Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Kuidas päev läbi imeliselt lõhnata?

See, kuidas keegi lõhnab, on üks esimesi asju, mida inimesed teistega kohtudes tähele panevad. Puhta lõhna ning värskuse võib igaüks saavutada lihtsate igapäevaste tegevustega –  regulaarne hügieen on ilmselgelt kõige aluspõhi, millele saad lisaväärtust anda näiteks parfüümidega. Aga ehk kõige suuremat rolli mängib hoopis see, mida Sa sööd ja jood, mitte see, mida kehaväliselt kasutad.

 

Milliste nippidega saavutad hea lõhna kogu päevaks?

 

Alltoodud nippe kasutades võid Sinagi saavutada puhta ning värske lõhna kogu päevaks, olgu selleks siis vaid paika pandud toitumine ning regulaarne hügieen või lisaks veelgi omapära lisav parfüüm.

 

10 nippi, mille abil terve päev hästi lõhnata

 

1. Regulaarne hügieen on kõige alus

Dušš vastavalt vajadusele, igapäevane deodorant ning hommikul ja õhtul hambapesu. Need kolm tegevust on baas, millele kõik muu üles ehitada, et saavutada värske ja puhas lõhn.

2. Vaata üle oma toitumine

Üks esimesi asju, mis võib oluliselt Sinu loomulikku keha lõhna mõjutada, on toitumine. Toiduained nagu vürtsid, sibul, küüslauk ja punane liha on üks peamiseid mõjutajaid ja seda kuni 48 tundi peale nende tarbimist. Võiksid oma toidulauale lisada võimalikult palju värskeid puu- ja köögivilju ning ka alkoholi tarbimist piirata.

3. Joo rohkelt vett

Vee joomisel on Sinu üldise tervise ning terve naha juures väga oluline roll. Kuival nahal püsivad ebameeldivad lõhnad palju paremini ning kauem kinni, seega tarbi päeva jooksul piisavas koguses vett.

4. Hoolitse riiete eest, mida kannad

Riiete puhastusvahendi valikul jälgi kindlasti ka selle aroomi. Kindlasti ei pea see olema tugevalt aromatiseeritud, sest kõige paremini lõhnavad eelkõige lihtsalt puhtad riided. Väga hea tulemuse annab ka näiteks nende värskes õhus kuivatamine.

5. Niisuta nahka enne parfüümi pealekandmist

Parfüümid püsivad kauem peal, kui kannad need niisutatud nahale. Hea nipp on lõhnade kihiti peale kandmine ning see võib alata juba lõhnastatud dušigeelist, seejärel kehakreem ning viimasena parfüüm. Parima tulemuse jaoks võiksid võimalusel kasutada sama lõhnaga dušigeeli ja/või kehakreemi, kui Sinu parfüüm.

6. Kanna parfüümi õigetele punktidele

Parfüüm tõuseb altpoolt üles, mis tähendab, et kui alustad parfüümi peale kandmist juba jalgadest, saavutad parima võimaliku efekti. Põlveõndlad, randmed, kael ja kõrvatagused on põhilised punktid, kuhu parfüümi kanda ning kus lõhn keha soojenedes kombineeritult Sinu keha lõhnadega hakkab laiali kanduma. Veel punkte, kuhu võid lisaks parfüümi kanda on näiteks küünarnuki sisekülg, kaelatagune ja alaselg.

7. Värskenda oma parfüümi päeva jooksul

Isegi kõiki nippe järgides ei ole võimalik 24 tundi ühtegi parfüümi täielikult nahal hoida. Et hoida püsivalt meeldivat aroomi, kanna parfüümi ka teist korda päeva jooksul peale. Püüa mitte liialdada- liialt palju parfüümi võib mõjuda väga ebameeldivalt nii endale kui inimestele Sinu ümber.

8. Hoia ka oma kodu meeldivalt lõhnav

Koht, kus veedad päeva jooksul palju aega, mängib Sinu lõhna juures samuti rolli. Oma kodus saad seda ise mõjutada – tuuluta tube piisavalt, ära suitseta toas, vaheta regulaarselt voodipesu, kasuta meeldivalt lõhnavaid küünlaid jne.

9. Hoolitse ka oma jalgade eest

Kinnised ja mittehingavad jalanõud põhjustavad jalgade higistamist ning võivad rikkuda kogu eelneva töö, et hästi lõhnata. Selleks on spetsiaalsed deodorandid, mida kanda otse jalgadele ja/või jalanõudesse, et efektiivselt ebameeldivaid lõhnu ära hoida.

10. Investeeri parfüümi, mis on kvaliteetne ning paneb end hästi tundma

Parfüümi valimisel on väga oluline selle proovimine mitte ainult paberil, vaid ka oma nahal. See, kuidas teatud parfüüm Sinu naha keemiaga koos töötab, oleneb kõigest eelnimetatust ning on väga personaalne. Seetõttu ei saagi osta parfüümi pimesi ning kellegi teise soovituse järgi.

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi