Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Kangasmaskid ja nende kasutamine

Kangasmaskid on uus trend

Aina rohkem koguvad kuulsust Koera kosmeetikast pärit kangasmaskid näole. Sellises väikses pakikeses olev valge mask millel on silmade, nina ja suu augud. Kui see näole panna, võiks kedagi lausa kollitama minna. Väga naljakad näevad välja, kuid lisaks naljakale välimusele toimivad need maskid imeliselt.

Toomegi välja kuidas neid maske kasutada ja millist valida, et toime oleks maksimaalne.

[porto_product id=”15842″]
[porto_product id=”15903″]
[porto_product id=”15834″]

Kangasmaske on müügil tohutult. Enamus neid on Korea kosmeetika brändi omad ja sealt on need kuulsaks saanud. Kõigepealt peakski alustama endale sobiva maski otsimisega. Maske on palju ja igale nahatüübile. Kuiva naha muhul tugevalt niisutavad, poorse naha puhul puhastavad, vananeva naha puhul kollageeniga ja palju muud.

Kui olete leidnud omale sobiva maski ja olete valmis seda kasutama hakkama siis esmaalt peab kindlasti puhastama oma näo. Pesema meigist ja mustusest ja soovi korral on hea isegi koorida, et eemaldada nahalt surnud naharakud, tänu millele mask saab imenduda paremini. Kuid pea meeles, koorija ei tohiks olla väga õline, kuna õli ummistab poorid ja maski koostisosad ei pääse nahka toitma.

Kui nägu on korralikult puhastatud, avage paneks ja võtke välja oma kangasmask. Avage mask ettevaatlikult (tavaliselt on need kokku murtud, et maskis oleks parem niiskus) ja tehke kindlaks kus on silmade ja kus suu koht. Asetage mask näole ja vaadake, et ta oleks igalt poolt vastu nägu. Kui näiteks mask ei ole korralikult silmade all, sest nina tõstab seda üles siis lõigake nina ja silmade vaheline koht lahti, et mask ulatuks ilusti üle terve näo. Kui te muretsete oma kuntsripsmete pärast siis asetage vatid silmadele ja paluge kellelgi teisel mask teile näole asetada. Aga võin omast kogemusest öelda, et mask ei ole minult küll ripsmetele kuidagi kahjulikult mõjunud.

roosi ja kullaga naomask

Nüüd on aeg lõõgastuseks, puhake niisama või vaadake telekat, lugege. Parem oleks olla natuke pikali asendis. Kui püsti olla ja mask kuivama hakkab siis ta võib kergesti näolt maha libiseda. Kangasmaski pakenditel on tavaliselt kirjas, et hoidke maski näol 20 mintuti. Kui teie nahk ei ole väga tundlik hoidke kindlasti kauem, viskate muidu hea kraami ära. Maski saab kasutada ainult korra ja tavaliselt peale 20 minutit on maskid veel täitsa märjad. See tähendab, nägu ei ole jõudnud kangasmaski koostisosasid endasse imenduda. Aga ma arvan ega ka üle tunni pole mõistlik maski näol hoida.

Kui võtate kangasmaski näolt, vaadake oma nägu. Peale maski tegemist saab hästi aru, millised piirkonnad on teie näos eriti kuivad ja kuhu te peaksite rohkem tähelepanu pöörama. Mask on sellest kohast kuiv ja nägu ei ole sellest kohast võibolla isegi niiske enam. Need kohad aga kust nägu läigib on nahk kenasti niisutatud.

Peale maski peaksite te ise hindama, kas teie nägu vajab ka kreemitamist. Üldjuhul on hea kanda näole ka kreem. Kreem lukustab pooridesse ka kangasmaski head koostisosad. Ja teie nägu saab ülima niisutuse.

Kangasmaske võiks kasutada paar korda kuus, külmal perioodil ja peale päikest võib tihedamini. Mida niisutatum on meie nahk, seda kaunim on meie jume ja seda hiljem tekivad kortsud. Vaadake, kui nooruslikud näevad välja Aasia naised! Hakkame kasutama kangasmaske ja oleme ka igavesti nooruslikud!

naokoorija kosmiline roosa rubiin

 

 

 

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi