Vitamiinid naistele – auhinnatud Swedish Nutra naiste multivitamiin

21.99 (sis. KM)

Swedish Nutra vitamiinid naistele on üks parimaid valikuid, kuna sisaldab kõrges koguses looduslikke vitamiine. Ainult üks lonks päevas annab sulle energiat, jõudu ja tervist!

Saadavus: Laos Tootekood: 7308956471251 Brand:
Vaata korvi

Kirjeldus

Vitamiinid naistele – Swedish Nutra naiste multivitamiin

Vitamiinid naistele on need, mis aitavad teil hoida oma loomulikku ilu. Sisaldab suures koguses vitamiine. Swedish Nutra toodab ühe kõrgeima IU/MCG (vitamiinisisaldus) sisaldusega vitamiine. Mida IU ja MCG tähendavad? Lihtsalt öeldes näitab see, kui palju on vitamiine antud tabletis, pudelis, joogis või ükskõik milles. Mida suurem IU või MCG number, seda rohkem on päris vitamiine antud tootes.

Vitamiinid naistele on olemas ka vedelal kujul, mis annavad rohkem vastupidavust ja energiat terveks päevaks. See tagab tervislikumad südame-veresoonkonna funktsioonid, parandab vereringet ja annab teile siledama ja ilusama naha. Joogina võetav vitamiin imendub kergemini, kui tabletid ning üks lonks päevas on ju lihtne võtta! Lugege kindlasti edasi, kui olulised on vitamiinid naistele!

Naistel on väga palju variante, kuidas oma toitainete vajadust täita. Nii palju, et võib võtta silme eest kirjuks, kui hakkad mõtlema, mida on vaja, et püsida tervena. Veel raskemaks teeb asja, et turundus ning reklaamid on tänapäeval väga salakavalad. Mõni reklaamitud toode võib tunduda unikaalne, kuid tegelikult pole. Enda eest hoolitsemine ei pea olema keeruline. Teeme asja väga lihtsaks tuues Sinu jaoks välja kõige olulisemad vitamiinid ja toidulisandid, mida vitamiinid naistele peaksid sisaldama. Märgime ära, et Swedish Nutra vitamiinijook sisaldab neid kõiki!

#1 Magneesium parema tervise jaoks

Tundub nagu kõik – alates kuulsatest toitumis spetsialistidest kuni suurte tervise ajakirjadeni – räägivad magneesiumi kasulikkusest. Meie omavahel räägime sellest samuti. Seda seetõttu, et seda mineraali ei hinnata tihtipeale väga kõrgelt kuigi ta võib hoida võtit selleks, et vähendada stressi ja ärevust, parandada tuju ning üleüldist heaolu. Magneesium on üks kõige olulisem toitaine, sest ta osaleb keha sadades protsessides. Teda on vaja proteiini sünteesimiseks, lihaste ja närvide funktsioneerimiseks ning paljuks veelgi.

Madalat magneesiumi taset on raske märkata, sest sümptomid nagu väsimus, stress või ärevus võib vabalt kirjutada millegi muu süüks. Väsimus? Raske tööpäev. Stress? Töö. Ja nii edasi 🙂. Pärast magneesiumi tarbima hakkamist on paljud naised öelnud, et on vähem stressis, rahulikumad, tervemad ning üleüldiselt õnnelikumad. Swedish Nutra vitamiinid naistele sisaldavad magneesiumi.

 

naiste vitamiinid

#2 Energiat andev, kognitiivsust toetav Vitamiin B12

Kogu B vitamiinide perekond on oluline, Vitamiin B12 on neist ehk kõige olulisem, eriti naiste jaoks, kes söövad enamjaolt vegan või gluteenivaba toitu.

Vitamiin B12 on tuntud oma energia tootmise rolli poolest ning ta aitab keha ka teistel viisidel. Näiteks toetab südame-veresoonkonna tervist, närvirakke, vererakkude tootmmist, kognitiivset tervist ning muudki. Uuringud näitavad, et isegi väike Vitamiin B12 puudus võib mõjutada meie mälu, äratundmist ning sõnade sidusust, kui me vananeme.

Enamik täiskasvanud naisi vajab umbes 2.4 mikrogrammi päevas, kui seda mujalt ei saa. Vitamiinid naistele sisaldavad ka seda, kuid ka toidud nagu karbid, kala, liha ning mõned piimatooted on rikkalikult täis B12 vitamiini. Kui teie menüüs on neid vähe siis võtke kindlasti toidulisandina seda juurde. Lisaks menüüst puudumisele aitab sellel väheneda ka stress. Mida rohkem teil tekib stressi, seda kiiremini kaob Vitamiin B12 kehast.

#3 Vitamiin D3 aitab immuuntervist ning toitainetel imenduda

On väga tuntud arusaamatus, et talvisel ajal on vaja võtta vaid D Vitamiini. Või kui te mitte kunagi väljas ei käi. Kuid see pole tõsi! On teisi asju, mida peab arvesse võtma teie D Vitamiini tasemetes, näiteks päikesekreemi kandmine. Lisaks sellele vananedes ei suuda meie nahk enam nii efektiivselt D vitamiini sünteesida. Eestlaste puhul on see täiesti tavaline, et meil on D vitamiini puudu.

Miks naiste, tegelikult kõigi inimeste, kehadel seda vaja on? D vitamiin on vajalik kaltsiumi imendumiseks ning et säilitada fosfaadi tasemed, mõlemad on olulised tervete luude jaoks. Ilma piisava D vitamiinita ei saa teie luud neid toitaineid kätte, mida neil vaja on, et tugevad püsida. D vitamiin toetab ka immuunsüsteemi toimimist, rakkude tervist ning muud. Swedish Nutra naiste vitamiinid sisaldavad D3 vitamiini.

vitamiinid naistele swedish nutra

#4 E vitamiin naha ning rakkude jaoks

Igapäeva elu paneb meid silmitsi kahjulikke toksiinidega keskkonnast. Niisama ringi jalutades on neid õhus piisavalt – eriti linnas. Kõik see rikub meie nahka ning üleüldist tervist. Sellest ei ole mingit pääsu – iga päev oleme sellises keskkonnas. Mida siis teha?

E Vitamiin aitab. See on toitaine, mis armastab naha eest hoolitseda ning kaitsta naharakke. Eksperdid ütlevad ka, et keha vajab E vitamiini immuunsüsteemi tugevdamiseks, et paremini toime tulla elu väljakutsetega. Aidake oma nahal enda sõrmede all tunduda sile ja hea välja näha tehes kindlaks, et saate igapäevaselt piisavalt E vitamiini. Kui te seda looduslikult ei saa siis tellige vitamiinid naistele.

#5 B9 vitamiin südamele, tujule ning sünnieelseks ajaks

On tehtud kümneid tuhandeid uuringuid folaadi ehk B9 vitamiini kohta ning paljud neist on otseselt seotud naiste tervisega.

Folaad ehk B9 vitamiin on levinud toitaine sünnieelsetes vitamiinides, sest naised, kes on tervislikul dieedil korraliku B9 vitamiini sisaldusega vähendavad sünnidefektide riski ajule ning selgroole. Kuid B9 vitamiini kasulikkus ei ole limiteeritud ainult sünnieelsele hooldusele. Inimesed madala B9 vitamiini tasemega on suuremas riskigrupis südame- ning tuju probleemidega.

Kui palju B9 vitamiini on piisav? Rasedad naised vajavad vähemalt 600μg päevas, rinnaga toitvad naised 500μg päevas ning kõik teised täiskasvanud vähemalt 400μg päevas. Swedish Nutra vitamiinid naistele sisaldavad seda. Kui te eelistate mõnda muud vitamiini siis lugege kindlasti silti ning vaadake üle oma toitumine (lehtedega rohelised toidud sisaldavad palju folaate) kindlustamaks, et saate iga päev piisavalt B9 vitamiini. Kui te ei saa toitumisest piiisavalt siis võtke kindlasti lisaks naiste vitamiinid.

#6 Kaltsium luude ning kõige muu jaoks

Te olete seda kindlasti varem ka kuulnud, aga kaltsium on naistele väga oluline. On väga lihtne midagi ignoreerida, kui tundub, et see teid just nüüd ja praegu ei mõjuta, aga kui te ei mõtle oma kaltsiumi tasemetele võib see hilisemas eas probleeme tekitada.

Praegune kaltsiumi tase mõjutab teie luid praegu ning kaugete aastate pärast tulevikus. Keha muudab teie luustikku pidevalt vahetades vana luustikku välja uue vastu. Kui teie noorem versioon ei saanud piisavalt kaltsiumi (või D vitamiini, et teie keha saaks kaltsiumi imendada) siis teie luud ei ole tulevikus nii tugevad, kui nad võiks olla. Seega tehke kaltsiumist harjumus parem varem, kui hiljem, et kindlustada tulevikus tugevam tervis. Teie keha vajab kaltsiumi terve elu jooksul ka südame korralikuks töötamiseks.

Üle 19 aastased naised vajavad umbes 1000-1300 milligrammi kaltsiumi iga päev. Kui te ei saa piisavalt kaltsiumi oma toitumisest siis võtke juurde vitamiinid naistele, et seda puudust vähendada.

Paneme asjad perspektiivi – 40 grammi juustu peaks sisaldama umbes 300 milligrammi kaltsiumi ning 235 milliliitrit piima samuti.

Loodame, et meie kirjutatud sisu aitab mõista, kui palju vitamiine ning toitaineid naine vajab ning et vitamiinid naistele on väga olulised. Kui teil kodus veel pole siis tellige kindlasti omale naiste vitamiinid. Swedish Nutra vitamiinijooke on väga lihtne tarbida – vaid üks lonks päevas!

Soovituslik päevane annus:

Igal hommikul 15ml jooki enne hommikusööki, 33 päeva järjest. Pudeliga kaasas spetsiaalne mõõdutopsik. Enne kasutamist raputada pudelit.

Lisainfo

Kaal 0.65 kg
Kogus

500ml

1L

€47.98

10 arvustust tootele Vitamiinid naistele – auhinnatud Swedish Nutra naiste multivitamiin

 1. 5 / 5

  Sandra Kuusk

  Väga hea maitsega!

 2. 5 / 5

  Marike

  Võtnud vitamiine kaks pudelit ja siis tänu toredale perelisa uudisele andsin vereproovi, kõik näitajad väga head, jätkan võtmist!
  Aitäh!

 3. 5 / 5

  Merit K

  Mina tunnen: annab energiat, ei ole hommikuti nii väsinud enam, magusa isu on vähem, küünenahad paremad????

 4. 5 / 5

  Reelika

  Väga hea enesetunde annab!:)

 5. 5 / 5

  carolyn22

  Aitäh, et nii kiiresti kohale toimetasite! Emale meeldis jõulukink!

 6. 5 / 5

  Nele

  Mul kadus magusaisu peale vitamiini võtma hakkamist ära!

 7. 5 / 5

  Marjana M

  Hea maitse, kiirelt kohal!

 8. 5 / 5

  Rutt

  Sügisene aeg, võtke vitamiine!
  Puhtad koostisosad, suured sisaldused ja selle kohta hind väga soodne, teised vitamiinid nii kõrgete sisaldustega ca 40€ juba.
  Boonusena mõjub hästi ka nahale.
  Mul lähen teine pudel ja haige pole küll olnud samal ajal kui kõik tatised kõrval!

 9. 5 / 5

  Kerda L

  Mina sain nii palju energiat juurde kui võtan seda. Nahk oleks ka nagu rohkem niisutatud, ei ärka hommikul ja jalad valged. Soovitan!

 10. 5 / 5

  Madli Köster

  Pole kuangi ühtegi vitamiini nii tublisti võtnud! Hea maitse, kerge võtta! Üks pudel otsas, tellin teise!
  Aitäh! Edu!


Lisa arvustus

Koostisosad:

GMO vaba, gluteenivaba, ei sisalda soja, muna, pähkleid ja piima. 100% looduslik maitse ja värv.

Puhas multi-filtreeritud vesi parima kollageeni, vitamiinide ja toitainete omistamise jaoks, apelsin, õun, mandariin, guajaav, papaia, laim, mango, anananss, viinamari, magusaine(fruktoos), L-askorbiinhape, kaaliumtsitraat, kaltsium glükonaat, magneesium glükonaat, looduslikud maitseained (looduslik oranž, looduslik maasika), hüdrolüüsitud kollageeni; sisaldab aminohappeid: L-glütsiin, L-proliin, L-alaniin, L-hydroxyproline, L-glutamiinhape, L-arginiin, L-asparagiinhape, L-seriin, L-lüsiin, L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-treoniin, L-fenüülalaniin, L-isoleutsiin, L-hydroxylysine, L-metioniin, L-histidiin, L-türosiin, L-tsüsteiin, methylsulfonylmethane, tsink glükonaat, panax ginseng c.a. meyer, veevaba kofeiin, värskuse preserver (potassium sorbate, sodium benzoate), koliini, L-bitartrate, zeaxanthin pulber, emulgaator (ksantaankumm), d-kaltsiumpantotenaat, tiamiini hcl, riboflaviin, niacinamide, püridoksiin hcl, inositooli, dl-alfa-tokoferüülatsetaat, mangaan glükonaat, L-tauriin, L-karnitiini, L-glutamiini, kolekaltsiferool, luteiin, maitse (naturaalne vanill) 4-aminobenzoic hape, vask glükonaat, magusaine (stevioolglükosiid), kroompikolinaat, foolhape, naatrium hyaluronate, lutserni pulber, spargelkapsa pulber, letsitiini pulber, spirulina pulber, rohelise tee pulber, viinamarja seemnete pulber, jõhvika pulber, goji marjade pulber, vaarika pulber, acerola kirsi pulber, sinika pulber, acai marjade pulber, granaatõuna pulber, citrus bioflavonoids pulber, punase peedi pulber, lükopeeni pulber, CoQ10, ginkgo biloba pulber, aloe vera pulber, värskuse preserver (õunhape, sidrunhape), d-biotiin, retinüülpalmitaat, kaaliumjodiidi, beeta-karoteen, menaquinone, naatriumi ja soolhape, tsüanokobalamiin.

Vitamiinid:

A – 800 μg RE(100%NRV), vitamiin C – 500 mg(625%NRV), vitamiin D3 – 15 μg(300%NRV), vitamiin E – 12 mg(100%NRV), vitamiin B1 – 30 mg(2700%NRV), vitamiin B2 – 30 mg(2148%NRV), vitamiin B3 – 30 mg(187%NRV), vitamiin B6 – 20 mg(1428%NRV), vitamiin B9 – 400 μg(200%NRV), vitamiin B12 – 100 μg(4000%NRV), vitamiin B7 – 400 μg(800%NRV), vitamiin B5 – 30 mg(500%NRV), vitamiin K – 75 μg(100%NRV), kaltsium – 45 mg(5,5%NRV), magneesium – 13,4 mg(4%NRV), tsink – 7 mg(70%NRV), seleenium – 55 μg(100%NRV), vask – 1000 μg(100%NRV), mangaan – 2 mg(100%NRV), kroom pikolinaat – 200 μg(500%NRV), kaalium – 107 mg(5,5%NRV), jood – 75 μg(50%NRV), 72 mineraali(ookeani taimetoit) – 25 mg, koliin – 12.5 mg, vitamiin B8 – 25 mg.

Hoiatused:

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! 
Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas! Kui teil on tõsine meditsiiniline probleem, olete rase või imetate siis konsulteerige kindlasti arstiga enne kasutamist!

Sulle võib meeldida ka…