi nagu keha seedib ka toitu – kõik kasulikud toitained muutuvad vedelikuks ning imenduvad kehasse, meie rakkudesse. See on teada reegel, et mida lähemal on toidulisandi, vitamiini või muu kasuliku toitaine koostis vedelale kujule, seda kiiremini ta imendub ning seda rohkem tema kogusest jääb kehasse alles.

Miks võtta Swedish Nutra vedelal kujul toidulisandeid tablettide asemel?

Teaduslikud uuringud on näidanud, et vedelal kujul toidulisandid imenduvad kehasse kiiremini. See on fakt! Samuti jõuab kehasse mitu korda suuremas koguses kasulikke aineid ning neid on üldiselt lihtsam seedida. Lisaks sellele on vedelal kujul toidulisandeid ja vitamiine palju lihtsam tarbida – ei pea enam tablette ega kapsleid neelama. Enamikel inimestel, eriti vanematel ja lastel, on palju raskem neelata tablette, kui juua jooki. Üldiselt on vedelal kujul toidulisandid paremini kehale aktsepteeritavad ning imenduvad kiiremini. Swedish Nutra on võtnud omaks selle teadusliku fakti ning nende valikus on vedelal kujul toidulisandid ja vitamiinid.

Physician’s Desk Reference” (PDR) ehk ravimite, toidulisandite ja vitamiinide statistika ning detailide andmebaas ütleb, et 85-90% toitainetest vedelal kujul toidulisandites imendub kehasse 22 kuni 30 sekundiga. Võrreldes seda tundidega, mis võtab kapslitel ja tablettidel, et teie kehasse imenduda. Mis veel olulisem, on testitud, et ainult 10%-20% toitainetest, mis on kapslis või tabletis imenduvad kehasse. Toidu- ja ravimiamet ütleb, et 100mg tablett tõlgendub ainult 8.3mg ehk 8.3% toitaineteks veres – pea 92% läheb kaduma! Üks teaduslik uuring, mis tegeles B-12 vitamiini preparaatidega demonstreeris, et kehasse imendus oluliselt rohkem vitamiini, kui inimene jõi seda vedelal kujul.

Ka haiglates antakse ravimeid enamikel juhtudel vedelal kujul. Vitamiine ning muid vajalikke toitaineid antaksegi ainult nii! Seda just seetõttu, et vedelal kujul imenduvad ravimid ning aitavad patsienti kohe. Kapslite ning tablettidega ei ole midagi valet, aga on teada fakt, et vedelel kujul toidulisandid on palju jõudsamad, efektiivsemad ning kiirema toimega. Swedish Nutra on nende tootmisel üks maailma liidreid.

swedish nutra

Mis on Swedish Nutra toidulisandi ja vitamiini eelis?

Peamine eelis on see, et vedelal kujul toidulisand ei vaja seedimist nagu kapsel või tablett – ta saab hakata kohe kehasse imenduma. Sinu keha ei pea eraldama kasulikke toitaineid ja vitamiine vaid need saavad kohe imenduma hakata. Keha ei pea vedelikku hakkama lahustama ning sealt kasulikke aineid eraldama, kuna see on juba tehtud.

Swedish Nutra toidulisand ja vitamiin võtab 1-4 minutit, et kehasse imenduda ning toimima hakata. Kapslid ja tabletid võtavad umbes 20-30 minutit enne, kui nad üldse imenduma hakkavad.

Uuringud näitavad, et vedelal kujul toidulisandist jõuavad kehasse 98% sealsetest vitamiinidest samal ajal, kui kapsli või tableti puhul on see ainult 39-53%.

Mida Swedish Nutra pakub?

Kollageen – nii kalast, kui ka loomne, aga kala kollageen on efektiivsem tänu oma väiksematele molekulidele, mis imenduvad kehasse paremini. Kollageen on meie kehas kõige olulisem valk. Ta vastutab paljude kehaliste funktsioonide eest, näiteks ilusa naha, lihaste, luude ning sidekoe eest. Kollageeni võttes paraneb kindlasti teie naha välimus. Väiksemad kortsud ja jooned muutuvad vähem nähtavaks või kaovad üldse ära. Nahk on palju niisutatum ning ka elastsus paraneb.

Mida ütleb teadus? “Journal of Medical Nutrition and Nutraceuticals” tegi uuringu, kus mitmed naised jõid erinevaid vitamiine, kollageeni ning hüaluroonhapet. Tulemused näitasid, et nende kortsud silenesid, nahk oli palju niisutatum ning ka elastsus paranes. Üleüldine välimus oli nooruslikum ning säravam. Seda võrreldes naistega, kes neid ei tarbinud. Meie enda kliendid on ka öelnud, et nende liigesevalu, kas paraneb väga oluliselt või kaob täiesti pärast kollageeni tarbimist. Üks uuring toetab seda sama väidet, et kollageenijook parandab liigeste tervist ning võib taastada ka luude tihedust inimestes, kes kannatavad artriidi all. Sama uuring näitas ka, et inimestes vähenes liigesevalu.

Lisaks ülalolevale on uuringud näidanud, et kollageen aitab tõsta lihasmassi, aitab vältida luutiheduse vähenemist, toetab südame tervist, parandab seedimist, parandab tuju ning küünte ja juuste kasvu.

Hüaluroonhape – üks uusimaid Swedish Nutra tooteid on nende hüaluroonhappe jook. Hüaluroonhape on glükoos, mida meie enda keha juba toodab ning on väga vajalik osa naha sileda, noorusliku ning niisutatuna hoidmisel. Naha jaoks on tegemist kõige olulisema glükoosiga. See töötab teie kehas selleks, et hoida nahk stabiilne, kaitstud ning pidevalt nooruslik. Kahjuks vananedes hakkab meie enda keha seda vähem tootma ning seetõttu tekivad ka kortsud, kottis nahk, väiksed jooned, kuivus ja nii edasi. Hüaluroonhapet kasutatakse tänapäeval pea igas kosmeetika tootes, kuid vähestes kogustes. Võttes Swedish Nutra vedelal kujul toidulisandit on kogus suurem ning imendub palju paremini. Hüaluroonhape on teie naha jaoks asendamatu niisutaja!

 • Parandab naha tervist, niisutust, elastsust
 • Võib aidata haavadel kiiremini paraneda
 • Hoiab teie luud õlitatud
 • Vähendab happe refluks sümptomeid
 • Aitab hoida luud tugevana

swedish nutra

Naiste vitamiinid – kõigil kellel on kiire eluviis on vaja võtta lisa vitamiine või toidulisandeid. Swedish Nutra on välja töötanud koosluse, mis sobib naistele väga hästi ning seda vedelal kujul, mis imendub kehasse kordades paremini, kui kapsel või tablett. Kuigi enamik toitaineid saame me kätte tervislikust ning balanseeritud söögimenüüst ei ole meil kõigil oma kiire eluviisi juures aega sellest koguaeg kinni hoida. Siinkohal tulevadki appi vitamiinid ja toidulisandid.

Paljudel naistel, kes peavad taluma füüsilist ning vaimset stressi näiteks töö tõttu, on puudus just B vitamiinidest, mis aitavad hoida korras ainevahetuse ning närvisüsteemi. Stress mõjub just kõige rohkem meie seedimisele ning närvirakkudele. Ilusa naha jaoks on oluline C vitamiin ning biotiin. A, C ja E vitamiin sisaldavad aineid, mis toetavad immuunsüsteemi ning aitavad eemal hoida erinevad haigused. Tänapäeval jäävad inimesed tihtipeale haigeks just pärast rasket tööperioodi, kui stress ning olukordade raskus on keha ära kurnanud. Swedish Nutra naiste vitamiinid sisaldavad just neid kõiki vajalikke aineid meie keha parimaks toimimiseks.

Juuksed, nahk ja küüned – meil kõigil on vaja neid hooldada. Ole sa mees või naine! Kõik käime juuksuris teeme iseendale soenguid. Swedish Nutra pakub toidulisandit, mis sisaldab juuste, naha ja küünte jaoks olulisi vitamiine.

See toidulisand sisaldab vitamiine ja mineraale, mis töötavad kõik koos ning tänu sellele pakub kehale efektiivseid kooslusi, mis toetavad teie juukseid, nahka ja küüsi. A vitamiin aitab ravida aknet ning vähendada väikseid jooni ja kortse. “Võttes A vitamiini vedelal kujul aitab see väga efektiivselt vähendada rasu teket, mis on ideaalne, kui kannatate akne all. Seebumi vähenemine aitab ka naha vananemise vastu, sest ta stimuleerib rakkude regeneratsiooni,” ütleb Dr. Michele Green. On palju tõendeid selle kohta, et vedelal kujul toidulisand aitab hoida juuste, naha ning küünte tervist seega tasub kindlasti proovida. Kindlasti enne nende tellimist kontrollige, et tegu oleks kvaliteet tootega. Kui soetate Swedish Nutra vitamiini või toidulisandi võite olla kindel, kuna tegemist on Skandinaavia kvaliteediga!

Swedish Nutra tootevalikus on lisaks veel vitamiinid lastele, Multivitamiinid Ultra+ igaks tarbeks, Aminohapped ja BCAA, et trennis rohkem jaksu oleks ning ka akne raviks mõeldud vitamiinijook.

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search