Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Probiootikumid Swedish Nutra 500ml

20.49

Lisa korvi

Probiootikumid Swedish Nutra 500ml

Probiootikumid Swedish Nutra 500ml

20.49 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Probiootikumidel on väga oluline tähtsus meie organismis. Nad toetavad meie immuunsüsteemi ja mikrofloora tasakaalu, aitavad ära hoida seedehäireid ning toetavad vitamiinide ja mineraalide imendumist.

Probiootikumid on elusad mikroorganismid, mis aitavad organismis säilitada ning taastada loomulikku tasakaalu bakterite vahel. Inimese seedetraktis elab miljardeid mikroobe, millel on ülioluline osa keha normaalseks funktsioneerimiseks. On teaduslikult tõestatud, et soolestiku ebaterve keskkond tekitab paljusid tervisehäireid nagu allergiad, akne, ekseem, immuunsushaigused jpm. Tänapäeva töödeldud toit, saastatud keskkond ja vähene liikumine kurnab meie organismi ja meie organism ei saa enam toidust piisavalt ensüüme ja probiootikume. Seega täisväärtuslikuks ja energiarohkeks elukvaliteediks tuleks lisada oma menüüsse probiootikumid toidulisandina.

Probiootikumide puhul tuleks jälgida ka seda, et nad hävivad kergesti maohappes ega jõua seega tihtilugu soolestikuni. Swedish Nutra Probiootikumid on vedelal kujul, et toode imenduks organismi parimal, tõhusamal ja kiireimal moel ilma lisaaineteta, kuid samal ajal on Swedish Nutra probiootikum (Bifidobacterium Lactis HN019) koloonia mikrokapseldatud kujul, et jääda ellu maohappes ning jõuda soolestikuni vajalikul kujul ja aidata kaasa seal tervislikumale eluloomele. Swedish Nutra vedelalt kapseldatud probiootikumid sisaldavad 10 mg bifidobaktereid. 

Lisaks suurele kogusele probiootikumidele sisaldub tootes ka C-vitamiini ja L-glutamiini, et aidata organismil veel tõhusamalt probiootikumidel imenduda ja toetada nende tööd.

L-Glutamiin on kõige levinuim asendamatutest aminohapetest, mis sisaldub valgu koostises ja täidab elus palju olulisi füsioloogilisi funktsioone nagu ainevahetuse kiirendamine, rakkude taastumise kiirendamine, vähendab isusid, parandab peaaju tööd  ning soodustab seedetrakti tööd ja mürkide eemaldumist kudedest.

Swedish Nutra toidulisandid on loodud ja valmistatud Rootsis. Nad on GMO, Laktoosi ja gluteenivabad ning vegan koostisega. Toodetes ei sisaldu soja, muna ega pähklijääke ning on 100% looduslike lõhna ja maitseainetega.


Hinnangud (1)

5 stars
1
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0
5.00
1 Arvustused
Lisa arvustus

1 Arvustused

Kerli
2 nädalat ago
Lõpuks tulite välja ka probiootikumiga, küsisin juba ammu aga vastust ei saanud:D Nii hea maitsega ja mega tugev!
Hiljuti vaadatud

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi