Popp

Hammaste valgendamine kodus – Beaming White komplekt

39.90 (sis. KM)

Hammaste valgendamine Beaming White komplektiga on parim valik – vastab kõikidele regulatsioonidele ja nõuetele!

Saadavus: Laos SKU: 8436548550103 Brand:

Kirjeldus

Hammaste valgendamine kodus Beaming White komplektiga

Buduaari Lemmik tervisetoode 2019! See on parim saadaolev kodukasutuseks mõeldud hambavalgendustoode. Hammaste valgendamine kodus Beaming White toodetega vastab kõikidele regulatsioonidele ja nõuetele. Tänu aktiivaine ja valgendusgeeli patendeeritud kooslusele on selle kasutamine sama efektiivne, kui hammaste valgendamine hambaravikabinettides. Protseduur on hammastele ohutu ja valutu ning ei põhjusta igemete ja hammaste tundlikkust või valulikkust. Üks valgendamine võtab aega 60 minutit.

Komplektis on kaasas hambavalgendusgeel, 6 kasutuskorra jaoks. Hammaste toon valgeneb kuni 9 tooni võrra. Valgendusgeeli aktiveerimiseks on komplektiga kaasas ka spetsiaalne külmsinise valgusega LED-lamp. Hiljem saate samast komplektist tehtud hambajäljendeid ja LED lampi uuesti kasutada, ostes eraldi juurde ainult valgendusgeeli.

Komplekt sisaldab:

 • Lukuga kott
 • LED lamp
 • Karp valgenduskapade jaok
 • Ülemiste ja alumiste hammaste jaoks mõeldud kapad (kujuvõtvat polümeerist hammaste jäljendit)
 • Pihustatav puhastusvahend hammaste eelnevaks puhastamiseks
 • Ilma Peroksiidita 10ML valgendusgeel 5-7 kasutuskorraks

Hammaste valgendamine kodus on efektiivne ja ohutu

Hammaste valgendamine on muutunud üheks nõutaivamaks kosmeetiliseks protseduuriks mõjuvatel põhjustel. Uuringud on näidanud, et valgem naeratus ei tee sind mitte ainult atraktiivsemaks ja kaunimaks, vaid aitab ka tunda Sul ennast enesekindlamana näiteks kui pead esinema publiku ees või oled klienditeenindaja.Igaüks tunneb ennast paremini, kui neil on suurepärase välimusega hambad!

Kahtlemata tahame me kõik omale kena, valget naeratust. Aga peame olema ettevaatlikud kuidas me selle saavutame! Tänapäeval ringleb väga palju tooteid mis on tellitud näiteks Hiinast ja sisaldavd hambaid kahjustavat vesinikperoksiidi. See muudab meie hambad tundlikus ja kahjustab hambavaapa. Meie tooted seda ei sisalda ning saate oma hambaid valgendada ohutult.

Alati uurige kui lähete salongi hambaid valgendama, kas salong omab vastavat diplomit ja koolitus on läbitud, ning ega tooted millega teenust pakutakse ei sisalda üle lubatud normi vesinikperoksiidi, mis on 0.1% EU seaduste järgi. Kuii tellite kaupa internetis, lugege hoolikalt läbi milliste toodetega on tegemist.

Saame Teile kinnitada, et valgendades hambaid meie e-poest tellitud toodetega, ei pea Te selliste asjade pärast muretsema! Saavutate säravvalge naeratuse ilma hambaid kahjustamata. Beaming White on tegelenud hammaste valgenduse teenuse pakkumise ja kodukasutuskomplektide müügiga juba üle kümne aastat üle kogu maailma.

Kuna võimalusi meie lehel on mitmeid, mis tooteid tellida ja see ajab võibolla natuke segadusse siis alati on võimalus meiega ühendust võtta ja nõu küsida milline toode võiks Teie jaoks parim olla. Meie numbri ja e-maili aadressi leiate kontaktide alt. Meie kliendid on alati rahule jäänud esmast tellimust tehes Beaming White kodukompletiga, hiljem saate juba juurde vaadata lisatooteid, hammaste valgendusvaht, hambavalgendus pliiats jne. Kodukomplekt on lihtne ja mugav kasutada ning kaasa on ka eesti keelne kasutusjuhend.

Miks hambad kollaseks muutuvad?

On tõsi, et hambad võivad kaotada osa oma säravvalgest värvist plekkide tõttu, mis tekivad tumedate jookide tarbimisest nagu kohvi, coca cola, must tee, punane vein ja nii edasi. Väiksemad plekid on lihtsasti eemaldatavad, kui pesete korralikult hambaid ning käite regulaarselt hambaarsti juures. Kui teie hambad on juba päris kollakad või tunnete lihtsalt, et soovite valgemaks saada siis hammaste valgendamine kodus on selleks väga hea viis.

Kõige levinum põhjus hammaste kollastumisel on plekid hambaemaili all. Beaming White hammaste valgenduskomplekt aitab neid plekke eemaldada. Kasutades hambaid valgendavaid, mis vastavad Euroopa Liidu nõuetele ja regulatsioonidele ei pea te muretsema. Ei kahjusta nad teie hambaid, igemeid, hambaemaili ega ka dentiini, mis on kõige alumisem hammaste kiht.

Hammaste valgendamiseks on kaks meetodit

1) Kasutades toodet, mis sisaldab valgendavaid aineid aitamaks eemaldada plekke teie hambaemaililt ning valgendada dentiini. 2) Kasutades hõõrumisega seotud meetodeid või aineid, mis eemaldavad plekid teie hambaemaililt, kuid samas ka muudavad seda õhemaks. Selliseid aineid sisaldavad paljud tavapoes müüdavad “valgendavad hambapastad”, “valgendav näts”, “valgendav suuvesi” ja nii edasi (Jah, me kasutame jutumärke väga kindlal põhjusel!).

Ainult üks neist on mõistlik ning selleks on esimene variant. Tänapäeval on hammaste valgendamine kodus selliste toodetega tavapärane ning väga efektiivne. Tulemus kestab väga kaua eriti juhul, kui te tarbite vähem ülalmainitud asju (me teame, et see on raske!). Kasutades järelhooldus tooteid pikeneb tulemus veelgi. Meie käest on küsitud, kas hammaste valgendusplaastrid pole mitte sama efektiivsed nagu hammaste valgendamise komplekt – kahjuks mitte ning seda seetõttu, et plaastrid ei kata täielikult hambaid ära. Meie hambad on kumerad, hammastel on vahed sees ning olenevalt inimesest asetsevad nad erinevalt. Plaastriga ei saa kõiki neid iseärasusi katta. Kasutades valgenduskomplekti ning seal olevat hammaste jäljendit katab valgendusgeel teie hambad täielikult.

hammaste valgendamine kodus beaming white

Kas hammaste valgendamine kodus toimib kroonide peal?

Hambavalgendus toimib ainult enda hammastel. Kui teil on kroonid või hammastel on muud täidised siis need ei valgene. Juhul, kui neile on tekkinud plekid võib valgendamine need eemaldada või vähendada.

Teie kroonid või täidised on tehtud loomuliku hamba värvi järgi. See tähendab, et peaksite pärast igat valgendust jälgima, kuidas enda hammaste värv sobitub täidistega.

Kas breketitega võib hambaid valgendada?

Teie hambaarsti kindlasti soovitaks oodata kuni need ära võetakse, aga kui te ei taha oodata siis on ikkagi võimalik hambaid valgendada, kui teil on breketid. See võib lihtsalt olla veidi raskem ning valgendusgeel ei pääse võibolla igasse kohta.

Kasutades kodust hammaste valgenduskomplekti tulevad kaasa hambakapad millest saate teha hambajäljendi ka koos breketitega. Kui breketid eemaldatakse siis kindlasti korrake valgendus protseduuri, et tulemus tuleks ühtlane!

hammaste valgendamine kodus buduaar lemmik 2019

Miks inimesed hambaid valgendavad? Toome välja 10 populaarset põhjust.

 • Et eemaldada plekke, mis on põhjustatud pikaajalisest suitsetamisest, kohvi joomisest ning teistest toitainetest.
 • Erilisteks puhkudeks. Kui on tulemas mõni oluline sündmus, näiteks pulmad, kooli lõpetamine, pildistamine ning tahate võimalikult hea välja näha, siis annavad valged hambad väga palju juurde.
 • Tööintervjuud. Valge naeratus tõstab teie enesekindlust ning see aitab jätta parema esmamulje, kui lähete sellele olulisele intervjuule!
 • Et tõsta enesekindlust ning enesehinnangut. Ilus ning säravvalge naeratus on paljudele selle allikaks, sest kollased hambad võivad tekitada piinlikkust. Uue ning parema naeratusega olete oma välimuses palju kindlamad.
 • See on taskukohane ning efektiivne võrreldes teiste kosmeetiliste protseduuridega. Hambaarsti kabinetis võib valgendamine maksta €300 – €1500, aga tänapäeval on hammaste valgendamine kodus juba sama efektiivne ning palju mõistlikuma hinnaga.
 • Vananevad hambad. Loomulik vananemine võib põhjustada hammaste kollastumise ning nende väljanägemine halveneb, mis omakorda võib jätta mulje, et tervis ei ole väga hea.
 • See on lihtne! Valged hambad on olulised ning ei pea palju pingutama, et see saavutada. Hammaste valgendamine kodus on ohutu ning lisaks sellele pakume me ka muid valgendavaid tooteid.
 • Parem suuhügieen. Kui te investeerite valgemasse naeratusse, näiteks hammaste valgendamise komplekt, siis on suurem tõenäosus, et te hoiate paremat suuhügieeni. Investeeringut ei tohi raisku lasta ning tekib motivatsioon korralikumalt hammaste ning suu eest hoolitseda. Tänu sellele tekib vähem igemehaiguseid.
 • Nagu 40 on uus 30, on hammaste valgendamine kodus uus nahahooldus. Valgemat naeratust seostatakse tihedalt noorusega. Ideaalne näonahk on väga hea, aga kui hambad on kollased siis peaks neid valgendama, kui soovite maksimaalselt hea välja näha.
 • See on nagu päike – kui päike on väljas, on kõik õnnelikumad. Kui sa näed hea välja tunned sa ennast hästi, sa naeratad ning see mõjub ka teistele väga positiivselt!

Kui teie hambad on kollakad ning te pole varem seda protseduuri läbinud siis soovitame julgelt proovida Beaming White tooteid!

107 arvustust tootele Hammaste valgendamine kodus – Beaming White komplekt

 1. 1 / 5

  A

  Kolm korda teinud ja ei toimi. Mulle tundub, et puhastab lihtsalt kenasti ära. Mugavam on teha soodapesu, tulemus sama.

 2. 5 / 5

  Riin

  Sain ka asjad kiiresti kätte.
  Hambad palju valgemad ja hambapasta mega hea:)

 3. 4 / 5

  Siki

  Pakk kiirelt kohal!
  Valgendus toimis hästi aga nats tüütu oli neid jäljendeid teha kuumas vees, sellepärast ka 4*

 4. 5 / 5

  Kati

  Mulle tundub mõni nagu vihane konkurent😃
  Mõlemad mehega sünnipäevaks tellisime, saime hambad mitu tooni valgemaks ja säravaks, mees unustas ja jõi punast veini aga kui korra järgmine päev üle tegi oli uuesti sama tulemus.
  Mis te inimesed tahate saada!? Valget a4 suhu v😃 siis peate lumineeride poole vaatama😃

 5. 2 / 5

  Riin

  Kiire tarne, kuid erilist efekti pole.

 6. 1 / 5

  Julia

  Ootus oli suur aga pidin pettuma. Kahjuks mul muutused puuduvad üldse. Enne ostmist uurisin tuttavate käest ning vastused olid “mul eriti ei toimunud, ei soovitaks” aga siin oli nii palju head tagasisidet, et otsustasin proovida (nüüd kahtlen, et arvamused kirjutasid reaalsed inimesed). Panen 1 tärni kiire toimetamise eest.

 7. 5 / 5

  Kaja

  Sain paki kiirelt kätte ja tulemus jäi ka paar tooni heledam. Tuttav hoiatas paari Eestis müüdava “hiinaka” eest ja soovitas seda. Julgen ka edasi seda soovitada!

 8. 5 / 5

  Marika Raag

  Mina olen küll väga rahul! Mõnus lihtne teha, tulemus super, hambad pole valusad pärast.

 9. 5 / 5

  Kaddy S

  Sain kingituseks (ise soovisin, mitte keegi ei vaadanud, et mul nii kollased hambad😃). Olen ammu tahtnud proovida. Väga rahul! Hambad päris palju valgemad, kuigi ei joo kohvi.
  Lugesin pakilt, ei ole mingi Hiina jama mida kõik müüvad!

 10. 5 / 5

  Rita R

  Tellisin endale ja mehele kingikotti. Teised olid nii vaimustuses, et tahavad ka😃
  Proovisime ära enne aastavahetust, mõlemal läksid ikka mitu tooni hambad valgemaks. Valulikuks ei muutunud aga nii raske oli 24h mitte kohvi juua😃

 11. 5 / 5

  Maija

  Soovin ka kiita! Super teenindus esiteks, soovisin kohapeale järgi minna, saime hoopis meile mõlemale sobivalt linnas kokku, nii meeldiv ja sõbralik teenindaja. Ja hambad muutusid mitmeid toone valgemaks aga valusad ei ole nagu nende hirmsate plaastritega.
  Tänan!
  Ilusat jõuluaega!

 12. 5 / 5

  Erx

  Toimib! Väga rahul!

 13. 1 / 5

  Brety

  Minul ei muutunud midagi kahjuks

 14. 5 / 5

  Maiken L

  Minu nr1 ilutoode juba aastaid. Tellin vahepeal ainult geeli juurde, samad jäljendid ja lamp esimesest komplektist saati. Kuna olen suur kohvi, musta tee, smuutide jne sõber siis valgendamist tuleb ette ikka paar korda aastas.
  Soovitan kõigile! Ärge ostke mingit Hiina jama mida kõik müüvad!

 15. 5 / 5

  Maiken K

  Jäin väga rahule! Ainuke mure oli korraks kapede pehmeks tegemisega, vesi oli liiga jahe. Aga sain hakkama!
  Mehele ei jäänud märkamata mu uus valge naeratus!😃

 16. 1 / 5

  Larissa

  Mitte kui midagi ei muutunud!

 17. 5 / 5

  Õnnelik Pruut

  Oiiii, ma olen nii rahul!:) tegin paar päeva enne pulmasid nagu soovitasite ja hambad pole kunagi nii valged olnud!
  Tänan ka meeldiva klienditeeninduse eest! Kuna mul polnud aega pakki oodata olite nii vastutulelik ja saime teha käest-kätte.
  Aitäh! Kiidan teid kõigile!

 18. 5 / 5

  Rebekka Lai

  Parim toode mida olen kasutanud!
  Hambad nii ilusad valged peale teist valgendust, pole tundlikud, geeli nii palju, et saan veel mitu korda teha.
  Aitäh!
  Ilusat suve lõppu!

 19. 5 / 5

  Nele

  Mina kasutasin kaks päeva järjest, esimesel päeval sain veits valgema tulemuse, teisel väga valge. Hambad tundlikud pole, maitse oli hea.
  Mulle kingiti ka see teine komplekt sarnase nimega firmast aga ma ek usu elusees, et see pole hiina jama! Karbi järgi saad juba aru.

  Soovitan!

 20. 5 / 5

  Kreete L

  Tänan Teid!
  Pulmapäeval särasin kauni naeratusega!:)

 21. 5 / 5

  Mikk

  Tegin kaks korda, hambad valged, ei ole tundlikud!

 22. 5 / 5

  Aleksandra

  Väga meeldib! Juba mitu aastat teie klient:) aitäh!

 23. 5 / 5

  Maarit K

  Tulemusega väga rahul! Hambad läksid mitu tooni valgemaks aga ei muutunud tundlikuks nagu plaastritega mis kunagi proovisin. Ostsin juurde ka hambapasta kuna olen suur kohvi armastaja. Hambapasta ka väga hea!
  Geeli jagub mitmeke korraks, seega hind ka väga hea!

 24. 3 / 5

  Eve

  Olen nüüdseks proovinud 3 korda valgendada, hambad jäävad pisut laigulised (õnneks paari tunniga siiski normaliseerub ning tunduvad ühtlasemad) ning mingit suurt wow effekti minus ei tekitanud.
  Pisut valgemad tunduvad, kuid mitte oluliselt.

 25. 5 / 5

  Liisu J

  Juba mitu aastat kasutan! Väga lihtne, umbes korra aastas telli uue geeli ainult. Hambad ilusad valged. Tulemus püsiks kindlasti kauem kui ma ei jooks nii palju kohvi ja musta teed. Tee muudab isegi minu meelest rohkem hambaid tumedaks.

 26. 2 / 5

  A

  Mina kahjuks rahule ei jäänud, tegin esimene päev 1x ja hambad jäid laigulised (ei ole eelnevalt midagi hammastega teinud ega keset hammast plommi ka pole), proovisin siis järgmine päev uuesti ja ikka meeletult laigulised ja värvivahest ka aru ei saa absoluutselt. Kahju küll, oleks väga soovind, et toimiks!

 27. 5 / 5

  Olga

  Väga hea tulemuse annab!

 28. 5 / 5

  Meeri

  Lõpuks sain paki kätte! Omniva lihtsalt ei toonud seda minu soovitud automaati 4 päeva. Eks neil palju tööd ka aga kokku teie teele panemisest 5 päeva hiljem alles on ikka päris kaua! Edaspidi tellin smartpostiga.
  Aga valgendus on super! Tellisin hambapasta ka, see ka üli hea! Kindlalt ei osta enam ühtegi poe pastat!

 29. 5 / 5

  Silja

  Mis siin ikka kodus teha kui iluprotseduure! Hammaste valgendus tehtud, kiidan!
  Keha ka kooritud kirsi kehakoorijaga, super koorija!
  Päikest!:)

 30. 5 / 5

  Annika

  Väga kiirelt jõudis pakk kohale. Täna tellisin ja homme õhtul oli kohal. See oli suur üllatus! Teisi pakke ootan kuni 5 päeva vahel. Tegin kaks korda valgenduse läbi, väga hea tulemuse jäi, nagu loomulikult valged hambad. Hammastel valuliku tundlikust ei tekkinud. Geeli jäi üle ka järgmiseks korraks.

 31. 5 / 5

  Ragne

  Supper tulemus! Lihtne teha, lamp suhu ja tegin süüa samal ajal. Hambad pole tundlikud.
  Olge terved!

 32. 4 / 5

  Siku

  Mina ei saa 100% rahul olla. Sain hambad värvikaardi järgi 3 tooni valgemaks. Ja mul on tänu suitsetamisele ja kohvile väga kollased hambad. Lootsin paremat tulemust!
  Võtsin ühendust ka klienditeenindusega, seletasid küll lahti, et oleneb luustiku värvist ka jne aga lootused olid teised! Aga abiks ka see paar tooni. Järgmine kord siis hambaarstile valgendama

 33. 5 / 5

  Laura-Katriina Maalijadv

  Olen väga rahul! Ühest valgendusest piisas, et sain 4 tooni valgemaks hambad, rohkem polegi vaja! Geelist jagub kindlasti 2 korda veel.

 34. 5 / 5

  Kristiina Mets-Kurmjärv

  Pakk päevaga käes, proovisin kohe ära. Ühel esihambal plomm, sain teha 2x, tulemus super! Sõbranna on hambaarst ütles mu hambad läheks veel valgemaks ja soovitas veel teha millalgi ja plomm valgema vastu vahetada!
  5+

 35. 5 / 5

  Meeri

  5 tähte! Kiire ilus tulemus,

 36. 5 / 5

  Merike K

  Väike hirm hinges proovisin ka ära. Varem kasutanud plaastreid kunagi ja hambad olid nii tundlikud pärast ja valutasid. Aga kollased hambad ka ei meeldi.
  Väga hea tulemuse sain, kaardi järgi umbes 7 tooni heledam ja üldse ei teinud hambaid tundlikuks! Väga tore!

 37. 5 / 5

  Silleke

  Nõustun kiitjatega!
  Tõesti parim valgendus!

 38. 5 / 5

  Kerly

  Niiiiii niiiii rahul! Hambad pole üldse valusad, ilusad valged ja nii lihtne teha!
  Kindlasti soovitan oma tuttavatele ja soovitan ka teile kes loete seda!:)

 39. 5 / 5

  Irina S

  Sain komplekti kiiresti kätte. Kohe proovisin, tegin järjest kolm korda, peale kahte olid hambad väga valged juba aga katse korras mõtlesin kas lähevad veel kui ühe korra veel teen ja läksid!:) geeli veel alles ka.
  Aitäh Ismile

 40. 5 / 5

  Miizu

  Üli tore teenindus! Helistasin kas saaks kohe kätte, sest kui naisel on plaan siis see peab ju kohe juhtuma! Ja minuga olidigi valmis kohe kohtuma ja sain komplekti kätte!:)
  Valgendus toimis väga hästi ja hambad pole tundlikud ka.
  Soovitan ka teisele

 41. 5 / 5

  Regina & Co

  Tellisin korraga 10 tk, pooltele kontoris töötavatele naistele (postikulu jagamise pärast) ja kõige parem oli see kuidas mõne aja pärast meeskolleegid olid arutanud omavahel kuidas naised hambad paljad naeratada, et kõigil nii ilusad valged hambad:D avaldasime neile saladuse ja nii mõnigi küsis kust tellisite!:)

 42. 5 / 5

  Remi00

  Tegi hambad valgeks

 43. 5 / 5

  Martin

  Kiire service. Ja toimib hästi! Soovitan.

 44. 5 / 5

  Cathleen

  Saite uue püsika!:) hambad valged nagu pärlid!

 45. 5 / 5

  Elizabet

  Ikka veel lemmik valgendus! Kasutanud ca 6 aastat selle firma tooteid ja vahepeal teisi proovinud. Aga see parim! Ei tee hambaid valusaks ja valgendab kiirelt. Hind ka soodne

 46. 5 / 5

  Targutaja

  Kvaliteet ja hind paigas! Väga hea valgendaja, kasutan juba üle aasta, saab lisageeli juurde tellida, lamp ja jäljendid igavesed.
  Ärge ostke seda hiina jama mida insta täos ja kõik paluvad sooduskoode, kohe näha see jama, pärast hambad tundlikud ja katki! Tean, kuna olen proovinud kunagi!

 47. 4 / 5

  Klient

  Surnud hambale ei mõjunud üldse, teistele küll. Sain teha ühe korra, terved hambad läksid väga palju valgemaks aga surnud hammas mitte.

 48. 5 / 5

  Mari

  Tellisin perele jõuludeks. Ise proovisin, mees ja vanemad. Kõik on väga rahul! Aitäh!
  Head uut!

 49. 5 / 5

  Renee

  Super hea asja olete kokku keetnud!
  Kiitus!

 50. 4 / 5

  Kliendike

  Plaastritega sain parema tulemuse kunagi aga see ka hea, sellepärast hinne 4. Pakk kohal kiirelt!
  Jah, ma tean plaastid kahjulikud, pole loengut vaja:D

 51. 5 / 5

  Ragne on väga rahul

  Väga hea valgendus! Väga hea teenindus! Helistasin ja sain sama päev soovitud asjad kokku saades kätte.
  Aitäh!

 52. 5 / 5

  Katariina

  Loen neid kommentaare kes kasutavad neid plaastreid… inimesed kas te olete hulluks läinud!? Topite vesiniku suhu endale! Lugege ja uurige ikka rohkem!
  Muidu varsti hambutud!:D

 53. 5 / 5

  Krizz

  Tellisin omale, emale ja mehele. Kõik rahul. Nüüd proovime ära pliiatsi!:)

 54. 2 / 5

  Laura

  Natuke heledamaks läksid, kuid sellist wow-effekti ei teki (soodapesu andis sama tulemuse). Aastaid tagasi kasutatud Crestile see siiski võrdväärne vastane ei ole.

 55. 3 / 5

  Marttin

  Lootsin, et muudab plomme rohkem valgemaks aga vahe jài teiste hammastega.

 56. 5 / 5

  Rebecca L

  Erinevaid proovinud kunagi, see komplekt lemmik juba mitu aastat!
  Ärge valgendage oma hambaid mingi jamaga, mis teed hambad valusaks ja koledaks. Kasutage tooteid, mis on kontrollitud ja tunnustatud ka Eestis!

 57. 5 / 5

  Klient

  Üli rahul!
  Hambad valged ühest protseduurist ja tundlikuks ei tee. Pool aastat tagasi käisin valgendamas kus oli ka “vesinikuta toode”. Hambad olid nii valusad, et sõin valuvaigisteid.
  Soovitan alati uurida mis firmaga tegemist!

 58. 5 / 5

  Krity

  Parem valgendaja kui see mis hambaarstil tegin! Seal jäid hambad tundlikuks, sellega ei jää. Aga tulemus sama!

 59. 5 / 5

  Jana

  лучшее отбеливание зубов! Купи это!

 60. 5 / 5

  Katriina

  Pakk kiirelt kohal, kuigi kodulehel oli vist kuni 7 päeva. Valgendust kasutan teist korda juba, kuna see ainuke mis ei tee mu hakmabid mega tundlikuks aga ilusti valgeks! Ärge kasutage neid plaastreid ja hiina jama mis rikuvad teie hambaid!!!

 61. 5 / 5

  Renata Anni

  Kindlasti kõige parem valgendaja mis ei muuda hambaid tundlikuks! (Paljusis proovinud).

 62. 5 / 5

  Ragneke

  Niiiiiii meeldib!:) peale ühte korda olid hambad valged, peale kahte mega valged!:-D soovitan sõbrannadele!

 63. 2 / 5

  R

  Kahjuks ei toimunud mingit muutust. Ei soovita. Kohal oli kiirelt, mis tõttu ka tärn.

 64. 5 / 5

  Väga rahul

  Sain super valged hambad nagu Teie ühel reklaamil!

 65. 4 / 5

  Klient

  Pakk kiirelt käes, hambad valged, hamba jäljendeid oli natuke raske võtta, mitu korda tegin vee kuumemaks, et tuleks õige kuju, sellepärast 4 tähte. Aga tugev neli:)

 66. 5 / 5

  Olen rahul

  Sain kiirelt kätte, proovisin kohe ära.
  Sain üli valged hamdab, kuidas neid natuke kollasemaks tagasi teha:D:D

 67. 5 / 5

  Maire

  Lemmik valgendus juba mitu aastat!
  Ps. Kott millega saadate on nii nunnu:)

 68. 4 / 5

  Katriin P

  Hinne tugev 4. Olen kunagi plaastreid kasutanud ja need tegin natuke valgemaks hambad aga see komplekt oli ka hea!
  Meeldiv klienditeenindus!

 69. 5 / 5

  Max

  Nõus teiste kommenteerijatega.
  Soodne komplekt, kiired tulemused, ei tee tundlikuks hambaid.
  Kindlasti tellin geel juurde!

 70. 5 / 5

  Karin K

  Üli rahul, aitäh!
  S O O V I T A N

 71. 5 / 5

  Pole vaja

  Jagan kogemust.
  Kuna mul on tundlikud hambad siis kõigepealt proovisin ühe korra. Väga suurt erinevust ei jätnud. Proovisin veel korra, hambad olid peale teist korda märgatavalt valgemad. Sama päev rohkem ei julgenud ja tegin järgmine päev veel kaks korda. Sain nagu soovisin väga valged hambad ja mitte mingisugust tunnet hammastes peale valgendamist ei ole.
  Alati pruugi aitada ainult üks protseduur nagu minul kui pidin tegema mitu. Tean, et mu hambad valgenevad halvasti (süsi jne ei mõju üldse)
  Aitäh! Soovitan!

 72. 5 / 5

  Meelis

  Samuti kiidan! Abivalmis klienditeenindus, kvaliteetne toode!

 73. 5 / 5

  Leix

  Toimib kohe, odav (võrreldes teistega), kvaliteetne, ei teebtundlikuks.
  Julgen soovitada!

 74. 4 / 5

  Kersti

  Toimib ainult oma hambal. Kroonidele ei mõju. Teised hambad läksid küll valgemaks.

 75. 5 / 5

  Margot L

  Pakk tuli kohale ühe päevaga ja parim valgendus mis proovinud olen Eestis.
  Toimib kiirelt juba esimesest protseduurist ja ei tee mu tundlike hambaid tundlikumaks!
  Aitäh!

 76. 5 / 5

  Merit

  Super, super, super!! 🙂

 77. 5 / 5

  Janne

  Niiii valgeks läksid hambad:))))))) ja valus ei ole üldse!!!!!!

 78. 4 / 5

  Lisandra

  Hinne 4+, mul on valged hambad, mõtlesin huvi pärast kas teeb midagi. Läksid märgatavalt valgemaks aga minu jaosk oli tüütu jäljendeid teha, sellepärast pole hinne 5

 79. 5 / 5

  Hanna

  Sain teha ühe korra, hambad läksid väga valgeks. Mõni hammas oli laiguline aga hommikuks olid laigud kadunud. Nii, et teistele teadmiseks, ärge ehmatage!

 80. 5 / 5

  Super rahul

  Lemmik valgendaja juba aastaid! Kunagi olid suured probleemid tarnega aga uus tarnija on selle mure lahendanud. Sain paki kàtte pàevaga, küsimustele vastused mõne minutiga. Aitäh!

 81. 5 / 5

  Heidi

  Väga kiire teenindus, üks päev tellid, järgmine päev on käes. Lihtne kasutada. Esimese korraga tegi vähemalt 3 tooni heledamaks ja ei tee tõesti tundlikuks. Kui keegi kahtleb siis tasub kindlasti proovida, hind on mõistlik.

 82. 5 / 5

  Maila K

  Buduaar lemmik asjad on alati head!

 83. 5 / 5

  Õnnelik klient

  Aitäh???? sain oma pulmadeks säravvalge naeratuse ja palju komplimente! Kiire tarne ja sõbralik teenindus.
  Ilusat suve!

 84. 5 / 5

  Nad

  Hea valgendus, ei tee tundlikuks hambaid. Lugesin kommentaare kuidas hambad laiguliseks jäid kellegil. Nagu infos lubatud, valgendab ainult oma tervet hammast. Olles töötanud hambaarsti õena siis tean, et laigulisuse võibki tulla kui oma hammas on kahjustunud, varasemast valgendusest näiteks vms. Kellel kahtlusi külastage enne oma arsti. Aga valgendaja toimis hästi, mitu tooni valgemad hambad ja peale valgendust ei ole hambad tundlikud kuumale ega külmale nagu osade selliste toodetega.

 85. 5 / 5

  Klient

  Väga rahul ja julgen soovitada.
  Pakk kohal ühe päevaga, hambad valged 2 protseduuriga ja tundlikuks ei teinud.

 86. 5 / 5

  masta9

  pliiats on okei, aga kui tahta hambad korralikult valgeks saada siis tuleks see komplekt tellida kindlasti. kasutasin geeli 2 korraga ära nagu müüja soovitas ning hambad läksid päris valgeks.

 87. 5 / 5

  Triinuke

  Väga vastutulelik klienditeenindus. Soovisin käest-kätte saada ja sama päev toodi ära. Sõbrannal läksid hambad väga valgeks. Mul kahjuks umbes 2 tooni ainult. Aga eks see oleneb hambast ka.

 88. 5 / 5

  Anneliisa

  Kiire, lihtne, odav ja toimib. Värvikaardi järgi valgenesid mu hambad 8-9 tooni, kuigi enne ei olnud ka kollased.

 89. 5 / 5

  Eva

  kiire tarne, vàga valged hambad, super klienditeenindus.
  Kiidan!

 90. 5 / 5

  Fänn

  Soovitan! Olen testinud paljusid aga see on ainuke mis ei tee hammast tundlikuks aga valgendab ka hästi

 91. 5 / 5

  Kersti

  Kiire tarne ja esimese korraga sain mitu tooni heledamad hambad. Polnud vaja teist korda teha. Järgmine kord mõõdan värvikaardiga mitu tooni läks heledamaks.

 92. 5 / 5

  tellija

  tellisin komplekti juba kunagi ammu ning tol ajal tõmbas hambad valgeks küll. praegu tellisin lisageeli lihtsalt, kuna lamp ja kapad olid juba olemas varasemast. lisageel on ka beaming white oma seega pettum ei pidanud.

 93. 5 / 5

  juuretasand

  ostsin buduuari turult eile ning täna hommikul sain proovitud peale söömist ja hammaste pesu. Tegin 2 korda järjest 30 minutit ning pean mainima, et hambad on tunduvalt valgemad. mul olid küll üsna kollased hambad, aga no tore on, kui hambad niivõrd palju valgemad on. Aitäh!

 94. 5 / 5

  Alice P

  Mul on valged hambad ja tellisin oma mehele aga mõtlesin, et proovin ühe korra. Mu hambad läksid veel valgemaks, nagu valge paber pm. Mees ka üli rahul ja ütles, et suhtleb klientidega nüüd julgemalt kuna hambad nii valged!
  Toimib sajaga!:)

 95. 4 / 5

  tuulik0

  hindeks 4 – töötas hästi, aga ootasin veidi rohkemat 🙂

 96. 5 / 5

  krisss22

  tellisin komplekti ja vahu nägin reklaami. komplekt toimis minu peal väga hästi, kuna hambadolid kollase tooniga.

 97. 5 / 5

  kalle1

  Sai proovitud pärast delfis artikli lugemist, pean ütlema, et jäin rahule vaatamata sellele, et osad fb-s kirjutanud, et nendel ei toiminud. ei mõista seda, kui aus olla – mul läksid hambad mitu tooni valgemaks.

  Pakk jõudis kohale 24 tunniga muideks

 98. 4 / 5

  meril22

  mul on juba muidu päris valged hambad seega suurt erinevust ei näinud, kuid seda ma ka ei oodanud. hambad sain valgemaks ühe tooni võrra, millega olen väga rahul.

  komplekti ise on väga lihtne kasutada, on kenasti pakitud ning kõik õpetused kenasti kaasa.

  Soovitan!

 99. 5 / 5

  Martin

  Parim valgendus mis proovinud olen!

 100. 5 / 5

  Kaire S

  Toimib! Mu hambad läksid sama valgeks nagu A4 paber 😀
  Kindlalt tellin veel!
  Aitäh

 101. 5 / 5

  Silja

  Ainuke valgendus mis ei tee hambaid tundlikuks ja toimib ka!

 102. 5 / 5

  grete22

  tellisin komplekti ja pliiatsi ka. komplekti oli kodus hea mugav kasutada ning väga tulemuslik. pliiats sai ostetud selleks, et reisil kaasas kanda ning tulemust hoida. soovitan!

 103. 5 / 5

  errrrrrrrrik

  Kohal 24 tunniga. Toimib väga hästi. (Y)

 104. 5 / 5

  marge

  tellisin pühapäeval ning esmaspäeva õhtuks oli kohal. kahjuks on mul üsna kollased hambad seega tulemus sai väga hea. muutust on silmaga näha.

 105. 5 / 5

  Kris

  Beaming White hammaste valgendamise tooted on minu vaieldamatud lemmikud, sest nende kasutamine on nii mugav! Ma saan vaadata televiisorit ja samal ajal ka hambaid valgendada. Tulemust on märgata juba peale esimest kasutamist.

 106. 5 / 5

  maarikailu

  Soovitan tellida – ainus beaming white ametlik edasimüüja eestis. Ükski muu e-pood ei toimeta enam nende tooteid kohale.

 107. 5 / 5

  janne

  olen kasutanud, tulemus sama nagu hambaarsti juures, aga võtab veidi kauem aega. kõvasti odavam ka.


Lisa arvustus

Koostisosad
Valgendusgeel: Glycerin, Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Titanium Dioxide, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium Saccharin, Sodium Carbonate Peroxide
Pihustatav puhastusaine: Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Alcohol, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Poloxamer 188, Sucralose, Poloxamer 407, Sodium Citrate, L-Menthol, Caffeine, Sodium Benzoate, Polysorbate 20, Ci73015

Kasutusjuhend

 • Soovitame teha võrdluseks hammastest pildi enne ning päev pärast protseduuri!
 • Pese hambad kasutades oma hambapastat
 • Täpse hambajäljendi saavutamiseks aseta hambakapad kuuma vette ja seejärel ülemisele ja alumisele hambakaarele. Kuna jäljendimaterjalil on madal sulamistemperatuur siis pole vaja kasutada keevat vett. Ajage vesi keema ja jätke 1 minutiks jahtuma. Uputage esimene jäljend 1 kuni 5 sekundiks vette, kuniks see muutub modelleeritavaks. Korrake sama teisega. NB: Kauemaks vette jätmine võib põhjustada jäljendi kahanemise.
 • Asetage jäljend hammaste ümber ja vajutage sõrmedega pealtpoolt hambakaarele. Sisemist kaart muljuge keelega. Laske jahtuda kuni jäljend on hammaste kuju võtnud. Tehke sama alumise hambakaarega. Jäljend säilitab oma kuju ja järgmiste valgendamiste korral seda tegevust korrata vaja pole.
 • Kui jäljendid on modelleeritud siis lõigake ääred madalamaks nii, et saate suu täielikult sulgeda ajal, kui hambajäljendid on suhu asetatud. Samuti lõigake maha ka jäljendite otsas olev kummist sang.
 • Pihustage puhastusainet (pihustiga pudel sinise vedelikuga) kolm korda hambaharjale ja pese hambaid minut aega. ÄRGE loputage vaid sülitage ülemäärane aine välja.
 • Veenduge, et hambakapad on puhtad ja kuivad enne geeli sissekandmist. Niiskus vähendab tõhusust ja aeglustab valgendusprotsesse. Pressige valgendusmass süstlast jäljendite seesmisele esipinnale (mis puutub hammaste eesosaga kokku). Pange geeli just niipalju, et jäljendid oleks kaetud õhukese geelikihiga.Keskmiselt alla 1 ml geeli ühe jäljendi kohta. Sulgege korgiga geelituub.
 • Asetage jäjend hammastele, suruge vastu hambaid.
 • Asetage LED lambi läbipaistev osa huulte sisepoolele ja vajutage stardinuppu. NB: Enne esimest kasutamist eemalda lambi patarei ja eemalda selle all olev kaitse.
 • Hoidke jäljendeid 25-35 minutit suus. Ärge hoidke üle tunni.
 • Loputage suu leige veega, vajadusel kasutage hambaharja, et üleliigne geel hammastelt eemaldada.
 • Korrake protseduuri veel kord või kuni soovitud tulemuseni samamoodi nagu esimesel korral.
 • Alustage naeratamist uue särvavvalge naeratusega!

 

 

Peale protseduuri:

Puhasta jäljendid külma vee all hambaharja või vatipulgaga. Säilitage jäljendeid kuivas (soovitavalt kaasasolevas pakendis). Ärge hoidke geeli kuumas.

NB! 24h peale valgendamist hoiduda kohvist, mustast teest, suitsetamisest, punasest veinist ja teistest toiduainetest mis võivad pärrssida valgendus tulemusi!

Vastunäidustused:

Kui olete lapseootel või imetate. Hambad ei ole korras või esineb igemehaigusi. Samuti kui kannate hambaklambreid. 

Vältige silma sattumist ja hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 18 aastaste puhul. Ärge tehke kuuri üle 4 korra aastas.

NB! Toode ei valgenda laminaate, lumineere, hambatäidiseid ja kroone.

Sulle võib meeldida ka…