Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Parimad tooted juuste sära sälitamiseks

Juuksed on naise üks kaunemaid aksessuaare ning just seetõttu on oluline nende eest hoolt kanda.Juuste tervist mõjutavad paljud eri faktorid alustades ilmast lõpetades toitumisega. Osaliselt on võimalikjuusteväljanägemist mõjutada, kuid tegelikult sõltub palju ka geenidest. Õhemad juuksed võivad näitekstihtipeale näha välja elujõuetumad kui paksud.

Kindlasti on oluline esimese sammuna õigejuuksehoolduse paikapanemise käigus määrata enda juuksetüüp – kas Su juuksed on kuivad, rasused,normaalsed või hoopis kahjustunud. Peale juuksetüübi paikapanemist saab asudajuuksehooldustoodetde valimise etappi.

 

Nipid, millega hoida juuksed särava ja tervena

 

  • Vaata üle oma toidumenüü

Tervislik toitumine pole mitte ainult üleüldise tervise ja näiteks ka nahatervise jaoks oluline. Juuksed on samamoodi mõjutatud toidust ja tervislik ning tasakaalustatud toitumine aitab säilitada ka juustetugevuse. Munad, kala, erinevad pähklid ning seemned on Sinu juuste ühed parimad sõbrad.

  • Kaitse oma juukseid kuumtöötlemise ja päikese eest

Kasuta kuumakaitset kui föönitad, koolutad võisirgendad juukseid, et neid võimalikult vähe kahjustada. Ka päikese eest on oluline juukseid kaitsta – kanna suvel peakatet, et juuksed pleegiks ja kahjustuks võimalikult vähe.

  • Pane paika kindel enda juuste eripäradest lähtuv hooldusrutiin

Kord nädalas on oluline teha juustele sügavhooldust ehk teha lisaks tavapärasele palsamikasutusele ka juuksemaski. Kasuta kindlasti õigeid juuksehooldustooteid.

 

Top tooted, mis lisavad Su juustele sära ja elujõudu

 

R+Co Bel Air Silendava toimega Juuksepalsam

R+Co on bränd, mis on loodud eesmärgiga hoolitseda hellalt juuste eest. Silendava toimega palsam niisutab sügavuti kiharaid jättes neile meeldiva kestva lõhna. Palsam eemaldab juustest kahu ning tagab lisakaitse kuumtöötluse ning muude kahjustavate faktorite eest. Eriti ideaalne on palsam just paksudele ja lokkis juustele, mis vajavad taltsutamist – R+Co palsam muudab juuste hooldamise kergemaks ning pehmendab tujukate juuste iseloomu. 

Dushka Chocolate with Coconut Juuksepalsam 

Dushka tooted on valmistatud põhiliselt Ukrainas ning need on ajaga kaasas käivad – nimelt tegu on looduskosmeetikaga. Looduslik juuksepalsam on meelitava kookos-ja šokolaadilõhnaline ning ideaalne valik spaapäevaks koduses keskkonnas. Dushka palsam hooldab juukseid süvitsi ning taastab juuste sära ning elujõu, mis ei jää kellelegi märkamata!

 

HOIA Looduslik Juuksepalsam Rapuntsel

HOIA on kodumaine bränd, mille fookus on looduslikkusel. HOIA palsam sisaldab rikkalikult kasulikke rasvhappeid, mille eest Su juuksed on tänulikud. Rasvhapped niisutavad ja pehmendavad juukseid süvitsi jättes kiharatele ebamaiselt siidise läike. Palsam kergendab juuste kammitavust ning soodustab juuksekasvu tänu astelpajuekstraktile. Juuksestruktuur saab ka turgutust ning muutub tugevamaks kui kunagi varem. Palsam on lausa hädavajalik valik juustele, mis vajavad elujõu taastamist ning särasüsti.

 

Olaplex No.6 Bond Smoother Pähejäetav Hoolduskreem

Olaplex on üks populaarsemaid juuksehooldusbrände turul ning seda ka asja eest. Tooted on juuksurite lemmikud ning võitnud ka paljude tavakasutajate südamed. Olaplex No. 6 näol ontegu pehmendava juuksekreemiga, mis silub juukseid hoole ja armastusega. See annab juustele lisatugevust tekitades lisakaitse juustele. Hoolduskreem tagab enneolematult kauni viimistluse Sinu juustele, mis on kadestusväärne.

Goldwell Rich Repair seerum-sprei 

Goldwelli taastav seerum-sprei on juustessejäetav. Sprei on ideaalne valik kuivadele jastressis juustele taastades juuste elujõu. Sprei jätab kiharatele ilusa läike taastades samaaegselt juuste enda loomuliku elastsuse. Lisaks särale hoiab sprei vähemana juuste edaspidise katkemise tugevdades juuksestruktuuri. Juuksed muutuvad peale sprei-seerumi kasutamist kergemini kammitavaks ning nende eest on lihtsam hoolt kanda tänu sprei pusasid ennetavale efektile. Seerumil on ka UV-ning kuumakaitse, mis teeb Goldwelli tootest asendamatu kaaslase iga naise ilurutiinis.

 

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search