Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Loomne kollageen 10 000 - hoiab naha siledana

Loomne kollageen 10 000 – auhinnatud toidulisand hoiab naha siledana

23.43

Lisa korvi

,

Loomne kollageen 10 000 – auhinnatud toidulisand hoiab naha siledana

,

Loomne kollageen 10 000 – auhinnatud toidulisand hoiab naha siledana

23.43 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Loomne kollageen 10 000 – hoiab naha siledana

Loomne kollageen on Swedish Nutra üks populaarseim toidulisand, kuid ka kala kollageen on väga efektiivne. Teaduslikud uuringud on tõestanud, et kalast tehtud kollageeni sisaldavad joogid imenduvad kehasse efektiivsemalt.

On olemas tüüp 1 kuni tüüp 10 kollageeni. Olenevalt kust kohast kollageen on võetud võib tal olla erinev mõju – igal tüübil on omad tervislikud kasutegurid.

Loomse kollageeni kasu

Loomne kollageen, mis on tehtud nahast, luudest ning lihastest, on rikkalik Tüüp 1 ning Tüüp 3 kollageeniga. Need mõlemad on kõige vajalikumad inimkehale tehes neist parima variandi tervise tugevdamiseks.

Tüüp 1 ning Tüüp 3 on kõige vajalikumad koostisosad sidemetes, kõõlustes, luudes, veresoontes, silmades ning nahas. Loomne kollageen on seetõttu väga hea valik tugevdamaks luid, parandamaks kõhu tervist ning haavade ravimiseks.

Sisaldan rikkalikult Proliin ja Glütsiin aminohappeid, mis aitavad vähendada väsimust ning parandada päikesest kahjustatud nahka.

Soovituslik päevane annus:

Igal hommikul 25ml jooki enne hommikusööki. Pudeliga kaasas spetsiaalne mõõdutopsik. Enne kasutamist raputada pudelit.


Lisainfo


Hinnangud (12)

5 stars
10
4 stars
0
3 stars
1
2 stars
1
1 stars
0
4.58
12 Arvustused
Lisa arvustus

12 Arvustused

Kelly
6 päeva ago
Hea magusa maitsega, kiire tarne, väga suure sisaldusega kollageen. Jään ootama mis saab:)
Soovitan
2 nädalat ago
Soovitan! Olen varem võtnud seda, muudab naha elastsemaks ja tänu sellele muutub minu jalgadel tsellu vähem märgatavals!
Julka
4 kuud ago
Naised võtke kollageeni ja unustage need “imekreemid”. Liigesed paremad, nahk parem, enesetunne parem!
Väga rahul
4 kuud ago
Kolmas pudel! Liigesed ei valuta! Aitäh!
Püsikas
5 kuud ago
Mu lemmik kollageen!
Piret
7 kuud ago
Proovsin kala oma ja seda. Mõlemad sama suure kollageeni sisaldusega aga see loomne pole niiiii magus nagu kala. Meeldib rohkem. Juba 3 kuu, liigesed ei tee trennis valu ja nahk kuidagi tugevam.
Tajana
12 kuud ago
Väga hea! Soovitan!
Mari
1 aasta ago
Väga meeldib! Hetkel teen teist kuuri aastas, nahk pehme, ei vaja nii palju kreemi ja kükke tehes põlved ei naksu nii palju enam. Hind hea, kaup kiirelt kohal (1päev), klienditeenindus üli super!
Anni
2 aastat ago
Olen võtnud seda ja sinist (kala) oma. See meeldib maitse poolest rohkem kuna ei ole nii magus. Ja mõlemad muidu sama suure kollageeni sisaldusega. Hind ka soodsam😊
Monika
2 aastat ago
Maitses ei ole tunda kollageeni, pigem mustsõstrat. Kahe nädalaga ei mingeid tulemusi ei ilmne. Võibolla peab siis rohkem manustama, et mingit tulu sellest tõuseks.
Efka
2 aastat ago
Tellin vaheldumisi seda ja kala oma, pakk alati mega kiirelt kohal. Nahk palju paremas seisus, nagu tugema ja tsellu ei paista enam nii välja.❤️
Kuu aega kasutanud
2 aastat ago
Olen pea-aegu kaks pudelit ära tarvitanud, aga mingeid muutusi ma seni märganud ei ole. Liigesed naksuvad jätkuvalt, nahk tahab kreemitamist jätkuvalt, küüned on jätkuvalt nõrgemapoolsed ja kipuvad murduma. Juustega ei olnud mul probleemi enne ja ei ole ka nüüd. Kui kunagi Merz Special dražeesid võtsin (mida enam kahjuks Eestis apteekides ei müüda), siis nägin küünte ja jume paranemist juba kahe nädala pärast. NB! Selle vedeliku maitse on külmalt tarvitades meeldivalt hapukas ja mitte väga vänge. Esimene kord võtsin aga peale paki kättesaamist korgitäie kohe nö toasoojalt, siis oli uuh! kui vänge.

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi