Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Kodune spaahooldus Rituals brändiga

Rituals on puhas luksus igas Sinu päevas – eesmärgiks rahustada vaimu, hellitada meeli ja virgutada keha. 2000. aastal Raymond Cloostermani poolt loodud kehahooldus- ja kodutoodete bränd on saanud tänaseks ülemaailmselt tuntuks ning leiab laialdast kasutust nii kodudes, spaades kui ka hotellides.

Rituals´i tootevalik koosneb laiast valikust toodetest näole, kehale ning juustele. Lisaks sellele on nende valikus spetsiaalne kodutoodete kollektsioon ning parfüümid meestele ja naistele. Koos parimate parfüümikunstnikega töötas Rituals välja imeliselt lõhnavad tooted, mis muudavad Sinu argipäevad tähendusrikkamaks.

´Me ei ole siin selleks, et müüa teile ilu, oleme siin selleks, et tunneksite end hästi.´

-Rituals

 

Milles seisneb Rituals´i eripära?

 

Rituals aitab Sul leida õnnetunnet ka kõige väiksemates asjades ja seda iga päev. Aasia kultuuri teadmistest ja iidsetest traditsioonidest inspireeritud luksuslikud kuid taskukohased tooted on loodud koostöös parfüümimeistrite signatuurlõhnadega. Ainulaadsed ja köitvad aroomid aitavad muuta Sinu meeleolu, tuua esile kaugeid mälestusi ning tekitada heaolutunnet.

Suure kollektsiooni seast leiab endale või kingituseks midagi igaüks. Kinkides Ritualsi tooteid iseendale või kellelegi teisele, kingid tähendusrikkaid hetki.

Rituals´i eesmärk on kasutada võimalikult palju looduslikku päritolu koostisosasid, mis on vastutustundlikult hangitud ning tõeliselt tõhusa toimega. Tooteid ei ole testitud loomadel, vaid katsetustes põnevuse ja õnnetundega osalenud täiskasvanud vabatahtlikel. Ettevõtte keskkonnamõju vähendamiseks mõõdetakse, jälgitakse ja rakendatakse täiustatud võtteid kogu ettevõttes alates pakenditest ja koostisainetest kuni tootmise ja tarneahelani välja.

Brändi missioon on võtta igati kasutusele keskkonnahoidlikke meetodeid ja vahendeid, mis on tulevikku silmas pidades jätkusuutlikud ning mis tooksid maailmale nii sotsiaalset kui ka majanduslikku kasu – see on järjepidev teekond olla iga päev iseendast parem. Nende eesmärk toetub kolmele keskkonnahoidlikkuse sambale – puhas, teadlik ja hooliv.

 

Rituals´i peamised eesmärgid:

 

  • Aastaks 2023 on kõigi Ritualsi toodete koostises rohkem kui 90% looduslikku päritolu koostisaineid.
  • Samaks aastaks loodame jõuda 2 miljoni koolilapseni, kes saavad osaleda meie tähelepanelikkuse treenimise ja jooga programmis Super Chill.
  • 2025. aastal on samuti meie jaoks üks oluline teetähis: Ritualsi sortimendis on ainult täidetavad ning ringlusesse võetavatest ja/või ringlusesse võetud materjalidest valmistatud pakendid.

 

Kolm toodet meeliülendavaks spaahoolduseks Sinu kodus

 

Rituals ´Ritual of Karma´ keha ja juuste sprei annab koheselt värske tunde ning meeldiva aroomi kehale, juustele või voodipesule. Alkoholivaba koostis sobib ka tundlikule nahale ning ei määri tekstiile. IIdsest hindu õpetusest inspireeritud aroom inspireerib Sind elama head tehes. Ritual of Karma lõhnab kui püha lootos ja valge tee. 

 

Ainulaadse valemiga Rituals ´Ritual of Happy Buddha´ kuivõli toidab nahka ning imendub kiiresti. See särtsaka, vürtsika, värske kuid samas magusa aroomiga õli suurendab heaolutunnet ning energiataset. Ritual of Happy Buddha lõhnab kui magus apelsin ja seedripuu. 

 

Rituals ´Ritual of Jing` kehakoorija on rikkaliku koostisega ülipeeneid bambuse osakesi sisaldav kreemjas koorija. Eemaldab efektiivselt surnud naharakud, niisutab nahka ning jätab selle kaunilt säravaks. Sobib kasutamiseks ka tundlikul nahal, kaelal ja dekolteepiirkonnal. Iidsest Hiina Jing-mõistest inspireeritud tasasust, rahu ja vaikust õhkav aroom. Ritual of Jing lõhnab kui india lootos jujuubipuu. 

 

 

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi