Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

collistar slimming kreem

Collistar High- Definition salendav kehakreem 400ml

39.90

Lisa korvi

, ,

Collistar High- Definition salendav kehakreem 400ml

, ,

Collistar High- Definition salendav kehakreem 400ml

39.90 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Collistari eksperdid on loonud tõhusalt töötava hoolduse, mis salendab, kujundab ümber kehafiguuri, trimmib ja toniseerib keha, andes nahale silmnähtavalt ühtlasema jume. Kreemi tekstuur on kergesti sissemasseeritav, omades kõrgtehnoloogilist koostist.

Kaks väga erilist koostisosa, mida kasutatakse esmakordselt kehahoolduses – spiruliina vetikas ja Reishi seen.(Ganoderma lucidum). Koostöös Siena Ülikooliga on Collistar valinud spetsiaalselt Itaalia spiruliina vetika ekstrakti koos selle kõrge aktiivainete kontsentreeritusega, mis omab erakordset keha ümberkujundavat, toniseerivat, mürke väljutavat toimet. Reisihi seen on idamaises meditsiinis tuntud „välise ilu eliksiirina“, andes nahale sileduse ja trimmitud tulemuse, sest sisaldab kõrgel määral fütosteroolestrit, aminohappeid, vitamiine ja mineraale, mis stimuleerivad rakke.

Salendava kreemi viimased funktsionaalsed elemendid on kofeiin, escin ja bergamotiesktraktid, aktiivained millel on spetsiifilised lipolüütilised ja vettväljutavad omadused, lisaks ka anti-oksüdandid ja vabade radikaalide vastased vitamiinid A ja E.

Kreemi koostisesse on lisatud ka pehmed puudrid, mis annavad nahale siidiselt täidlase efekti, aidates optiliselt ebatäiususi siluda.

Tekstuurilt on kreem velvetine, rikkalik, eriti sile, jätmata rasvast tunnet. On loodud kergelt sissemasseerimiseks, aidates vereringlust parandada, üleliigset vett väljutada ja aktiivainetel kõige paremini mõjuda. Sobib kasutamiseks aastaringselt ja peale kreemitamist saab koheselt riideid peale kanda.


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi