Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

swedish nutra vedel raud

Swedish Nutra Vedel Raud koos B-vitamiini kompleksiga 500ml

22.45

Lisa korvi

Swedish Nutra Vedel Raud koos B-vitamiini kompleksiga 500ml

Swedish Nutra Vedel Raud koos B-vitamiini kompleksiga 500ml

22.45 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Raud on üks olulisemaid mineraale mida inimorganism ise toota ei suuda. Rauda leidub nii loomset kui ka taimset päritolu toidus. Loomset päritolu toidus, nt. lihas leiduv raud on organismile omastatav 15–35% ulatuses ja taimset päritolu toidus leiduv raud on omastatav 2–20% ulatuses. Raual aitab imenduda C-vitamiin. 

Raud on mikroelement. See tähendab, et meie keha vajab seda samuti vaid väikestes kogustes. Meeste kehas on ligikaudu 4-4,5 g rauda. Naistel veidi vähem. Sellegipoolest on see keha rakkude toimimiseks hädavajalik. Peamiselt vajame seda hapniku transportimiseks mööda keha. Raud on ka väga oluline osa meie DNA-st ning aitab kehal toota kollageeni.

Swedish Nutra ainulaadne vedel toidulisand on täpselt see, mida vajate, kui kannatate sagedase väsimuse ja nõrkuse käes. Kõrge rauasisaldus koos B-vitamiinide kompleksi ja lisatud puuvilja- ja ürdiekstraktidega ning loomulikult C-vitamiiniga varustavad teie keha täpselt sellega, mida see õigeks toimimiseks vajab.

Rauda on kehas vaja:

  • vereloomes, kus teda kasutatakse hemo- ja müoglobiini sünteesiks. Raual on võtmeroll eluks vajaliku hapniku sidumises ja transpordis hemoglobiinis, st. ta osaleb hapniku viimisel kopsudest kudedesse,
  • nende biomolekulide koostises, mis osalevad ATP (adenosiintrifosfaat, mis on operatiivne energiakandja rakkudes) tootmises ja aitavad kahjutuks teha organismi sattunud kehavõõraid ühendeid, tõstes seeläbi vastupanuvõimet stressile ja haigustele,
  • väsimuse vähendamiseks ja naha normaalse värvuse tagamiseks.

Rauda kaotab keha urineerimise, väljaheidete, higistamise ja vanade surnud naharakkude kaudu. Samuti verejooksu kaudu, mistõttu on naistel suurem tõenäosus rauapuuduse käes kannatada.

Mõned allikad väidavad, et kuni 30% elanikkonnast kannatab rauapuuduse all ja kui seda ei ravita, võib pikaajaline rauapuudus veres põhjustada aneemiat ja muid terviseprobleeme.

Vähene rauasisaldus meie kehas on tihedalt seotud verekaotusega, mis hõlmab muu hulgas regulaarset tugevat menstruatsiooni. Loomulikult võivad aneemia põhjuseks olla ka haigused, mis on seotud verejooksuga. Rauapuuduse põhjuseks võib aga olla ka raua imendumise halvenemine.

Swedish Nutra raua toidulisandist leiate ka B-vitamiinid. Mõned B-vitamiinid on tuntud pigem nime kui numbri järgi, näiteks riboflaviin või biotiin.

Mõned B-kompleksi vitamiinid interakteeruvad. Näiteks B2-vitamiin on oluline vitamiinide B3 ja B6 ainevahetuses. B-vitamiinide kompleksi manustamisel on erinev mõju kui B-vitamiinide eraldi võtmisel. B-kompleks osaleb meie kehas mitmesugustes funktsioonides, näiteks toidu vahetamises energiaks, mis vähendab füüsilise väsimustunnet. Samuti aitavad need kaasa närvisüsteemi ja vaimsete funktsioonide optimaalsele ja tervislikule toimimisele. B-vitamiin aitab säilitada terved juuksed, küüned ja naha.

Puuvilja,- ja ürdiekstraktid
Toode on rikastatud ka puuvilja,- ja ürdi ekstraktidega. Acai on võimas antioksüdant ja aitab neutraliseerida vabu radikaale. Mustikad sobivad suurepäraselt Alzhaimeri või Parkinsoni tõve ennetamiseks. Brokkoli on suurepärane kaltsiumi ja C-vitamiini allikas. Aloe veral on palju kasulikke omadusi, näiteks vererõhu alandamine ja veresuhkru stabiliseerimine. Lutsern sisaldab vitamiine A, C, E, mineraalaineid ja aminohappeid. Bioflavonoidide kompleks on vitamiinirikas tsitrusviljade ekstrakt. Oder on ka vitamiinide, mineraalide ja aminohapete allikas. Kurkumil on tugev põletikuvastane toime.

Swedish Nutra vedelal kujul toidulisandid ona parim valik kehas puudu olevaid vitamiine ja mineraale asendada, sest vedelal kujul suudab organism omastada kuni 99% vitamiinidest ja mineraalidest kui kapsli kujul on see vaid 30-40%. Swedish Nutra toodetes ei ole kasutatud sünteetilisi lõhna,- ega maitseaineid, nad on GMO, gluteeni ja laktoosivabad ning sobivad kõigile. Boonusena on neil imehea naturaalselt magus maitse.


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi