Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Juuksemask talvel – oluline abimees!

Juuksemask talvel kaitseb sind

Külm, niiske ja tuuline aeg ei mõju halvasti mitte ainult meie nahale vaid ka juustele. Nagu ka päike ja kuumus, mis suvel meie juukseid kuivatab siis tuul ja külm teevad seda samamoodi. Külm aeg aeglustab juuste kasvu ja nõrgestab neid. Juuksed muutuvad tuhmiks, hapraks, murduvad kergesti, on raskesti kammitavad ja püsti ehk elektrit täis. Juuksemask talvel aitab sind kaitsta.

Kuidas oma ilusaid juukseid kaitsta? Mida siis tegema peaks?

[porto_product id=”16082″]
[porto_product id=”16042″]
[porto_product id=”7671″]

Kindlasti on suureks abimeheks talvel müts, millega saab juukseid kaitsta. Alates miinus viiest kraadist peaks kindlasti mütsi kandma, esiteks juba, et kaitsta ennast haiguste ja külmetamise eest, aga ka selleks, et kaitsta oma juukseid. Pikad juuksed, mis jäävad mütsi alt välja võiks veel panna jope sisse, selja peale, et ka neid kaitsta. Kuigi ka see kahjustab ja tirib neid on see siiski parem variant, kui käia palja peaga külmas ja tuules.

Kindlasti ei tohiks külmal ajal mitte kunagi minna välja märja peaga. Eriti siis, kui väljas on miinuskraadid, juustes olev vesi läheb jäässe ja juuksed võivad murduda. Samuti ei ole soovituslik kohe peale kuumaõhuga föönitamist õue külma kätte minna. Peaks laskma juustel veidi jahtuda ja siis. Väga suur temperatuuri vahe ei ole lihtsalt juustele hea.

Võiks üle vaadata ka oma viimistlusvahendid. Meestele meeldib tänapäeval kanda ka sätitud soenguid ning kasutada soenguvahasid ja geele, kuid vaevalt paljud mõtlevad, et juuksemask talvel on vajalik asi. Ka vaha ja geel mõjuvad juustele peaaegu samamoodi nagu märja peaga õue minemine. Kindlasti võiks miinus kraadide juures ära jätta wet-look soengu, kuna geel on veebaasil ja ei mõju meie juustele hästi.

juuksemask talvel

Paljud ei taha kanda mütse, kuna soeng ju saab mütsi all kannatada! Eriti, kui veel pea hakkab ka veidi higistama. Lahenduseks oleks kanda puuvillaseid mütse, mis sobivad meie kliimasse hästi ja lasevad õhku läbi. Tegelikult on ka aastaringselt kasulik juustele korra nädalas maski teha, kuid kahjuks paljud siiski seda ei tee. Talvel on see lausa hädavajalik.

Õnneks ei pea endale koju tellima hirmkalleid maske, sest saab hakkama ka kodus kapis leiduvate vahenditega ning mitte kõik kvaliteetsed maskid ei maksa hingehinda. Näiteks kookosõli, niisutab juukseid tugevalt ja ravib ka peanahka. Kookosõli võib lausa õhtul pähe panna ja alles hommikul välja pesta. Sellisel juhul peaks kindlasti padja katma paksu rätikuga, et kookosõli patja ja padjapüüri ära ei rikuks. Hommikul võib juuksed ära pesta nagu tavaliselt, šampooni ja palsamiga. Jah, tõsi ta on, kookosõli pole just kõige lihtsam juustest välja saada! Juuksed võivad jääda peale pesu ikka rasvaseks. Meie tootevalikus on väga hea hinnaga õiges koguses kookosõli sisaldav juuksemask. Pesete juuksed oma lemmik šampooniga puhtaks ja kannate maski juustele. Hoiate seda peas 15 minutit ja loputate välja. Juuksed on siidised ja silmnähtavalt tervemad. Kellele koosõli lõhn ei meeldi, saab proovida kirsiõite lõhnalist juuksemaskmilles on pracxi (pähkel) seemne ekstrakti. Kindlasti tuleks tarbida ka palju vett ja taimeteesid, kuna ka see niisutab meie juukseid.

Juuksemask talvel ei ole ainus asi, mis aitab. Kellel ei taha juuksed kohe üldse külma ilmaga kasvada peaks juurde võtma ka vitamiine. Väga hästi juuksekasvu soodustav vitamiin on biotiin. Biotiini leidub ka meie vitamiinijoogis ’’Hair, skin & Nails’’.  Vitamiinijook ongi mõeldud juuste ja küünte toetamiseks ja kasvu kiirendamiseks. Tänu joogis leiduvale kollageenile, on see hea ka teie nahale. Soovime teile terveid ja tugevaid juukseid!

juuksemask vitamasques kirss

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi