Biotiin 10 000 Swedish Nutra, juuksed, nahk ja küüned

5.00 out of 5

21.90 (sis. KM)

Iluvitamiin biotiin

Saadavus: Laos SKU: 7305161321463 Brand:

Kirjeldus

Biotiin 10 000µg- kõrge sisaldusega vitamiini jook, aitab tugevdada teie juukseid, nahka ja küüsi.

Biotiin tuntud ka kui  H-vitamiin, on üks B-kompleksvitamiinidest, mis aitab organismil toitu energiaks muuta. Sõna “biotiin” pärineb antiik-Kreeka sõnast “biotos”, mis tähendab “elu” või “ülalpidamist”. B-vitamiinid ja eriti biotiin aitavad teie nahka, juukseid, silmi, maksa ja närvisüsteemi tervena hoida. Biotiin on raseduse ajal ka ülitähtis toitaine, kuna see on oluline loote kasvu jaoks.

Enamik inimesi saab vajaliku biotiini tervislikust toitumisest, kuid on olnud palju väiteid, et rohkem biotiini kehas aitab reguleerida teie veresuhkrut, soodustada tervete  juuste kasvu, tervet nahka ja tugevaid küüsi ning aidata rasedatel emadel tervemaid lapsi saada.

Biotiin reguleerib ka  veresuhkrut, kuid mitte ainult – see aitab ka diabeetikutel vererõhku langetada. Need, kellel on probleeme glükoositaseme säilitamisega, võivad sellest eriti kasu saada.

Mida biotiin teie jaoks tegelikult teha saab?

Biotiin juustele ja küüntele– kui teie juukseid ei taha kuidagi kasvada, on kuivad ja murduvad kergetsi, langevad välja,  olete hädas ekseemiga, toimub kiilanemine ning samas ennetab ka biotiini tarbimine hallipäisust. Ning sama lugu on ka küüntega, haprad ja kergesti murduvad küüned või küüned mis ei taha kasvada, siis võiksite kindlasti proovida meie biotiini. Iga päev 15ml (kaasa väike mõõdutopsik, millega on mugav kogust mõõta). Meie toode on väga kõrge sisaldusega ja 15ml joogis on 10 000µg biotiini.

biotiini vaegus

Biotiin nahale- aitab lagundada nahapoorides olevad rasvhappeid, tänu millele saavutate särava naha ja terve jume. Regulaarne biotiini tarbimine aitab ära hoida ka rasunäärmete põletikku, mille tunnete ära punase ja sügeleva naha järgi.

Pingelisel ja stressirohkel perioodil kasutab teie keha tavapärasest rohkem B-vitamiini, sellepärast tekib stressirohketele perioodidel tihti mõte, et kuidas mul praegu nii palju juukseid küll väljalangeb. Samamoodi mõjutab stress ka nahka, võivad tekkida kortsud ja nahk kaotab elastsust. Sellepärast on hea ka stressirohkemal perioodil tarbida juurde biotiini, et toetada meie keha.

Biotiin seedimisele-  see suurepärane vitamiin soodustab ka ainevahetust. Meie organismis leidub biotiini mitme süsivesikutega lagundamisega seotud ensüümi osana. Nende ensüümide toimel lagundatakse komplekssed süsivesikud väiksemateks osadeks ehk glükoosideks, mida keha kasutab energia tootmiseks.

Biotiinil on väga tähtis roll ka ensüümides, mis on seotud valkude ainevahetusega meie kehas. Biotiini sisaldavad ensüümid, lagundavad toidu valgud väiksemateks osadeks ehk aminohapeteks. Vabanenud aminohappeid nimetatakse ka organismi ehitusmaterjalideks, sest neist on omakorda võimalikmoodustada teisi vajalikke valke. Valkudel on organismis asendamatud ülesanded, näiteks luua keharakke ja neid uuendada.

Millistest toiduainetest me biotiini saame?

Biotiini me saame päris paljudest toiduainetest. Näiteks lõhe, liha, maks, kana, munad ja piim. Neis leidub biotiini kõige kontsentreeritumas vormis. Teisalt, on ka mitu biotiinirikast taimset toitu, näiteks seened, kõrvitsaseemned, sojaoad,  tomatid, maguskartulid, kaunviljad, kaerahelbed, teraviljatooted ja pähklid, eriti mandlid.

biotin toidus

Aga üldjuhul toidust saadud biotiini kasutab meie keha ära energia toomiseks ja kui on soov just juukseid, küüsi ja nahka turgutada, siis peaks biotiini juurde tarbima toidulisandina. Biotiinil aitab imenduda c-vitamiin , mida meie vitamiinijooki on juba lisatud.

  • Valmistatud 100% looduslikest koostisosadest
  •  GMO, gluteenit, soja, muna, pähklite ja laktoosi vaba
  • Apelsini maitsega

Biotiin kui iluvitamiinina. See stimuleerib juuste kasvu ja takistab nende väljalangemist, hoiab ära küünte rabedaks muutumise ja toetab naha uuenemist.

 

 

1 arvustus tootele Biotiin 10 000 Swedish Nutra, juuksed, nahk ja küüned

  1. 5 / 5

    Kelly

    Tarbin teie siit lehelt kollageeni juba aasta, üli rahul!!!!! Ja nüüd avastasin, et müüki tuli ka biotiin😍 ilmselgelt lendas see kohe mu osturkovi😃


Lisa arvustus

Kasutusjuhend

15ml iga päev (kaasas mõõtetopsik) üks pudel 30 päeva kuur. Raputage pudelit enne kasutamist ja peale avamist hoidke seda külmkapis.

Tarvitada 2 kuu jooksul pärast avamist. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.
Kui teil on mingeid terviseseisundeid või kui olete rase või imetate, pidage enne kasutamist nõu oma arstiga. Kui teil esineb on mingeid kõrvatoimeid, lõpetage kasutamine. Tervisealased ei tohiks asendada mitmekülgset toitumist.

Koostisosad

biotiin koostis

Multi filtered water, ascorbic acid, flavor (natural orange) , acidity regulator (citric acid), freshness preserver (potassium sorbate, sodium benzoate), d-biotin, sweetener (steviol glycosides, sucrose), Natural color (beta carotene), 100% Natural Flavour & Natural Colour.

Sulle võib meeldida ka…