Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Olaplex hooldus – taasta kahjustunud juuste elujõud

Olaplexi patenteeritud tehnoloogia on efektiivne hooldusvahend ennetamaks kahjustusi keemilise töötlemise ajal või iseseisva hooldusena juba kahjustunud juuste taastamiseks ja tugevdamiseks. Unikaalne molekul taastab juuksestruktuuri sees olevad katkised sidemed, muutes Sinu juuksed tugevamaks, siledamaks ning nähtavalt tervemaks.

Just seetõttu ongi Olaplexi molekultehnoloogia patenteeritud ja niivõrd kaitstud – ükski teine toode turul ei suuda taastada juba kahjustunud juuste sidemeid.

Olaplexi looja Dean Christal kasvas üles professionaalse juuksuri- ja ilutoodete poeketi omanike perekonnas. Santa Barbara ülikooli teadlaste kaasabil toodi 2014. aastal turule fenomenaalne patenteeritud molekul.

 

Olaplex on teaduse ja kogemuste tulemus.

 

Mis on Olaplex?

 

Olaplex on juuksehooldustoodete sari, mille olulisim koostisosa on nende patenteeritud molekul bis-aminopropüül-diglükooldimaleaat. See unikaalne molekul tungib sügavale juuksestruktuuri ning käivitab seal reaktsiooni, mis suudab efektiivselt taastada juuste katkenud sidemeid. Tooted ei sisalda silikooni, sulfaate, ftalaate, DEA-d, aldehüüde ega gluteeni ning neid ei ole testitud loomadel.

 

 

Olaplexi 3-astmeline baashooldus kaitseb juukseid keemilise töötlemise ajal, hooldab juukseid kohe peale hooldust ning täiustab ja pikendab professionaalse hoolduse tulemust. Olaplex N°1 ja N°2 kasutatakse vaid salongis osana juuksehooldusest ning neid ei ole võimalik tavakasutajal soetada.

Olaplex N°3

Sarja populaarseim ja läbi aegade enim müüdud toode, mis sisaldab samu toimeaineid kui N°1 ja N°2 ning aitab salongihoolduse tulemust hoida ja pikendada.

Olaplex N°4

Kõrgelt kontsentreeritud juukseid puhastav, raviv ja niisutav šampoon.

Olaplex N°5

Juukseid taastav, raviv, pusasid eemaldav ning niisutav palsam.

Olaplex N°6

Juustesse jäetav hoolduskreem, mis eemaldab kahususe ning niisutab ja viimistleb.

Olaplex N°7

Viimistlusõli suurendab juuste sära, pehmust ja värvi erksust ning vähendab kahu.

Olaplex N°8

Taastav juuksemask silub, annab sära ning lisab volüümi.

Olaplex N°0

Tugevalt juuksestruktuuri taastav ravihooldus taastab, tugevdab ning annab kahjustuste vastu kaitsevõime.

 

Märgid sellest, et Sinu juuksed on kahjustunud

 

Erinevad faktorid nagu stress, ravimid, toitumine, tihe juuste pesemine, kammimine, kuumtöötlemine, värvimine ning pidevalt muutuvad ilmastikutingimused muudavad Sinu juuksed nõrgemaks ning kahjustustele vastuvõtlikumaks. Kahjustunud juuksed on tuhmid, hõrenevad, kahused, katkevad, katkiste juusteotstega, kuivad ning tekstuurilt karedad. Lisaks võid Sa märgata, et juuksed ei hoia enam lokki ning neid langeb oluliselt rohkem välja.

Olaplexi hooldus aitab juuksestruktuuri koheselt parandada, taastades juuste elujõu ja sära ning pakkudes efektiivset kaitset edasiste kahjustuste eest.

 

Kellele sobib Olaplexi hooldus?

 

Tervete juuste heaks on kõige olulisem püüda nende liigset kahjustamist vältida. Sinu juuksed kahjustuvad erinevate faktorite tõttu igapäevaselt – toitumine, ravimid, stress, juuste tihe pesemine, kammimine, sirgendamine, lokkide keeramine, föönitamine, UV-kiirgus, äärmuslikud ilmastikutingimused, värvimine, blondeerimine.

Olaplex hooldustooted ei ole loodud vaid kahjustunud juuste raviks vaid ka tõsisemate kahjustuste ennetamiseks. Neist toodetest saavad rohkelt kasu kõik juuksetüübid:

  • Värvitud juuksed
  • Blondeeritud juuksed
  • Lokkis ja sirged juuksed
  • Õhukesed ja paksud juuksed
  • Töötlemata juuksed

Kõige lihtsamaks koduhoolduseks kasuta Olaplex N°3 juuksestruktuuri tugevdajat, mis toimib üksiktootena kõige efektiivsemalt. Kord nädalas kanna väike kogus toodet rätikukuivadesse juustesse juurtest otsteni, kammi õrnalt läbi ning hoia juustes vähemalt 10 minutit, võimalusel veelgi kauem. Siinkohal pea meeles, et toode kaotab oma mõju juuste kuivamisel. Seejärel loputa ning hoolda tavapäraselt šampooni ja palsamiga. Eriti heaks tulemuseks kasuta Olaplex N°4 šampooni ning N°5 palsamit.

Väga kahjustunud juuste puhul võid Sa hooldust korrata ka rohkem kui 1 korral nädalas.

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search