Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

5 suvist naiste parfüümi, mis viivad vaimselt soojale maale

Kui kodumaisest ilmast jääb veidi väheks, et suve tunnet tekitada, siis parfüümid võivad Sindvaimselt soojale maale viia. Suviseid parfüüme võib kirjeldada lõhna nootidega nagu näiteksvärske, magus, troopiline, tsitruseline. Soojas kliimas toimivad tavaliselt kõige paremini kergemad ja värskemad parfüümid, tuues kuuma ilmaga meeldiva kontrasti. Lisaks sellele saab kuuma ilmaga parfüümi vähem pihustada, sest temperatuur intensiivistab oluliselt selle tavapärast tugevust.

Parfüüm on aga väga personaalne ning seda, millist parfüümi Sa kannad, ei peaks ilmtingimata ükski sündmus, aastaaeg või kellaaeg määrama – oluline on pigem, et parfüüm annaks Sulle enesekindlust ning tekitaks sisemiselt selle tunde, mida taga ajad. Loomulikult võiks avalikes ruumides käies pidada silmas seda, et Sinu parfüüm ei oleks teistele lämmatav, seda eriti kuumade suveilmadega, kus õhku isegi napib.

 

Parimad nipid suvel parfüümi kandmiseks

 

Need on nipid, mis võivad kehtida tegelikult nii suvel kui ka igal teisel aastaajal – seda olenevalt Sinu eelistustest.

1. Proovi pigem kanda kergeid ja värskeid parfüüme. Kuna kõrge temperatuur intensiivistab parfüümide tugevust, siis vähem on rohkem. Meeldivamad lõhnanoodid kuumaks kliimaks on näiteks tsitruseline, puidune, sobivad ka mõningad õrnemad

2. Parfüümvesi vs tualettvesi. Nii mõnelgi parfüümil on olemas nii parfüümi kui ka tualettvee versioon, nii saad oma lemmiklõhna kanda nii soojema kui ka jahedama ilmaga, sest tualettvesi on palju kergem ning õhulisem. 

3. Vähem on parem. Piserda korraga vähem parfüümi –  näiteks mõlemale randmele ning kõrvade taha kaelale. Võimalusel kanna parfüümi kaasas ning sel viisil saad päeva jooksul seda värskendada ilma, et parfüüm oleks liialt lämmatav. Kandes parfüümi aga näiteks riietele, püsib see isegi kauem kui nahal. 

 4. Kanna parfüümi märgadele juustele. Värskelt pestud juuksed hoiavad hästi parfüümi endas. Selleks, et parfüümis sisalduva alkoholiga juukseid mitte liialt kuivatada, võid soetada spetsiaalseid juukseparfüüme. Tavalise parfüümi võid näiteks esmalt piserdada juukseharjale ning seejärel sellega läbi juuste harjates parfüüm peale kanda. 

 

Top viis suvist naisteparfüümi 

 

Escada Especially Delicate Notes tualettvesi õhkab värskusest ja sensuaalsusest. Kerge tualettvee kontsentratsioon sisaldab endas noote nagu jaapani roos, pirn, greip, ylang ylang, muskus ning puidunoodid. Loodud elegantsele nooruslikule ning spontaansele naisele. 

 

DKNY Be Delicious Fresh Blossom parfüüm on flirtiv, särav ja ülimalt naiselik lõhn. Kergelt suvine parfüüm lõhnab kui greip, aprikoos, roos, jasmiin, õun ning puidunoodid ning võlub Sind oma lihtsuse ja kergusega. 

Hermes Un Jardin Sur La Lagune tualettvesi ammutab inspiratsiooni müüriga ümbritsetud aiast Veneetsias- lillepeenarde ilu, värskendavad veekogud. Värsked merenoodid, magnoolia, liilia, pitosporum ning puidunoodid transpordivad sind soojale maale. 

 

Escada Flor Del Sol tualettvesi võlub Sind tõelise troopikaga. Piiratud väljaande tualettvesi ülistab puhkuseaega, vabadust ja sõprust, tuues koheselt silme ette päikeseküllase suveaja. Ühtaegu naiselik ja ahvatlev parfüüm üllatab Sind tequila sunrise akordiga, mis juhatab tee sisse daaliaõite hinnalisusse. Sandlipuu annab kütkestavale tualettveele kauakestva ja sensuaalse põhja. 

 

Rituals Nuit D´Azar parfüüm on inspireeritud iidse Pärsia Yalda traditsioonist. Luksuslik aediiris, granaatõun, tonkauba, magusad puuviljad ning puudrine puiduaroom. See on maalähedane, luksuslik ning soe harmoonia. 

 

Leia veelgi suurem valik naiste lõhnasid siit ning avasta enda jaoks see parfüüm, mis paneb Sind sisemiselt tundma, justkui oleksid soojal maal. 

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi