Kuidas luua endale kehahooldus rutiin?
Kehahooldus rutiin – kuidas see välja mõelda?
Näo jaoks täiusliku nahahoolduse rutiini leidmine on suur ülesanne, kuid see pole ainus rutiin, mida peaksite otsima. Me kõik mõistame kindlasti, miks peaksite oma näo prioriteediks seadma – kuna seda näevad kõik -, on ka kehahooldus kohustuslik. Teil peaks olemas olema kindlasti näotoonik, näopuhastusvahend, näokoorija ja niisutaja, kuid te ei tohi unustada ka hoolitseda enda eest allpoool kaela. Ilmselt te pole väga õnnelik, kui saate särava, sileda näo, kuid teie käed jäävad kuivaks ja karedaks.
Kui olete harjunud aeg-ajalt ennast pesema tavalise seebiga ja vaid mõnel korral end kreemitama, on teil ilmselt viimane aeg luua oma kehale nahahoolduse rutiin. Pole kindel kuidas? Jagame siin põhilise nahahooldus rutiini viieks lihtsaks sammuks ja kirjutame peamisest, mida te peaksite teadma.
Esimene kehahooldus samm – tee ennast puhtaks!
Kui teil on juba näo jaoks oma näohooldus rutiin välja kujunenud, võite ilmselt juba arvata, mis on oluline esimene samm. Pole tähtis, millise kehaosa jaoks oma rutiini välja mõtlete, parim viis on alati esimese sammuna nahk puhtaks teha. Teie keha jaoks tähendab see spetsiaalselt keha pesemiseks mõeldud puhastusvahendi kasutamist – ärge lootke, et näopuhastusvahend sobib igale poole. Otsige õrna kehapesu geeli näiteks nagu Hempz niisutav dušigeel, mis ei ärrita ega kuivata teie nahka. Peske terve keha korralikult ära näiteks pesemislapiga või lihtsalt kätega ning loputage kogu mustus korralikult maha.
Teine samm – surnud nahast peab lahti saama
Näokoorijatega koorimine võib olla keeruline. Ei ole mõistlik väga tugevalt enda näonahka koorida, kuna see tekitab ärritust, kuid samas peate seda tegema regulaarselt, et surnud naharakud ei jätaks teie nahka tuhmiks. Et olukord veel keerulisem oleks siis igaühe nahk talub koorimist erineval viisil. Mõni inimene talub rohkem, mõni vähem, kuid see on täiesti eraldi teema ning vajab juba omaette artiklit! Õnneks saab teie keha nahk koorimisega palju paremini hakkama. Seda puhtalt seetõttu, et nahk mujal kehal on tugevam, kui teie näos. Seega ei pea te olema niivõrd ettevaatlik koorimisega.
Koorige oma keha kaks või kolm korda nädalas, lisades duširutiini näiteks suhkrukoorija ja masseerides seda õrnalt nahale. Keskenduge kindlasti küünarnukkidele, põlvedele ja kandadele, millel on suurema tõenäosusega karedad laigud, mis vajavad täiendavat koorimist.
Kolmas samm – raseeri, aga tee seda õigesti
Isegi kui olete raseerinud üle poole oma elust, pole see täiesti lollikindel. Tegelikult on selles kehahooldus rutiini osas palju vigu, mida võite teha. Õigesti raseerimiseks tuleb enne veeta vähemalt 5 minutit sooja duši all või istuda vannis – vesi teeb teie naha pehmemaks ning valmistab raseerimiseks paremini ette. Kui tunnete, et nahk on juba pehme ning valmis raseerimiseks siis tehke seda pigem aeglaselt. Kindlasti kasutage raseerimisvahtu ning ärge raseerige vastukarva!
Neljas samm – niisutage peast varvasteni
Puhastamisel, koorimisel ja raseerimisel on kõigil üks ühine joon – pärast seda peaksite niisutama. Kui teie nahk on dušist veel niiske, on see ideaalne aeg naha niisutamiseks. Pange keha niisutav kreem kaelast kuni varvasteni (tere, pehmed jalad!), lastes sel enne riiete selga panemist imenduda. Ärge kiirustage, hõõruge kreem ka oma kätega veidi sisse ning ideaalis laske tal imenduda vähemalt 10 minutit enne riidesse panemist või voodisse minemist.
Viies samm – päevitamine ei ole hea (jah, see on ebapopulaarne soovitus)
Ükski nahahoolduse rutiin ei tohiks sisaldada soovitust päevitamiseks, kuid see ei tähenda, et teil ei saa ega tohi olla päevitunud nahk. Kui soovite, et teie keha oleks mõnusalt pruun, pöörduge isepruunistavate toodete poole. Proovige kindlasti ära Vita Liberata Phenomenal isepruunistav vaht. mis on üks kvaliteetsemaid tooteid maailmas. Vita Liberata on tuntud oma isepruunistavate toodete poolt, mis aitavad teie nahale anda uhke pruuni sära.