Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Parim palsam lokkis ja laines juustele

Lokkis ja laines juuksed kipuvad olema pirtsakad ja tihtipeale ei allu omaniku soovidele- alustades juuste kuivusest ja lõpetades nende murdumisega. Sellepärast vajavad Sinu lokid rohkem pühendumust ja hoolitsust ning seda saab juustele anda vaid õigete juuksehooldustoodete abil.

Miks vajavad lokkis ja laines juuksed rohkem hoolt ning tähelepanu?

Laines ja lokkis juuksetüüp on eriline, sest juuksed kipuvad murduma ja kergelt kuivaks minema. Just sellepärast on eriti oluline eriti praegusel talveperioodil kasutada õiget palsamit, et Sinu juuksed saaksid piisavalt niisutust.

Kui kasutad oma juuksetüübile õigeid ja vastavaid juuksehooldustooteid, on Sul neid lihtsam ohjata ja stiliseerida. Kuumtöötlemisega pea piiri- ära sirgenda juukseid liiga tihti, õpi armastama oma erilisi ja isikupäraseid lokke! Kõige tähtsam on anda juustele lihtsalt aega olemiseks, ära katsu neid liiga tihti ja lase neil naturaalselt kuivada- nii võtavad lokid ja lained luksusliku ja efektse kuju. 

Milline on parim palsam lokkis ja laines juustele ja mis on palsamis erilist?

Lisaks õigele šampoonile (lokkis ja juustele on parimaks valitud 2020. aastal Glamour poolt Wella Professionals Nutricurls šampoon) on väga oluline kasutada ka kvaliteetset palsamit, et juuksed saaksid kätte vajaliku niisutuse ja toitained. Wella juuksehooldustooted on tuntud oma professionaalse kvaliteedi ja hea hinna pärast- professionaalse just juuksurisalongist lahkunud tulemuse saad saavutada ka kodust lahkumata!

 

Wella Professionals Nutricurls lokkis ja laines juuste palsam valiti Glamour poolt 2020. aastal parimaks laines ning lokkis juuste palsamiks. Miks kasutada Nutricurls palsamit?

 

  • palsam toidab ja niisutab lokkis ja laines juukseid
  • juuksed muutuvad jojoobaõli ja nisukliiekstrakti abil siidiseks ja läikivaks
  • lokkide kuju võtab tänu palsamile vetruva ja kauni kuju
  • kahu kaob juustest tänu Nourish-In kompleksile
  • palsam ei sisalda lisatud silikoone
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”30098″]

Wella Professionals Nutricurls lokkis ja laines juuste palsami koostises on jojoobaõli ning nisukliiekstrakt, et Sinu lokkis või laines juuksed saaksid rikkalikult niisutatud ja toidetud. 

 

Lisa Wella Professionals Nutricurls palsam oma juuksehooldusrutiini:

  1. Pese lokkis või laines juuksed Wella Nutricurls Professionals šampooniga, mis puhastab Su juukseid õrnalt ja niisutab neid. Lisaks kaitseb Nutricurls šampoon juukseid niiskuse eest. 
  2. Lisa märgadesse juustesse Wella Professionals Nutricurls lokkis ja laines juuste palsam, mis silub juukseid ja kontrollib kahu. Hoia palsamit juustes umbes 5 minutit. 
  3. Umbes kord või kaks nädalas kasuta ka Wella Professionals Nutricurls juuksemaski, mis toidab Su juukseid intensiivsemalt ja rikkalikumalt kui palsam. Talvel on juuksemask kindlasti üks olulisemaid samme juuksehooldusrutiinis!
  4. Viimase sammuna võid kasutada Olaplex No.7 Bonding viimistlusõli, mis on ideaalne kasutamiseks näiteks enne juuste kuumtöötlemist. Viimistlusõli aitab säilitada terved juuksed, vähendada kahu ja kaitseb juukseid välismõjude eest. Viimistlusõli võib kasutada ka  niisketel juustel, seega võid seda juustesse kohe pärast pesu lisada!

 

Lokkis ja laines juuksetüüp on igas mõttes eriline- neid on küll üsna raske hallata ja juuksed võivad kergelt kuivaks muutuda ja isegi murduda kergesti, aga kui hooldad oma juukseid õigesti, siis on lokkidel vastupandamatult ilus kuju, vetruvus ja kohevus! Selleks, et seda saavutada, vajavad Sinu lokid rohkem tähelepanu, hoolt ja armastust, anna seda neile Wella Nutricurls Professionals toodete abil, mis on valmistatud mõeldes just lokkis ja laines juuksetüübile.

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi