Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Parimad tooted, millega vanniskäik lapsele meeldivamaks muuta

Beebide ja väikelaste vannitamine võib olla palju aega ja vaeva nõudev tegevus niigi kiire päeva juures. Küll aga on see sage ja väga oluline osa iga lapse rutiinist. Just seetõttu võiks lapse ning iseenda jaoks selle aja võimalikult meeldivaks muuta ning seda ilma efektiivsuses ja ohutuses kompromisse tegemata.

Kui vanniskäik on justkui mänguaeg, on see ka Sinu enda jaoks vähem stressi tekitav ja pigem meeldiv hetk koos oma lapsega. Lisaks saad selle aja muuta mänguliselt arendavaks.

 

Nende nippidega muudad vanniskäigu lõbusamaks

 

  1. Lõbusad mullid

Vannivaht ja mullid on funktsionaalsed ning lõbusad. Pehme vaht aitab nii last puhastada kui ka tema tähelepanu võita. Lisaks sellele võib vannivahu aroom olla rahustav ja lõõgastav, muutes vanniskäigu eriti meeldivaks ning soodustades ka rahulikku und!

  1. Vannilelud

Spetsiaalsed vannilelud aitavad last lõbustada, kuid võivad samal ajal olla ka väga õpetlikud. Mänguasjad arendavad lapse erinevaid oskusi väga loominguliselt- veega täitmine, tühjendamine, millegi loendamine, puhumine jne.

  1. Kaasa muusikat ja laulmist

Rahustav või lõbus muusika võib teile mõlemale meeldivalt mõjuda. Lisaks võid ise või koos lapsega kaasa laulda, et vanniskäik oleks veelgi lõbusam ning naeru tekitav.

  1. Uute asjadega tutvumine

Pesusvammi võib esialgu tutvustada näiteks kui hoopis toredat mänguasja – eriti kui see näeb välja nagu mõni armas loom. Nii harjub laps sellega paremini ning ei pelga niivõrd, kui sellega teda pesed.

 

Nõuanded ohutuks vanniskäiguks

 

Esmalt tee kindlaks, et vannivee temperatuur oleks paras – 36-38 kraadi. Selle mõõtmiseks on loodud spetsiaalsed vannitermomeetrid. Ära pane last vanni enne, kui oled vanni täielikult täitnud ning vee temperatuuri kontrollinud. Lisaks termomeetrile võid igaks juhuks temperatuuri enda küünarnuki või randme siseküljega kontrollida.

Ilmtingimata ei tohi last vanniskäigu ajal sekundikski üksi jätta. Lisaohutuseks võid soetada vannirõnga, mis käib lapse ümber ning hoiab teda paremini veepinnal. Et sa ei peaks last vannist ära võtma ning minema ununenud asju tooma, on hea kõik vanniskäiguks vajalikud asjad varem valmis tuua- pesuvahendid, kreem, rätik, mänguasjad jne.

Suuremate lastega vanniskäiguks veendu, et ka põrandad oleksid märjana kõndimiseks ohutud. Selleks võid soetada spetsiaalsed mittelibisevad matid nii vanni põhja kui põrandatele. Ka rätikud aitavad põrandal libisemist ära hoida.

Vannitooted vali kindlasti hoolikalt koostisosasid jälgides. Spetsiaalsed beebi- ja väikelaste pesugeelid, šampoonid, losjoonid ja õlid on loodud kasutades nahale õrnasid ning pisaravabasid koostiseid.

 

Top 3 toodet mõnusaks vanniskäiguks

 

Madara Oat & Camomile pesugeel lastele sisaldab põhjamaist kummelit ja kaera, mis puhastavad ja hooldavad õrna beebi nahka juba esimestest elupäevadest. 100% looduslik pesugeel on loodud spetsiaalselt imikute ning väikelaste nahahoolduseks. Kaeratuum ja kummeliõie ekstrakt puhastavad, hooldavad ja toidavad nahka ilma seda kuivatamata. Ka silmadele ohutu geel sobib ideaalselt vanniskäiguks – see valmistab pehme vahu ning lõbusad mullid. Lisaks meeldivalt rahustav kummeli aroom. 

 

Magusmandliõli baasil Nurme organic rahustav beebiõli imendub kiiresti, ennetab naha kuivust ning rahustab ärritunud nahka. Nahk on niisutatud ning kaitstud. Beebidele ja väikelastele loodud tootest on välja jäetud igasugused lõhnaained ning muud ebavajalikud lisaained. Parim teadaolev kaitse mähkmelööbe vastu! 

 

Tangle Teezer Original Mini juuksehari lastele muudab muidu ebameeldiva juuste kammimise palju lõbusamaks! Armas ükssarve meenutav juuksehari sobib nii kuivade kui märgade juuste harjamiseks. Mini suuruses juuksehari mahub mugavalt ka lapse kätte. Harutab pusad efektiivselt lahti ilma juukseid liialt kiskumata.
Tutvu ka teiste lastesõbralike toodetega siin
All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi