Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Näonahk – kuidas külm ja niiske aeg meie keha mõjutab?

Näonahk, külm ilm ja niiske aeg

Näonahk ei talu külma õhku, niiskust, sademeid ja tuult ning lisaks on see ka juuste ning küünte vaenlaseks. Mingi hetk talvel avastame me paljud, kuidas nahk on kuiv ning tuhm, küüned on haprad, murduvad kergesti, ei taha kasvada ja küünenahad kuivad. Juuksed kuivad ja raskesti kammitavad või elektrit täis. Naha kuivusest saame aru, kuidas see kiheleb ja vajab rohkem kreemi kui tavaliselt. Silmade alla võivad tekkida tumedamad laigud ja näonahal puudub sära.

Aga kuidas tulla toime selle külma ja pimeda ajaga ning et näonahk jääks terveks ja ilusaks!?

Selleks, et külmal ajal terve püsida, peaksime kindlasti vaatama, et meie söögilaud oleks vitamiinirikas. Peaks tarbima palju puuvilju ja juurvilju, kala, kiudaineid. Toidulaud peaks olema mitmekesine. Kindlasti tuleks juua ka palju vett või taimeteed. Mis me endale sisse sööme mõjutab meid ka väljast. Kindlasti tuleks võtta juurde ka organismi toetavad vitamiine. Ismile pakub  Ultra+ multivitamiini jooki, mis tugevdab teie immuunsussüsteemi ja tugevdab tervist üldiselt.

[porto_product id=”7618″]
[porto_product id=”7611″]
[porto_product id=”15713″]

Naistele teeb talvel alati suurt muret tuhm ja säratu nahk. Minnakse solaariumisse, mis kuivatab nahka veelgi. Kindlasti peaks lisaks näonaha kreemitamisele talvel kreemitama ka enda keha. Mõne õli või näiteks Ureat sisaldava kreemiga.

Aga naha niisutus ei ole ainult välispidine, kindlasti peaks jooma palju vett ja juurde võiks veel tarbida kollageeni või hüaluroonhapet, mis niisutab nahka sügavuti. Igal hommikul üks lonks vitamiinijooki ja naha seisund paraneb silmnähtavalt. Väheneb talvine käte kuivus ja naha kihelustunne.

Paljude näonahk saab igapäevast hoolitsust. Kreemitame seda õhtuti ja hommikuti. Külmal ja niiskel ajal võiksid need kreemid olla kindlasti rasvasema koostisosaga, kui muul ajal. Kuid ainult kreemitamisest ei piisa kahjuks, kuna meie nahk on sellega juba üpris harjunud, et me teda iga päev kreemitame. Talvel võiks teha tihedamini näomaske, et näonahale anda sära ning seda sügavuti niisutada.

naonahk-talvel-kulm-niiske

Ismile tootevalikust leiate mitmeid kangasmaske, mis on mõeldud näonaha sügavaks niisutamiseks ja sära andmiseks. Maske ei pea tegema iga päev aga võiks teha umbes korra nädalas. Võtta endale üks mõnus tunnike, panna mask näole ja lõõgastuda.

Paljud on kindlasti talvel tundnud kuidas juuksed on elektrit täis ja kuivad. Seda kõike teeb meie juustele niiskus, külm ja tuul. Kindlasti ei tohiks sellisel perioodil unustada ka meie juukseid ja ka nendele peaks natukene rohkem tähelepanu pöörama.

Kui ülejäänud aasta kasutame ainult šampooni ja palsamit, siis talvel võiks mõelda ka mõnele mõnusale juuksemaskile. Mis niisutaks juukseid ja muudaks neid tugevamaks. Väga hea juuksemask on looduslik ja puhas kookosõli. Pesete juuksed ära, kannate õli juustele ja jätate selle kas või kogu ööks pähe. Hommikul pesete selle šampooniga välja. Jah, tõsi ta on, puhast kookosõli on päris keeruline juustest kätte saada ja pea võiks ikka jääda ¨rasvane”.

naonahk-talvel

Meie tootevalikus on kookosõli sisaldav juuksemask. See kantakse peale juuste pesu pähe ja lastakse mõjuda umbes 15 minutit ning seejärel loputad nagu palsami. Juuksed on säravad ja siledad. Juuksemaski võiks teha korra nädalas. Kui käime soojalt riides, tarbime vitamiine, vahel veidi poputame ennast, siis ei tohiks talv meie kehale väga kurnavalt mõjuda!

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi