Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Parimad vitamiinid ja toidulisandid tervise tugevdamiseks

Vitamiinid ja toidulisandid on kehale vajalikud, seda teame me kõik. Keha vajab funktsioneerimiseks vitamiine ja toidulisandid justkui aitavad vitamiine täiustada. Teeme selgeks, mis on mis: 

Vitamiinid on ühendid, mida kutsutakse ka mikrotoitaineteks – nende igapäevane tarbimiskogus on üüratult väike.   

Toidulisandid on tooted, mis täiustavad Sinu toidulauda. Toidulisandid võivad olla mitmel eri kujul tarbitavad:  

  • kapslid 
  • tabletid
  • pulbrid
  • vedelikud

Igaühel omad eelistused ning igaühele sobibki oma. 

 

Vitamiinide ja toidulisandite olulisus ja kuidas tunda ära vitamiinipuudust 

 

Elutähtsad ülesanded – tänu vitamiinidele oskab keha omastada energiat toidust. Kokkuvõetuna võib öelda, et vitamiinid hoiavad korras kogu Sinu keha töötamise alustades hammaste tervisest lõpetades närvisüsteemi toimimisega.  

Vitamiinipuudusesse ei tohi suhtuda kergekäeliselt, sest see võib viia tõsisemate probleemideni. Vitamiinipuudus võib tekkida näiteks ebatervisliku toitmuse tulemusena – seetõttu ongi toitumist väga oluline jälgida ja tagada enda toidulaua mitmekesisus. Ega ilmaasjata ei öelda, et toidulaud peaks välja nägema nagu vikerkaar.  

Sageli kaasuvad vitamiinipuudusega järgmised sümptomid: 

Väsimus, energia puudus, luude hõrenemine, kuiv nahk ja juuksed, haavad suunurkades, haavade aeglane paranemine, veritsevad igemed, kuivad laigud kehal ja kõõm, karvade väljalangemine, rahutute jalgade sündroom, ärevus ja depressioon. 

Enda tervist on tähtis lasta kontrollida piisava aja tagant arsti juures, kes saab tuvastada, millise vitamiini puudus esineb.  

 

Top vitamiini- ja toidulisandi tooted, millega tervist tugevdada 

 

Swedish Nutra Silica Vedela Räniga Iluvitamiin

Räni on looduslik mineraal, mida tuntakse “iluvitamiinina” oma suurepäraste omaduste tõttu toetades tervete, tugevate ja läikivate juuste kasvamist, samuti küünte kasvu ja tugevust ning muutes ka naha niisutatuks ja elastseks. 

Swedish Nutra vedelal kujul räni sisaldab 500 mg puhast ränidioksiidi ning räni omastamist organismis toetavat C-vitamiini.

Ränidioksiid soodustab keha peamise valgu, kollageeni tootmist, mis hoiab naha elastse ja siledana. Aitab parandada küüntes ja juustes keratiini tootmist ning nende struktuuri parandamist. Swedish Nutra on loodud toetamaks Sinu loomulikku ilu ja tagama kõigi protsesside tõhusa toimimise, et näha välja elujõuliselt särav.  

 

Immuno eliksiir Chaga & Mustsõstar

Immuno Eliksiir tugevdab nii täiskasvanute kui laste immuunsüsteemi. Immuno eliksiir on kõrge C-vitamiini sisaldusega väega jook, mis sisaldab tugevaid toimeaineid nagu C-vitamiin, musta pässiku ehk chaga ekstrakt, mustsõstar ja mitmed põhjamaised ravimtaimed.  

Komponendid, mida Immuno eliksiiris kasutame, on tuntud küll rahvameditsiinist, kuid leidnud teadusuuringutes kinnitust, et need mõjuvad organismi taastavalt, tugevdavalt ja haigusi ennetavalt. Kõik eliksiiri komponendid on suunatud immuunsüsteemi tugevdamisele – see hoiab meid tervena ning kaitseb haiguste eest.  

Immuno eliksiir on ideaalne valik, kui oled taastumas haigusest või soovid hoopis ennetada võimalikke tervisehädasid.   

 

Ženšenni ja ingveriga immuunsüsteemi tugevdaja

Vitamiinijook aitab tugevdada immuunsüsteemi andes kehale lisaenergiat.  

Tegu on tugev immuunsüsteemi turgutajaga, mis sisaldab selliseid ravimtaimi nagu: 

  • Siberi ženšenn, mida on kasutatud juba ammu ennetamaks külmetust ja grippi, suurendamaks energiat ja hoidma ning turgutama immuunsüsteemi.
  • Harilik ženšenn, mida kasutatakse Koreas traditsiooniliselt keha võime parandamiseks vaimse ja füüsilise stressiga toimetulekuks ning elujõu suurendamiseks.
  • Ingveri juur, mida kasutatakse paljude terviseprobleemide korral. Näiteks seedimise, tal on põletikuvastane toime ning ka tugevdab immuunsüsteemi. 

Toode on looduslik ning vegan – see ei sisalda kehale kahjulikke koostisosasid ja on täiesti looduslik. 

 

Kogu vitamiinide ja toidulisandite valiku leiad siit, igaüks leiab enda lemmiku. PS, vitamiinid ja toidulisandid ei asenda tervislikku toitumist ja aktiivset elustiili. Tasakaal on kõige alus.  

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi