Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

hammaste valgendamine beaming white

Hammaste valgendamine kodus – Beaming White komplekt

39.90

Lisa korvi

Hammaste valgendamine kodus – Beaming White komplekt

Hammaste valgendamine kodus – Beaming White komplekt

39.90 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Hammaste valgendamine kodus Beaming White komplektiga

Buduaari Lemmik tervisetoode 2019! See on parim saadaolev kodukasutuseks mõeldud hambavalgendustoode. Hammaste valgendamine kodus Beaming White toodetega vastab kõikidele regulatsioonidele ja nõuetele. Tänu aktiivaine ja valgendusgeeli patendeeritud kooslusele on selle kasutamine sama efektiivne, kui hammaste valgendamine hambaravikabinettides. Protseduur on hammastele ohutu ja valutu ning ei põhjusta igemete ja hammaste tundlikkust või valulikkust. Üks valgendamine võtab aega 60 minutit.

Komplektis on kaasas hambavalgendusgeel, 6 kasutuskorra jaoks. Hammaste toon valgeneb kuni 9 tooni võrra. Valgendusgeeli aktiveerimiseks on komplektiga kaasas ka spetsiaalne külmsinise valgusega LED-lamp. Hiljem saate samast komplektist tehtud hambajäljendeid ja LED lampi uuesti kasutada, ostes eraldi juurde ainult valgendusgeeli.

Komplekt sisaldab:

 • Lukuga kott
 • LED lamp
 • Karp valgenduskapade jaok
 • Ülemiste ja alumiste hammaste jaoks mõeldud kapad (kujuvõtvat polümeerist hammaste jäljendit)
 • Pihustatav puhastusvahend hammaste eelnevaks puhastamiseks
 • Ilma Peroksiidita 10ML valgendusgeel 5-7 kasutuskorraks

Hammaste valgendamine kodus on efektiivne ja ohutu

Hammaste valgendamine on muutunud üheks nõutaivamaks kosmeetiliseks protseduuriks mõjuvatel põhjustel. Uuringud on näidanud, et valgem naeratus ei tee sind mitte ainult atraktiivsemaks ja kaunimaks, vaid aitab ka tunda Sul ennast enesekindlamana näiteks kui pead esinema publiku ees või oled klienditeenindaja.Igaüks tunneb ennast paremini, kui neil on suurepärase välimusega hambad!

Kahtlemata tahame me kõik omale kena, valget naeratust. Aga peame olema ettevaatlikud kuidas me selle saavutame! Tänapäeval ringleb väga palju tooteid mis on tellitud näiteks Hiinast ja sisaldavd hambaid kahjustavat vesinikperoksiidi. See muudab meie hambad tundlikus ja kahjustab hambavaapa. Meie tooted seda ei sisalda ning saate oma hambaid valgendada ohutult.

Alati uurige kui lähete salongi hambaid valgendama, kas salong omab vastavat diplomit ja koolitus on läbitud, ning ega tooted millega teenust pakutakse ei sisalda üle lubatud normi vesinikperoksiidi, mis on 0.1% EU seaduste järgi. Kuii tellite kaupa internetis, lugege hoolikalt läbi milliste toodetega on tegemist.

Saame Teile kinnitada, et valgendades hambaid meie e-poest tellitud toodetega, ei pea Te selliste asjade pärast muretsema! Saavutate säravvalge naeratuse ilma hambaid kahjustamata. Beaming White on tegelenud hammaste valgenduse teenuse pakkumise ja kodukasutuskomplektide müügiga juba üle kümne aastat üle kogu maailma.

Kuna võimalusi meie lehel on mitmeid, mis tooteid tellida ja see ajab võibolla natuke segadusse siis alati on võimalus meiega ühendust võtta ja nõu küsida milline toode võiks Teie jaoks parim olla. Meie numbri ja e-maili aadressi leiate kontaktide alt. Meie kliendid on alati rahule jäänud esmast tellimust tehes Beaming White kodukompletiga, hiljem saate juba juurde vaadata lisatooteid, hammaste valgendusvaht, hambavalgendus pliiats jne. Kodukomplekt on lihtne ja mugav kasutada ning kaasa on ka eesti keelne kasutusjuhend.

Miks hambad kollaseks muutuvad?

On tõsi, et hambad võivad kaotada osa oma säravvalgest värvist plekkide tõttu, mis tekivad tumedate jookide tarbimisest nagu kohvi, coca cola, must tee, punane vein ja nii edasi. Väiksemad plekid on lihtsasti eemaldatavad, kui pesete korralikult hambaid ning käite regulaarselt hambaarsti juures. Kui teie hambad on juba päris kollakad või tunnete lihtsalt, et soovite valgemaks saada siis hammaste valgendamine kodus on selleks väga hea viis.

Kõige levinum põhjus hammaste kollastumisel on plekid hambaemaili all. Beaming White hammaste valgenduskomplekt aitab neid plekke eemaldada. Kasutades hambaid valgendavaid, mis vastavad Euroopa Liidu nõuetele ja regulatsioonidele ei pea te muretsema. Ei kahjusta nad teie hambaid, igemeid, hambaemaili ega ka dentiini, mis on kõige alumisem hammaste kiht.

Hammaste valgendamiseks on kaks meetodit

1) Kasutades toodet, mis sisaldab valgendavaid aineid aitamaks eemaldada plekke teie hambaemaililt ning valgendada dentiini. 2) Kasutades hõõrumisega seotud meetodeid või aineid, mis eemaldavad plekid teie hambaemaililt, kuid samas ka muudavad seda õhemaks. Selliseid aineid sisaldavad paljud tavapoes müüdavad “valgendavad hambapastad”, “valgendav näts”, “valgendav suuvesi” ja nii edasi (Jah, me kasutame jutumärke väga kindlal põhjusel!).

Ainult üks neist on mõistlik ning selleks on esimene variant. Tänapäeval on hammaste valgendamine kodus selliste toodetega tavapärane ning väga efektiivne. Tulemus kestab väga kaua eriti juhul, kui te tarbite vähem ülalmainitud asju (me teame, et see on raske!). Kasutades järelhooldus tooteid pikeneb tulemus veelgi. Meie käest on küsitud, kas hammaste valgendusplaastrid pole mitte sama efektiivsed nagu hammaste valgendamise komplekt – kahjuks mitte ning seda seetõttu, et plaastrid ei kata täielikult hambaid ära. Meie hambad on kumerad, hammastel on vahed sees ning olenevalt inimesest asetsevad nad erinevalt. Plaastriga ei saa kõiki neid iseärasusi katta. Kasutades valgenduskomplekti ning seal olevat hammaste jäljendit katab valgendusgeel teie hambad täielikult.

hammaste valgendamine kodus beaming white

Kas hammaste valgendamine kodus toimib kroonide peal?

Hambavalgendus toimib ainult enda hammastel. Kui teil on kroonid või hammastel on muud täidised siis need ei valgene. Juhul, kui neile on tekkinud plekid võib valgendamine need eemaldada või vähendada.

Teie kroonid või täidised on tehtud loomuliku hamba värvi järgi. See tähendab, et peaksite pärast igat valgendust jälgima, kuidas enda hammaste värv sobitub täidistega.

Kas breketitega võib hambaid valgendada?

Teie hambaarsti kindlasti soovitaks oodata kuni need ära võetakse, aga kui te ei taha oodata siis on ikkagi võimalik hambaid valgendada, kui teil on breketid. See võib lihtsalt olla veidi raskem ning valgendusgeel ei pääse võibolla igasse kohta.

Kasutades kodust hammaste valgenduskomplekti tulevad kaasa hambakapad millest saate teha hambajäljendi ka koos breketitega. Kui breketid eemaldatakse siis kindlasti korrake valgendus protseduuri, et tulemus tuleks ühtlane!

hammaste valgendamine kodus buduaar lemmik 2019

Miks inimesed hambaid valgendavad? Toome välja 10 populaarset põhjust.

 • Et eemaldada plekke, mis on põhjustatud pikaajalisest suitsetamisest, kohvi joomisest ning teistest toitainetest.
 • Erilisteks puhkudeks. Kui on tulemas mõni oluline sündmus, näiteks pulmad, kooli lõpetamine, pildistamine ning tahate võimalikult hea välja näha, siis annavad valged hambad väga palju juurde.
 • Tööintervjuud. Valge naeratus tõstab teie enesekindlust ning see aitab jätta parema esmamulje, kui lähete sellele olulisele intervjuule!
 • Et tõsta enesekindlust ning enesehinnangut. Ilus ning säravvalge naeratus on paljudele selle allikaks, sest kollased hambad võivad tekitada piinlikkust. Uue ning parema naeratusega olete oma välimuses palju kindlamad.
 • See on taskukohane ning efektiivne võrreldes teiste kosmeetiliste protseduuridega. Hambaarsti kabinetis võib valgendamine maksta €300 – €1500, aga tänapäeval on hammaste valgendamine kodus juba sama efektiivne ning palju mõistlikuma hinnaga.
 • Vananevad hambad. Loomulik vananemine võib põhjustada hammaste kollastumise ning nende väljanägemine halveneb, mis omakorda võib jätta mulje, et tervis ei ole väga hea.
 • See on lihtne! Valged hambad on olulised ning ei pea palju pingutama, et see saavutada. Hammaste valgendamine kodus on ohutu ning lisaks sellele pakume me ka muid valgendavaid tooteid.
 • Parem suuhügieen. Kui te investeerite valgemasse naeratusse, näiteks hammaste valgendamise komplekt, siis on suurem tõenäosus, et te hoiate paremat suuhügieeni. Investeeringut ei tohi raisku lasta ning tekib motivatsioon korralikumalt hammaste ning suu eest hoolitseda. Tänu sellele tekib vähem igemehaiguseid.
 • Nagu 40 on uus 30, on hammaste valgendamine kodus uus nahahooldus. Valgemat naeratust seostatakse tihedalt noorusega. Ideaalne näonahk on väga hea, aga kui hambad on kollased siis peaks neid valgendama, kui soovite maksimaalselt hea välja näha.
 • See on nagu päike – kui päike on väljas, on kõik õnnelikumad. Kui sa näed hea välja tunned sa ennast hästi, sa naeratad ning see mõjub ka teistele väga positiivselt!

Kui teie hambad on kollakad ning te pole varem seda protseduuri läbinud siis soovitame julgelt proovida Beaming White tooteid!


Hinnangud (107)

5 stars
87
4 stars
10
3 stars
2
2 stars
4
1 stars
4
4.61
107 Arvustused
Lisa arvustus

107 Arvustused

Kliendike
11 kuud ago
Plaastritega sain parema tulemuse kunagi aga see ka hea, sellepärast hinne 4. Pakk kohal kiirelt! Jah, ma tean plaastid kahjulikud, pole loengut vaja:D
Renee
11 kuud ago
Super hea asja olete kokku keetnud! Kiitus!
Mari
12 kuud ago
Tellisin perele jõuludeks. Ise proovisin, mees ja vanemad. Kõik on väga rahul! Aitäh! Head uut!
Klient
12 kuud ago
Surnud hambale ei mõjunud üldse, teistele küll. Sain teha ühe korra, terved hambad läksid väga palju valgemaks aga surnud hammas mitte.
Targutaja
12 kuud ago
Kvaliteet ja hind paigas! Väga hea valgendaja, kasutan juba üle aasta, saab lisageeli juurde tellida, lamp ja jäljendid igavesed. Ärge ostke seda hiina jama mida insta täos ja kõik paluvad sooduskoode, kohe näha see jama, pärast hambad tundlikud ja katki! Tean, kuna olen proovinud kunagi!
Elizabet
12 kuud ago
Ikka veel lemmik valgendus! Kasutanud ca 6 aastat selle firma tooteid ja vahepeal teisi proovinud. Aga see parim! Ei tee hambaid valusaks ja valgendab kiirelt. Hind ka soodne
Cathleen
12 kuud ago
Saite uue püsika!:) hambad valged nagu pärlid!
Martin
12 kuud ago
Kiire service. Ja toimib hästi! Soovitan.
Remi00
12 kuud ago
Tegi hambad valgeks
Regina & Co
12 kuud ago
Tellisin korraga 10 tk, pooltele kontoris töötavatele naistele (postikulu jagamise pärast) ja kõige parem oli see kuidas mõne aja pärast meeskolleegid olid arutanud omavahel kuidas naised hambad paljad naeratada, et kõigil nii ilusad valged hambad:D avaldasime neile saladuse ja nii mõnigi küsis kust tellisite!:)
Miizu
1 aasta ago
Üli tore teenindus! Helistasin kas saaks kohe kätte, sest kui naisel on plaan siis see peab ju kohe juhtuma! Ja minuga olidigi valmis kohe kohtuma ja sain komplekti kätte!:) Valgendus toimis väga hästi ja hambad pole tundlikud ka. Soovitan ka teisele
Irina S
1 aasta ago
Sain komplekti kiiresti kätte. Kohe proovisin, tegin järjest kolm korda, peale kahte olid hambad väga valged juba aga katse korras mõtlesin kas lähevad veel kui ühe korra veel teen ja läksid!:) geeli veel alles ka. Aitäh Ismile
Kerly
1 aasta ago
Niiiiii niiiii rahul! Hambad pole üldse valusad, ilusad valged ja nii lihtne teha! Kindlasti soovitan oma tuttavatele ja soovitan ka teile kes loete seda!:)
Silleke
1 aasta ago
Nõustun kiitjatega! Tõesti parim valgendus!
Merike K
1 aasta ago
Väike hirm hinges proovisin ka ära. Varem kasutanud plaastreid kunagi ja hambad olid nii tundlikud pärast ja valutasid. Aga kollased hambad ka ei meeldi. Väga hea tulemuse sain, kaardi järgi umbes 7 tooni heledam ja üldse ei teinud hambaid tundlikuks! Väga tore!
Meeri
1 aasta ago
5 tähte! Kiire ilus tulemus,
Kristiina Mets-Kurmjärv
1 aasta ago
Pakk päevaga käes, proovisin kohe ära. Ühel esihambal plomm, sain teha 2x, tulemus super! Sõbranna on hambaarst ütles mu hambad läheks veel valgemaks ja soovitas veel teha millalgi ja plomm valgema vastu vahetada! 5+
Laura-Katriina Maalijadv
1 aasta ago
Olen väga rahul! Ühest valgendusest piisas, et sain 4 tooni valgemaks hambad, rohkem polegi vaja! Geelist jagub kindlasti 2 korda veel.
Siku
1 aasta ago
Mina ei saa 100% rahul olla. Sain hambad värvikaardi järgi 3 tooni valgemaks. Ja mul on tänu suitsetamisele ja kohvile väga kollased hambad. Lootsin paremat tulemust! Võtsin ühendust ka klienditeenindusega, seletasid küll lahti, et oleneb luustiku värvist ka jne aga lootused olid teised! Aga abiks ka see paar tooni. Järgmine kord siis hambaarstile valgendama
Ragne
1 aasta ago
Supper tulemus! Lihtne teha, lamp suhu ja tegin süüa samal ajal. Hambad pole tundlikud. Olge terved!
Annika
1 aasta ago
Väga kiirelt jõudis pakk kohale. Täna tellisin ja homme õhtul oli kohal. See oli suur üllatus! Teisi pakke ootan kuni 5 päeva vahel. Tegin kaks korda valgenduse läbi, väga hea tulemuse jäi, nagu loomulikult valged hambad. Hammastel valuliku tundlikust ei tekkinud. Geeli jäi üle ka järgmiseks korraks.
Silja
1 aasta ago
Mis siin ikka kodus teha kui iluprotseduure! Hammaste valgendus tehtud, kiidan! Keha ka kooritud kirsi kehakoorijaga, super koorija! Päikest!:)
Meeri
1 aasta ago
Lõpuks sain paki kätte! Omniva lihtsalt ei toonud seda minu soovitud automaati 4 päeva. Eks neil palju tööd ka aga kokku teie teele panemisest 5 päeva hiljem alles on ikka päris kaua! Edaspidi tellin smartpostiga. Aga valgendus on super! Tellisin hambapasta ka, see ka üli hea! Kindlalt ei osta enam ühtegi poe pastat!
Olga
1 aasta ago
Väga hea tulemuse annab!
A
1 aasta ago
Mina kahjuks rahule ei jäänud, tegin esimene päev 1x ja hambad jäid laigulised (ei ole eelnevalt midagi hammastega teinud ega keset hammast plommi ka pole), proovisin siis järgmine päev uuesti ja ikka meeletult laigulised ja värvivahest ka aru ei saa absoluutselt. Kahju küll, oleks väga soovind, et toimiks!
Liisu J
1 aasta ago
Juba mitu aastat kasutan! Väga lihtne, umbes korra aastas telli uue geeli ainult. Hambad ilusad valged. Tulemus püsiks kindlasti kauem kui ma ei jooks nii palju kohvi ja musta teed. Tee muudab isegi minu meelest rohkem hambaid tumedaks.
Eve
1 aasta ago
Olen nüüdseks proovinud 3 korda valgendada, hambad jäävad pisut laigulised (õnneks paari tunniga siiski normaliseerub ning tunduvad ühtlasemad) ning mingit suurt wow effekti minus ei tekitanud. Pisut valgemad tunduvad, kuid mitte oluliselt.
Maarit K
1 aasta ago
Tulemusega väga rahul! Hambad läksid mitu tooni valgemaks aga ei muutunud tundlikuks nagu plaastritega mis kunagi proovisin. Ostsin juurde ka hambapasta kuna olen suur kohvi armastaja. Hambapasta ka väga hea! Geeli jagub mitmeke korraks, seega hind ka väga hea!
Aleksandra
1 aasta ago
Väga meeldib! Juba mitu aastat teie klient:) aitäh!
Mikk
1 aasta ago
Tegin kaks korda, hambad valged, ei ole tundlikud!
Kreete L
1 aasta ago
Tänan Teid! Pulmapäeval särasin kauni naeratusega!:)
Nele
2 aastat ago
Mina kasutasin kaks päeva järjest, esimesel päeval sain veits valgema tulemuse, teisel väga valge. Hambad tundlikud pole, maitse oli hea. Mulle kingiti ka see teine komplekt sarnase nimega firmast aga ma ek usu elusees, et see pole hiina jama! Karbi järgi saad juba aru. Soovitan!
Rebekka Lai
2 aastat ago
Parim toode mida olen kasutanud! Hambad nii ilusad valged peale teist valgendust, pole tundlikud, geeli nii palju, et saan veel mitu korda teha. Aitäh! Ilusat suve lõppu!
Õnnelik Pruut
2 aastat ago
Oiiii, ma olen nii rahul!:) tegin paar päeva enne pulmasid nagu soovitasite ja hambad pole kunagi nii valged olnud! Tänan ka meeldiva klienditeeninduse eest! Kuna mul polnud aega pakki oodata olite nii vastutulelik ja saime teha käest-kätte. Aitäh! Kiidan teid kõigile!
Larissa
2 aastat ago
Mitte kui midagi ei muutunud!
Maiken K
2 aastat ago
Jäin väga rahule! Ainuke mure oli korraks kapede pehmeks tegemisega, vesi oli liiga jahe. Aga sain hakkama! Mehele ei jäänud märkamata mu uus valge naeratus!😃
Maiken L
2 aastat ago
Minu nr1 ilutoode juba aastaid. Tellin vahepeal ainult geeli juurde, samad jäljendid ja lamp esimesest komplektist saati. Kuna olen suur kohvi, musta tee, smuutide jne sõber siis valgendamist tuleb ette ikka paar korda aastas. Soovitan kõigile! Ärge ostke mingit Hiina jama mida kõik müüvad!
Brety
2 aastat ago
Minul ei muutunud midagi kahjuks
Erx
2 aastat ago
Toimib! Väga rahul!
Maija
2 aastat ago
Soovin ka kiita! Super teenindus esiteks, soovisin kohapeale järgi minna, saime hoopis meile mõlemale sobivalt linnas kokku, nii meeldiv ja sõbralik teenindaja. Ja hambad muutusid mitmeid toone valgemaks aga valusad ei ole nagu nende hirmsate plaastritega. Tänan! Ilusat jõuluaega!
Rita R
2 aastat ago
Tellisin endale ja mehele kingikotti. Teised olid nii vaimustuses, et tahavad ka😃 Proovisime ära enne aastavahetust, mõlemal läksid ikka mitu tooni hambad valgemaks. Valulikuks ei muutunud aga nii raske oli 24h mitte kohvi juua😃
Kaddy S
2 aastat ago
Sain kingituseks (ise soovisin, mitte keegi ei vaadanud, et mul nii kollased hambad😃). Olen ammu tahtnud proovida. Väga rahul! Hambad päris palju valgemad, kuigi ei joo kohvi. Lugesin pakilt, ei ole mingi Hiina jama mida kõik müüvad!
Marika Raag
2 aastat ago
Mina olen küll väga rahul! Mõnus lihtne teha, tulemus super, hambad pole valusad pärast.
Kaja
2 aastat ago
Sain paki kiirelt kätte ja tulemus jäi ka paar tooni heledam. Tuttav hoiatas paari Eestis müüdava “hiinaka” eest ja soovitas seda. Julgen ka edasi seda soovitada!
Julia
2 aastat ago
Ootus oli suur aga pidin pettuma. Kahjuks mul muutused puuduvad üldse. Enne ostmist uurisin tuttavate käest ning vastused olid "mul eriti ei toimunud, ei soovitaks" aga siin oli nii palju head tagasisidet, et otsustasin proovida (nüüd kahtlen, et arvamused kirjutasid reaalsed inimesed). Panen 1 tärni kiire toimetamise eest.
Riin
2 aastat ago
Kiire tarne, kuid erilist efekti pole.
Kati
2 aastat ago
Mulle tundub mõni nagu vihane konkurent😃 Mõlemad mehega sünnipäevaks tellisime, saime hambad mitu tooni valgemaks ja säravaks, mees unustas ja jõi punast veini aga kui korra järgmine päev üle tegi oli uuesti sama tulemus. Mis te inimesed tahate saada!? Valget a4 suhu v😃 siis peate lumineeride poole vaatama😃
Siki
2 aastat ago
Pakk kiirelt kohal! Valgendus toimis hästi aga nats tüütu oli neid jäljendeid teha kuumas vees, sellepärast ka 4*
Riin
2 aastat ago
Sain ka asjad kiiresti kätte. Hambad palju valgemad ja hambapasta mega hea:)
A
3 aastat ago
Kolm korda teinud ja ei toimi. Mulle tundub, et puhastab lihtsalt kenasti ära. Mugavam on teha soodapesu, tulemus sama.

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi