Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Kauapüsiva jumestuse nipid

Kas soovid, et Sinu jumestus püsiks terve päeva? Või kogu tähtsa ürituse vältel, milleks oled võib-olla juba nädalaid valmistunud. Sa võid olla teinud kõike – hoolitsenud oma näonaha eest, soetanud parimad jumestustooted ning isegi omandanud oskused kaunist meiki teha. Kogu selle raske töö võivad aga kiirelt kaotada kuum temperatuur, higistamine, näo pidev katsumine, pisarad, valed tooted või ka näiteks maski kandmine.

 

Miks ei ole mu jumestus kauapüsiv?

 

Kõiki tegureid, millel on mõju meie näonahale, me muuta ei saa. Küll aga saame mõningaid asju oma jumestuse rutiinis muuta, et selle püsimiseks endast kõik anda. Mõningad põhjused, miks Sinu jumestus ei püsi kogu päeva:

 • Sa ei pannud meigipõhjale piisavalt rõhku
 • Kasutad liialt palju tooteid korraga
 • Sa ei kasuta puudrit jumestuse kinnitamiseks
 • Sa ei eemalda päeva jooksul nahale tekkinud rasu
 • Katsud oma nägu pidevalt
 • Kasutad oma nahatüübile mitte sobivaid tooteid
 • Sa ei kasuta meigialuskreemi

 

Kuidas teha kogu päeva püsivat jumestust?

 

 1. Näonaha eest hoolitsemine on oluline, et saavutada hea põhi

Koori oma näonahka 2 korda nädalas, et eemaldada surnud naharakke, rasu ja mustust ning saavutada särav ja sile põhi. Niisutamine on samuti väga oluline, kuid enne jumestamist on parem, kui see on minimaalne. Kasuta rikkaliku kreemi asemel midagi kergemat, nagu näiteks Elizabeth Arden Visible Difference Replenishing geel-kreem, mille koostis on õlivaba ning kergesti imenduv.

 1. Kanna meigialuskreemi nii näole kui ka silmadele

Meigialuskreemid tagavad sileda põhja ning aitavad meiki näonahale kinnitada. Lisaks on valikus erineva toimega meigialuskreeme – niisutavaid, poore ning kurrukesi täitvaid, nahatooni korrigeerivaid, matistavaid. Pikemaks kestvuseks püüa valida õlivaba koostisega aluskreem. Ära unusta silmameiki tehes ka silmalauge ette valmistada!

 1. Vali oma nahatüübile sobiv jumestuskreem

Parimaks püsivuseks kasuta õlivaba jumestuskreemi. Kui Sul on kuiv nahk, leiad kindlasti suurest jumestuskreemide valikust endale mõne õlivaba kuid siiski niisutava jumestuskreemi.

 1. Kinnita vedelad jumestustooted alati puudriga

Üks olulisemaid nippe on jumestustooted alati puudriga kinnitada. Selle asemel, et puudrit pintsliga ringikujuliselt nahale kanda, püüa seda õrnalt tupsutada, et meigipõhja mitte paigast liigutada. Vali kerge koostisega õhuline puuder nagu Clinique Blended näopuuder, mis muudab Su jumestuse veatuks ja püsivaks.

 1. Ära kanna nahale liiga paksu kihti erinevaid tooteid

Siin kehtib ütlemine ´rohkem ei ole parem´. Mida rohkem jumestuskreemi ja puudrit Sa nahale kannad, seda suurema tõenäosusega hakkab see Su nahal päeva jooksul liikuma. Lisaks näeb see nahal halb välja.

 1. Päeva jooksul tekkinud rasu eemalda rasuimavate paberitega

Lihtsaim viis rasu kontrolli all hoida on mitte puudri juurde lisamine, vaid rasu eemaldamine. Selleks on parim abivahend rasuimav paber, mida on ka lihtne kotis kaasas kanda!

 1. Kasuta veekindlat ripsmetušši ning silmalainerit

Tavaline ripsmetušš ning lainer kipuvad päeva jooksul pudenema ja laiali minema, mida Sa ka ei teeks. Veekindel koostis kindlustab, et rasu ja niiskuse tekkimisel ei liigu jumestus paigast.

      8. Kasuta huultelt kauapüsivaid tooteid

Söömine, joomine ning huulte pidev liigutamine kulutab jumestuse sealt päeva jooksul kiirelt maha. Vali kauapüsivad tooted ning kasuta ka huulepliiatsit, et muud tooted üle ääre ei hajuks.

 1. Lõpeta kogu jumestus meigikinnitusspreiga

Meigikinnitusspreisid on samuti erinevate toimetega – sära andvad, matistavad, niisutavad. Vali selline, mis kinnitab Sinu meigi kogu päevaks. Lisaks aitavad need puudrist tekkinud kuiva mulje kaotada.

 

Kõiki neid lihtsaid nippe järgides võid Sinagi saavutada kogu päeva või tähtsa ürituse kestva jumestuse! Püüa oma nägu võimalikult vähe katsuda ning kanna endaga kaasas mõningaid põhitooteid – rasuimavaid pabereid, huulepulka ning värskendavat meigikinnitusspreid. Nendega saad vajadusel oma jumestust aja jooksul veidi abistada.

Et Sinu kollektsioonis oleksid olemas kõik vajalikud tooted kauapüsivaks jumestuseks, tutvu kogu meie jumestustoodete valikuga siin.

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi