Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Nioxin – erihooldus Sinu juustele ja peanahale

Nioxin on spetsiaalselt hõrenevate ning õhukeste juuste raviks loodud efektiivne tootesari, mis niisutab, tugevdab ja ja ravib juukseid nende juurtest alates. Rahvusvaheliselt hinnatud Nioxin pakub kolmeosalisi süsteeme ning konkreetsetele juuste hõrenemise probleemidele suunatud terviklikke 3D lahendusi. Lisaks sellele on nende valikus katkevate juuste raviks loodud tooted ning kõõmavastased juuksehooldustooted.

Hõrenevad juuksed on laialt levinud probleem nii meeste kui ka naiste seas. Tihtipeale on juuste hõrenemist raske eristada juuste tavapärasest ja vägagi loomulikust väljalangemisest, sest hõrenevad juuksed ei pruugi põhjustada märgatavat kiilanemist.

Öeldakse, et 50-100 juuksekarva on päeva jooksul täiesti normaalne kaotada. Kui Sinu juuste tihedus on märgatavalt vähenenud, võib olla tegemist juuste hõrenemisega. Selle tekke põhjuseid on erinevaid – juuste liigtöötlemine, pidev patsis kandmine, stress, menopaus, toitainete puudus, hormonaalsed muutused. Lisaks sellele võib juuste liigse väljalangemise taga olla mõni tõsisem haigus.

 

Juuste hõrenemise peamised põhjused

 

  • Juuste liigne töötlemine
  • Tugevate, peadligi patside kandmine
  • Juukseid koormavad hooldusvahendid
  • D vitamiini, foolhappe, raua ja teiste mineraalide puudus
  • Krooniline stress
  • Kaalukaotus
  • Hormonaalsed muutused (rasedus, sünnitamine, beebipillid)
  • Immuunsüsteemi puudused

 

Nioxin kolmeosalised ravivad süsteemid

 

Nioxini kolmeosalised komplektid on spetsiaalsed süsteemid loodud ravimaks erinevate vajadustega juukseid. Puhastav šampoon eemaldab mustuse, rasu ning muud keskkonnasaaste jäägid juustelt ning peanahalt. Kerge koostisega palsam aitab juuste vastupanuvõimet tugevdada ning peanahka ja juukseid juurest alates niisutada. Juustesse jäetav hooldustoode värskendab peanahka ning suurendab juuste volüümikust.

Nioxin süsteemikomplekt 1 on loodud kergelt hõrenevatele naturaalsetele juustele ning komplekt 2 edasiarenenud hõrenemisega naturaalsetele juustele.

Nioxin süsteemikomplekt 3 on loodud kergelt hõrenevatele värvitud juustele ning komplekt 4 edasiarenenud hõrenemisega värvitud juustele.

Nioxin süsteemikomplekt 5 on loodud kergelt hõrenevatele blondeeritud juustele ning komplekt 6 edasiarenenud hõrenemisega blondeeritud juustele.

 

Top 4 Nioxin hooldustoodet

 

Nioxin System 4 Scalp Therapy Revitalizing palsam ergutab edasiarenenud hõrenemisega värvitud juukseid. Palsam tugevdab juukseid, vähendades nende murdumisest tingitud väljalangemist. Kontrollib juuste ja peanaha loomulikku niiskustasakaalu, muutes peenikesed juuksed ajapikku tihedamaks ning tugevamaks. Unikaalne süsteem rikastab peanahka niisutavate toitainetega, aitab eemaldada karvanääpsu ummistavat rasu ning keskkonnasaaste jääke. Pro-Color Shield kaitseb juuksevärvi tuhmumise eest. 

 

Raviv hooldus Nioxin Intensive Treatment Hair Booster on intensiivse toimega juustesse jäetav seerum, mis on loodud kasutamiseks progresseeruva juuste hõrenemise korral. Keratiin võimendab hapraid juukseid, aidates neid juuksenääpsude murdumise eest kaitsta. 

 

Nioxin System 5 Scalp Therapy Revitalizing palsam ergutab keemiliselt töödeldud kergelt hõrenevaid juukseid. Keemilisest töötlemisest hõrenevad ja karedad juuksed muutuvad ajapikku märgatavalt tugevamaks, tihedamaks ning siledamaks. Siidi aminohapped ja kukui pähkli õli rikastavad peanahka ja juukseid niiskusega, silub juukseid ja vähendab kahu. Pro-Color SHield kaitseb juuksevärvi tuhmumise eest. 

 

Värvitud, kergelt hõrenevatele juustele loodud Nioxin System 3 kolmeetapiline hooldus koosneb šampoonist, palsamist ning juustesse jäetavast hooldustootest. Šampoon eemaldab mustuse, rasu ja keskkonnasaaste jäägid peanahalt ning juustelt. Palsam suurendab juuste vastupanu ning niisutab neid rikkalikult. Juustesse jäetav hooldus suurendab juuksekarva läbimõõtu, muutes need tihedamaks ja paksemaks. Parimaks tulemuseks kasutage kõiki kolme etappi. 

 

 

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi