Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Aastavahetuse meik – kuidas näonahk ette valmistada?

Aastavahetuse meik ja näonahk

Aastavahetus on kindlasti üks vingemaid päevi ning kindlasti teed ka sina omale laheda meigi! Aga kuidas teha kaunis meik nii, et näonahk ei kannataks?

Pärast aasta viimastel nädalatel veedetud aega valides riideid, soengut ning näomeiki on 31. kuupäev juba väga lähedal. Kuigi sul võib olla kõik välja mõeldud ei tohiks sa unustada üht olulist asja – näonaha ette valmistamine ning turgutamine pärast pidustusi.

Aastast aastasse muutuvad võimalused erinevate näomeikide jaoks ainult vingemaks, kuid küsimus, mis jäetakse tihtipeale tahaplaanile on see, et kuidas see meie näonahka mõjutab? Mis pärast soengut meie juustest saab? Mida rohkem tekib erinevaid stiile, seda rohkem kasutatakse uusi aineid ja tooteid. Näomaalingud, suur kogus meiki ning erinevad tooted võivad kõik tekitada kahjustusi, kui nendeks korralikult ette ei valmistuta.

[porto_product id=”15727″]
[porto_product id=”16006″]
[porto_product id=”15806″]

Samm 1 enne aastavahetust – Koori

Selleks, et aastavahetuse meik saavutaks oma maksimaalse efekti peaks kindlasti enne nägu koorima. Sellisel juhul püsib meik palju paremini. Surnud naharakud pealmisest kihist õrnalt maha koorides võib luua väga suure positiivse erinevuse ning pikendada seda, kui kaua teie aastavahetuse meik kestab. Meie valikutest sobivad Vitamasques bambussöe näokoorija ja ka roosi ekstraktiga koorimisgeel. Mõlemad sobivad tundlikule nahale, puhastavad poorid ning eemaldavad muud mürgid, et tekiks ideaalne põhi meigiks!

bambussoe koorimisgeel

Samm 2 enne aastavahetust – silmaümbrusmaskid

Silmad ja silmaümbrus on tihtipeale ala, mida rõhutatakse meigi tegemisel meeletult! Kõige rohkem ju vaadatakse inimesele ikkagi silma. Vitamasques silmaümbrusmaskid on parim viis, kuidas end seljuhul ette valmistada. Duo pakis olevad silmamaskid on mõlemad disainitud katmaks kogu silma ning selle ümbruse. Maskid niisutavad väga intensiivselt, et vähendada ümbruses olevaid pisikesi jooni või kortse. Kuigi “Morning Goggle Mask” on mõeldud pigem hommikuks, sest ta sisaldab saastevastaseid (autode saaste) koostisosi ja kaitseb sinise valguse eest, mis tuleb nutitelefonidest, on ta siiski väga kasulik, kui lähed linna aastavahetust tähistama ning tahad teha mõned selfied!

Samm 3 enne aastavahetust – näomask ja niisutus

Järgmise sammuna kasuta kindlasti kangas- või näomaski, et näonahk oleks korralikult niisutatud enne, kui aastavahetuse meik peale läheb. Kõik meie näomaskid on niisutamiseks ideaalsed, kuid olenevalt teie naha tüübist ning murest, mida püüate parandada leiate meie valikust omale kindlasti sobiva – nii kuiva, kui ka rasuse naha jaoks. Pärast näomaski kasutust ning ülejäänud seerumi sisse hõõrumist määrige nahale niisutajat ning primer, et tekitada ideaalne põhi meigi jaoks. iSmile e-poes olev niisutav primer roosa kulla säraga, kui ka tavapärase kulla säraga niisutav primer on kaks ühes niisutaja ja primer! Läheb vähem aega ettevalmistuseks!

niisutav primer roosa kulla saraga

Samm 4 peale aastavahetust – puhasta, puhasta ja puhasta

Pärast aastavahetuse ööd on su parim sõber ilmselt õlil põhinev näopuhastatusvahend, kui tuleb kõik see vinge meik näost puhastada. Puhasta õrnalt oma näonahk ning pese puhastusvahend maha sooja riidega.

Samm 5 peale aastavahetust – Koori nahk

Peale näopuhastusvahendi kasutamist on järgmine samm koorimine. Kasuta juba eelnevalt mainitud, kas bambussöe näokoorijat või roosi ekstraktiga näokoorijat. See on parim viis, kuidas kindlustada, et saad lahti igast kahjulikust meigi osast ning avad ka oma näopoorid, et vältida ummistuste ning põletiku tekkimist.

Samm 6 peale aastavahetust – hüdreeri

Järgmisena võta kapist välja näomask ning pane see peale, et näonahk saaks hüdreeritud. Aastavahetuse meik on kindlasti jätnud oma jälje ning nahk vajab hooldust. Taastamaks nahale vajalikke vitamiine soovitame kasutada Vitamasques multivitamiini kangasmaski. Kui teie nahk on meigist sügelema hakanud või punetab siis proovige mõnda maski aloe veraga.

Samm 7 peale aastavahetust – niisuta

Lõpeta oma protseduurid toitva näokreemiga. Meil müügil olevad Vitamasques näokreemid sisaldavad kõik hüaluroonhapet, mis aitab taastada näonaha niiskus tasakaalu. Roosi kulla säraga niisutav primer on pärast aastavahetust eriti hea, sest sisaldab põletikusvastaseid aineid, mis kaitsevad nahka punetuse ning ärrituse vastu.

Samm 8 peale aastavahetust – juuksemask

Kui aastavahetuse meik maas, aga lasid omale teha ka laheda soengu siis peaks ka juustele tähelepanu pöörama. Siinkohal aitab väga hästi Vitamasques imelise kirsi lõhnaga niisutav juuksemask.

Soovime teile ilusat aastavahetust ning tervet näonahka!

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search