Popp

Hammaste valgendamine kodus – Beaming White komplekt

hammaste valgendamine beaming white

Hammaste valgendamine kodus – Beaming White komplekt

39.90 (sis. KM)

In stock

39.90 (sis. KM)

Hammaste valgendamine Beaming White komplektiga on parim valik – vastab kõikidele regulatsioonidele ja nõuetele!

Saadavus: 244 laos Tootekood: ISM001

Kirjeldus

Hammaste valgendamine kodus Beaming White komplektiga

Buduaari Lemmik tervisetoode 2019! See on parim saadaolev kodukasutuseks mõeldud hambavalgendustoode. Hammaste valgendamine kodus Beaming White toodetega vastab kõikidele regulatsioonidele ja nõuetele. Tänu aktiivaine ja valgendusgeeli patendeeritud kooslusele on selle kasutamine sama efektiivne, kui hammaste valgendamine hambaravikabinettides. Protseduur on hammastele ohutu ja valutu ning ei põhjusta igemete ja hammaste tundlikkust või valulikkust. Üks valgendamine võtab aega 60 minutit.

Komplektis on kaasas hambavalgendusgeel, 6 kasutuskorra jaoks. Hammaste toon valgeneb kuni 9 tooni võrra. Valgendusgeeli aktiveerimiseks on komplektiga kaasas ka spetsiaalne külmsinise valgusega LED-lamp. Hiljem saate samast komplektist tehtud hambajäljendeid ja LED lampi uuesti kasutada, ostes eraldi juurde ainult valgendusgeeli.

Komplekt sisaldab:

 • Lukuga kott
 • LED lamp
 • Karp valgenduskapade jaok
 • Ülemiste ja alumiste hammaste jaoks mõeldud kapad (kujuvõtvat polümeerist hammaste jäljendit)
 • Pihustatav puhastusvahend hammaste eelnevaks puhastamiseks
 • Ilma Peroksiidita 10ML valgendusgeel 5-7 kasutuskorraks

Hammaste valgendamine kodus on efektiivne ja ohutu

Hammaste valgendamine on muutunud üheks nõutaivamaks kosmeetiliseks protseduuriks mõjuvatel põhjustel. Uuringud on näidanud, et valgem naeratus ei tee sind mitte ainult atraktiivsemaks ja kaunimaks, vaid aitab ka tunda Sul ennast enesekindlamana näiteks kui pead esinema publiku ees või oled klienditeenindaja.Igaüks tunneb ennast paremini, kui neil on suurepärase välimusega hambad!

Kahtlemata tahame me kõik omale kena, valget naeratust. Aga peame olema ettevaatlikud kuidas me selle saavutame! Tänapäeval ringleb väga palju tooteid mis on tellitud näiteks Hiinast ja sisaldavd hambaid kahjustavat vesinikperoksiidi. See muudab meie hambad tundlikus ja kahjustab hambavaapa. Meie tooted seda ei sisalda ning saate oma hambaid valgendada ohutult.

Alati uurige kui lähete salongi hambaid valgendama, kas salong omab vastavat diplomit ja koolitus on läbitud, ning ega tooted millega teenust pakutakse ei sisalda üle lubatud normi vesinikperoksiidi, mis on 0.1% EU seaduste järgi. Kuii tellite kaupa internetis, lugege hoolikalt läbi milliste toodetega on tegemist.

Saame Teile kinnitada, et valgendades hambaid meie e-poest tellitud toodetega, ei pea Te selliste asjade pärast muretsema! Saavutate säravvalge naeratuse ilma hambaid kahjustamata. Beaming White on tegelenud hammaste valgenduse teenuse pakkumise ja kodukasutuskomplektide müügiga juba üle kümne aastat üle kogu maailma.

Kuna võimalusi meie lehel on mitmeid, mis tooteid tellida ja see ajab võibolla natuke segadusse siis alati on võimalus meiega ühendust võtta ja nõu küsida milline toode võiks Teie jaoks parim olla. Meie numbri ja e-maili aadressi leiate kontaktide alt. Meie kliendid on alati rahule jäänud esmast tellimust tehes Beaming White kodukompletiga, hiljem saate juba juurde vaadata lisatooteid, hammaste valgendusvaht, hambavalgendus pliiats jne. Kodukomplekt on lihtne ja mugav kasutada ning kaasa on ka eesti keelne kasutusjuhend.

Miks hambad kollaseks muutuvad?

On tõsi, et hambad võivad kaotada osa oma säravvalgest värvist plekkide tõttu, mis tekivad tumedate jookide tarbimisest nagu kohvi, coca cola, must tee, punane vein ja nii edasi. Väiksemad plekid on lihtsasti eemaldatavad, kui pesete korralikult hambaid ning käite regulaarselt hambaarsti juures. Kui teie hambad on juba päris kollakad või tunnete lihtsalt, et soovite valgemaks saada siis hammaste valgendamine kodus on selleks väga hea viis.

Kõige levinum põhjus hammaste kollastumisel on plekid hambaemaili all. Beaming White hammaste valgenduskomplekt aitab neid plekke eemaldada. Kasutades hambaid valgendavaid, mis vastavad Euroopa Liidu nõuetele ja regulatsioonidele ei pea te muretsema. Ei kahjusta nad teie hambaid, igemeid, hambaemaili ega ka dentiini, mis on kõige alumisem hammaste kiht.

Hammaste valgendamiseks on kaks meetodit

1) Kasutades toodet, mis sisaldab valgendavaid aineid aitamaks eemaldada plekke teie hambaemaililt ning valgendada dentiini. 2) Kasutades hõõrumisega seotud meetodeid või aineid, mis eemaldavad plekid teie hambaemaililt, kuid samas ka muudavad seda õhemaks. Selliseid aineid sisaldavad paljud tavapoes müüdavad “valgendavad hambapastad”, “valgendav näts”, “valgendav suuvesi” ja nii edasi (Jah, me kasutame jutumärke väga kindlal põhjusel!).

Ainult üks neist on mõistlik ning selleks on esimene variant. Tänapäeval on hammaste valgendamine kodus selliste toodetega tavapärane ning väga efektiivne. Tulemus kestab väga kaua eriti juhul, kui te tarbite vähem ülalmainitud asju (me teame, et see on raske!). Kasutades järelhooldus tooteid pikeneb tulemus veelgi. Meie käest on küsitud, kas hammaste valgendusplaastrid pole mitte sama efektiivsed nagu hammaste valgendamise komplekt – kahjuks mitte ning seda seetõttu, et plaastrid ei kata täielikult hambaid ära. Meie hambad on kumerad, hammastel on vahed sees ning olenevalt inimesest asetsevad nad erinevalt. Plaastriga ei saa kõiki neid iseärasusi katta. Kasutades valgenduskomplekti ning seal olevat hammaste jäljendit katab valgendusgeel teie hambad täielikult.

hammaste valgendamine kodus beaming white

Kas hammaste valgendamine kodus toimib kroonide peal?

Hambavalgendus toimib ainult enda hammastel. Kui teil on kroonid või hammastel on muud täidised siis need ei valgene. Juhul, kui neile on tekkinud plekid võib valgendamine need eemaldada või vähendada.

Teie kroonid või täidised on tehtud loomuliku hamba värvi järgi. See tähendab, et peaksite pärast igat valgendust jälgima, kuidas enda hammaste värv sobitub täidistega.

Kas breketitega võib hambaid valgendada?

Teie hambaarsti kindlasti soovitaks oodata kuni need ära võetakse, aga kui te ei taha oodata siis on ikkagi võimalik hambaid valgendada, kui teil on breketid. See võib lihtsalt olla veidi raskem ning valgendusgeel ei pääse võibolla igasse kohta.

Kasutades kodust hammaste valgenduskomplekti tulevad kaasa hambakapad millest saate teha hambajäljendi ka koos breketitega. Kui breketid eemaldatakse siis kindlasti korrake valgendus protseduuri, et tulemus tuleks ühtlane!

hammaste valgendamine kodus buduaar lemmik 2019

Miks inimesed hambaid valgendavad? Toome välja 10 populaarset põhjust.

 • Et eemaldada plekke, mis on põhjustatud pikaajalisest suitsetamisest, kohvi joomisest ning teistest toitainetest.
 • Erilisteks puhkudeks. Kui on tulemas mõni oluline sündmus, näiteks pulmad, kooli lõpetamine, pildistamine ning tahate võimalikult hea välja näha, siis annavad valged hambad väga palju juurde.
 • Tööintervjuud. Valge naeratus tõstab teie enesekindlust ning see aitab jätta parema esmamulje, kui lähete sellele olulisele intervjuule!
 • Et tõsta enesekindlust ning enesehinnangut. Ilus ning säravvalge naeratus on paljudele selle allikaks, sest kollased hambad võivad tekitada piinlikkust. Uue ning parema naeratusega olete oma välimuses palju kindlamad.
 • See on taskukohane ning efektiivne võrreldes teiste kosmeetiliste protseduuridega. Hambaarsti kabinetis võib valgendamine maksta €300 – €1500, aga tänapäeval on hammaste valgendamine kodus juba sama efektiivne ning palju mõistlikuma hinnaga.
 • Vananevad hambad. Loomulik vananemine võib põhjustada hammaste kollastumise ning nende väljanägemine halveneb, mis omakorda võib jätta mulje, et tervis ei ole väga hea.
 • See on lihtne! Valged hambad on olulised ning ei pea palju pingutama, et see saavutada. Hammaste valgendamine kodus on ohutu ning lisaks sellele pakume me ka muid valgendavaid tooteid.
 • Parem suuhügieen. Kui te investeerite valgemasse naeratusse, näiteks hammaste valgendamise komplekt, siis on suurem tõenäosus, et te hoiate paremat suuhügieeni. Investeeringut ei tohi raisku lasta ning tekib motivatsioon korralikumalt hammaste ning suu eest hoolitseda. Tänu sellele tekib vähem igemehaiguseid.
 • Nagu 40 on uus 30, on hammaste valgendamine kodus uus nahahooldus. Valgemat naeratust seostatakse tihedalt noorusega. Ideaalne näonahk on väga hea, aga kui hambad on kollased siis peaks neid valgendama, kui soovite maksimaalselt hea välja näha.
 • See on nagu päike – kui päike on väljas, on kõik õnnelikumad. Kui sa näed hea välja tunned sa ennast hästi, sa naeratad ning see mõjub ka teistele väga positiivselt!

Kui teie hambad on kollakad ning te pole varem seda protseduuri läbinud siis soovitame julgelt proovida Beaming White tooteid!

76 arvustust tootele Hammaste valgendamine kodus – Beaming White komplekt

 1. 4 / 5

  Siku

  Mina ei saa 100% rahul olla. Sain hambad värvikaardi järgi 3 tooni valgemaks. Ja mul on tänu suitsetamisele ja kohvile väga kollased hambad. Lootsin paremat tulemust!
  Võtsin ühendust ka klienditeenindusega, seletasid küll lahti, et oleneb luustiku värvist ka jne aga lootused olid teised! Aga abiks ka see paar tooni. Järgmine kord siis hambaarstile valgendama


Lisa arvustus

Koostisosad
Valgendusgeel: Glycerin, Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Titanium Dioxide, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium Saccharin, Sodium Carbonate Peroxide
Pihustatav puhastusaine: Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Alcohol, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Poloxamer 188, Sucralose, Poloxamer 407, Sodium Citrate, L-Menthol, Caffeine, Sodium Benzoate, Polysorbate 20, Ci73015

Kasutusjuhend

 • Soovitame teha võrdluseks hammastest pildi enne ning päev pärast protseduuri!
 • Pese hambad kasutades oma hambapastat
 • Täpse hambajäljendi saavutamiseks aseta hambakapad kuuma vette ja seejärel ülemisele ja alumisele hambakaarele. Kuna jäljendimaterjalil on madal sulamistemperatuur siis pole vaja kasutada keevat vett. Ajage vesi keema ja jätke 1 minutiks jahtuma. Uputage esimene jäljend 1 kuni 5 sekundiks vette, kuniks see muutub modelleeritavaks. Korrake sama teisega. NB: Kauemaks vette jätmine võib põhjustada jäljendi kahanemise.
 • Asetage jäljend hammaste ümber ja vajutage sõrmedega pealtpoolt hambakaarele. Sisemist kaart muljuge keelega. Laske jahtuda kuni jäljend on hammaste kuju võtnud. Tehke sama alumise hambakaarega. Jäljend säilitab oma kuju ja järgmiste valgendamiste korral seda tegevust korrata vaja pole.
 • Kui jäljendid on modelleeritud siis lõigake ääred madalamaks nii, et saate suu täielikult sulgeda ajal, kui hambajäljendid on suhu asetatud. Samuti lõigake maha ka jäljendite otsas olev kummist sang.
 • Pihustage puhastusainet (pihustiga pudel sinise vedelikuga) kolm korda hambaharjale ja pese hambaid minut aega. ÄRGE loputage vaid sülitage ülemäärane aine välja.
 • Veenduge, et hambakapad on puhtad ja kuivad enne geeli sissekandmist. Niiskus vähendab tõhusust ja aeglustab valgendusprotsesse. Pressige valgendusmass süstlast jäljendite seesmisele esipinnale (mis puutub hammaste eesosaga kokku). Pange geeli just niipalju, et jäljendid oleks kaetud õhukese geelikihiga.Keskmiselt alla 1 ml geeli ühe jäljendi kohta. Sulgege korgiga geelituub.
 • Asetage jäjend hammastele, suruge vastu hambaid.
 • Asetage LED lambi läbipaistev osa huulte sisepoolele ja vajutage stardinuppu. NB: Enne esimest kasutamist eemalda lambi patarei ja eemalda selle all olev kaitse.
 • Hoidke jäljendeid 25-35 minutit suus. Ärge hoidke üle tunni.
 • Loputage suu leige veega, vajadusel kasutage hambaharja, et üleliigne geel hammastelt eemaldada.
 • Korrake protseduuri veel kord või kuni soovitud tulemuseni samamoodi nagu esimesel korral.
 • Alustage naeratamist uue särvavvalge naeratusega!

 

 

Peale protseduuri:

Puhasta jäljendid külma vee all hambaharja või vatipulgaga. Säilitage jäljendeid kuivas (soovitavalt kaasasolevas pakendis). Ärge hoidke geeli kuumas.

NB! 24h peale valgendamist hoiduda kohvist, mustast teest, suitsetamisest, punasest veinist ja teistest toiduainetest mis võivad pärrssida valgendus tulemusi!

Vastunäidustused:

Kui olete lapseootel või imetate. Hambad ei ole korras või esineb igemehaigusi. Samuti kui kannate hambaklambreid. 

Vältige silma sattumist ja hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 18 aastaste puhul. Ärge tehke kuuri üle 4 korra aastas.

NB! Toode ei valgenda laminaate, lumineere, hambatäidiseid ja kroone.