Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Must-have naiste parfüümid kevadeks

Kevad on ideaalne aeg valida endale uus parfüüm- kevadel tärkab kogu loodus uuesti ellu ja miks mitte täiendada selle puhul oma lõhnakollektsiooni! Parfüümid tõstavad tuju ja panevad meid enda suhtes hästi tundma, sest kellele ei meeldiks hea lõhn. 

 

 

 

Kuidas valida endale sobiv lõhn?

Parfüümi abil on võimalik ennast väljendada samal moel nagu riiete või aksessuaaridega- lõhn on oluline eneseväljendusviis. Uue parfüümi valimine on keerukas protsess, üks lõhn võib olla liiga puuviljane ja magus, teine aga liiga tugeva maiguga. Uue parfüümi valimine vajab Sinu pühendumust ning aega. 

 

Uue parfüümi valimisel püüa vastus leida järgnevatele punktidele:

 

  • Mis on Sind iseloomustavad omadussõnad? 

Leia lõhn, mis ühtib nendega.

 

  • Mis sündmusele kandmiseks lõhna otsid? 

Parfüüm võib olla kerge ja sobida tööl kandmiseks, aga võib olla ka sobilik oma intensiivsuse tõttu pigem vaid õhtustele pidustustele. 

 

  • Millised looduslikud aroomid Sulle meeldivad? 

Kas lillelõhnad, puuviljaaroomid või hoopis vürtsid?

 

  • Millise püsivuse ja intensiivsusega parfüümi otsid? 

Tualettvesi (EDT) kestab umbes 4 tundi, parfüümvesi (EDP) kestab aga umbes 6 tundi. 

 

  • Kas keegi võiks olla Sulle abiks lõhna valimisel?

Kindlasti oled tuttav olukorraga, kus Sind komplimenteeritakse, et lõhnad hästi, aga ise oma parfüümi aroomi ei tunnegi. Seetõttu ära karda kaasata kaaslast parfüümi valimisprotsessi – ta saab Sulle igati abiks olla!

 

Millised on selle kevade must-have parfüümid?

Kevadet iseloomustab värskus, kergus ja kõik uus ning särav! Ära karda valida enda uueks lõhnaks midagi, mida sa tavaliselt ei oleks valinud. Kevad on muutuste aeg, julge astuda samm sinna poole!

Lancome Idole EDP – võimekas ja enesekindel kevad

Lancome Idole on loodud kolme naisparfüümilooja poolt mõeldes kõikidele naistele. See elegantne lõhnakooslus on loodud põlvkonnale, kes julgevad unistada suurelt – tugevatele, otsekohestele ja võimukatele naistele. Üks kolmest lõhnaloojast, Adriana Medina on öelnud, et see imeline lõhnakooslus lisab naistele eneseusku, et nad on mängleva kergusega võimelised saavutama kõik, mida nende hing ja süda ihaldab. Lancome Idole aitab Sul astuda kevadele vastu võimeka ja enesekindlana!

Chloe Nomade EDP – seiklusi täis kevad

Chloé 2018 naisteparfüüm on ühtaegu mahe ja jõuline. Tammesambla intensiivsust ümbritseb kevadine ploomi lopsakas magusus ning sellest värskusest hoovab õiteküllase freesia hõngu. Chloé naise möödumisel jääb õhku hõljuma parfüüm, mis iseloomustab teda kõikjal, kuhu kevade rännuteed teda viivad. 

Hugo Boss Alive EDP – kevade soojus ja hea energia

ALIVE õhkab kevade soojusest ja armastusest. Parfüümi avaakordi energilise õuna, kirbe mustsõstra, päikesest suudeldud ploomi ja sooja kaneeli noodid meenutavad lõhna kandjale, et kõige parem on elada aktiivselt ja hea energiaga. Looduslik Madagaskari vanill on igale ALIVE naisele omase joie de vivre sümbol. Õiteküllase südame India valgeõieline jasmiin pakub kontrasti tüümianile, peegeldades naise võimet luua ülima kergusega tasakaal teadlikkuse ja loobumise vahel. 

Giorgio Armani In Love With You Freeze EDP – kevad on armastuse aeg

Vali kevadeks Giorgio Armani puuviljane parfüüm In Love With You. Selle sõltuvust tekitava idamaise kirsi aroom sisaldab musta kirsi, jasmiini ja vanilje noote. Julge parfüüm, mis peegeldab tänapäeva noore naise iseloomu otsimaks sensuaalset parfüümi, millega tärkab kevadise armastuse lugu! Parfüümi kuuluvad magus ja sõltuvust tekitav must kirss, mis on kombineeritud eriti naiseliku jasmiini südamiku ning elegantsete patšuli nootidega. Kevad on armastuse aeg!

Kevad on uute väljakutsete aeg. Astu kevadkatsumustele vastu enesekindla, värske ja võimeka naisena parfüümide abil! 

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi