Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Kuidas oma juukseid talvise külma eest kaitsta?

Läheneva talve saabudes tuleb taas hakata mõtlema oma juuste kaitsmisele nende muutuvate ilmaolude eest. Külma, sooja, kuiva ja niiske õhu vaheldumine kahjustab Sinu juukseid, muutes need kuivaks, kahuseks ja tuhmiks, tekitades katkisi juukseotsi ning väga tüütut staatilist elektrit juustes. Peale selle kannatab ka peanahk, mis võib samamoodi muutuda kuivaks ning ketendavaks.

Lisaks juuste kaitsmisele võiksid rohkem tähelepanu pöörata ka nende hooldamisele sobivate juuksehooldustoodetega. Kuidas siis aga kaitsta oma kauneid ja säravaid juukseid neid kahjustavate ilmaolude eest ning milliste toodete järgi sel ajal rohkem haarata?

Järgi neid lihtsaid alltoodud nippe, et läbi talve kahjustusi ennetada ning kevadesse juba tervete juustega astuda!

 

Nende nippidega ennetad talviseid külmakahjustusi oma juustele

 

  • Õues käies kaitse oma juukseid alati mütsiga

Mütsi kandmine küll ei aita säilitada Sinu kaunilt sätitud soengut, küll aga kaitseb see juukseid efektiivselt ilmamõjude eest. Materjalid nagu siid ja satiin mütsi voodrina on juustele õrnemad ning ennetavad nende murdumist veelgi.

  • Pese juukseid võimalikult harva

Juukseid peaksid pesema ainult siis, kui see on tõesti vajalik – kui need on nähtavalt rasused, peanahk sügeleb või juuksehooldustooted on neile nähtavalt kogunenud. Loomulik peanahale tekkiv rasu on talvisel ajal eriti oluline, kaitstes juukseid ja peanahka külma eest.

  • Pese juukseid jahedama veega

Liigselt kuum vesi duši all on samuti juukseid veelgi kuivatav ning talvisel ajal tuleb oma duši temperatuurile seetõttu tähelepanu pöörata. Külm vesi jätab ka juuksed läikivamaks.

  • Anna juustele lisa niisutust

Talvisel ajal pese oma juukseid niisutava šampooniga ning kasuta kord või paar korda nädalas intensiivselt niisutavat juuksemaski. Lisaks kanna vastavalt vajadusele juukseotstele ning keskosale juukseõli, mis aitab ka hästi kahususe ja staatilise elektri vastu.

Hooldavate juukseõlide top 5 seast võid leida oma uue abilise!

  • Ära unusta ka oma peanaha eest hoolt kanda

Kuiva ja ketendava peanaha intensiivseks hoolduseks kanna enne juuksepesu peanahale ja juuksejuurtele kookos- või riitsinusõli. Lase sellel 20-30 minutit mõjuda ning seejärel pese juukseid šampooniga nii nagu tavaliselt.

  • Võimalusel väldi kuumtöötlust

Juuste föönitamine, sirgendamine, koolutamine või lokkide keeramine kuivatab ning kahjustab juukseid veelgi, seetõttu on hea neid tegevusi vähendada. Vajadusel saad juukseid föönitada madalamal temperatuuril.

  • Ära mine kunagi niiskete juustega õue

Kuivata oma juuksed täielikult enne kui õue astud, et vältida nende külmumist ning sellele järgnevat potentsiaalset murdumist ja juukseotste lõhenemist.

  • Ära unusta vee joomist

Soovitus, mis sobib iga tervisega seotud postituse juurde! Joo päeva jooksul piisavas koguses vett, et hoida oma keha üldist niisutustaset. Lisaks muudele hüvedele on tänu sellele ka Sinu juuksed tervemad.

 

Parimad tooted, millega oma juustele talvisel ajal hoolt näidata

 

Sügavalt niisutav ja toitev – Macadamia Professional Nourishing Repair šampoon

 

Multifunktsionaalne intensiivne niisutus – Elizabeth Arden Eight Hour All Over Miracle õli

 

Taastav ja niisutav mask viigipuuõliga – Schwarzkopf Oil Miracle kuivadele ja kahjustunud juustele

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search