Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

soe naomask kullaga

Söe näomask – kullaga rikastatud

5.90

Lisa korvi

,

Söe näomask – kullaga rikastatud

,

Söe näomask – kullaga rikastatud

5.90 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Söe näomask puhastab ning ravib

Söe näomask (aktiivsüsi) Vitamasques poolt, mis sisaldab 24 karaadise kulla puru – Detox näomask, mis eemaldab liigse rasu, õli ning mürgid.

Vegan sõbralik!

“Probleemse näonaha päevi” juhtub meil kõigil, kui nahk läigib ja on punniline. Bambuse söe näomask rahustab nahka, mis sisaldab spetsiaalset 24-karaadise kullaekstrakti ja bambuse aktiivsüsi, et aidata eemaldada näonahast mürgid ja see puhastada. Probleemsed kohad saavutavad parema jume pisikesed punnid saavad ravitud.

söe näomask aktiivsüsi

Söe näomask ning tema kasutegurid?

Eemaldab nahalt mustuse

Kuna aktiivsüsi omab võimet kehast välja tõmmata baktereid ning mürke, siis tänu sellele aitab ta näonahalt mustuse eemaldada. Uuringud on näidanud, et söe näomask aitab eemaldada näolt sügavama mustuse ning bakterid seega võib selle kasutamine viia tervislikuma ning puhtama jumeni!

Aitab akne vastu

Akne tekib, kui surnud naharakud, rasu ning bakterid jäävad kinni sinu nahapooridesse. Aknet tekitav bakter võib põhjustada punne ning teisi põletikulisi nähtuseid, mis tekitavad näonahas punasust, turset ning ärritust. Söe näomask, mis sisaldab aktiivsüsi võib aidata need samad bakterid pooridest eemaldada. Selle tõttu väheneb akne ning paraneb üleüldine näojume.

Abi putuka hammustuste vastu

Kuna näiteks sääse hammustus hakkab sügelema selle tõttu, et ta on mürgine võib mõndadel juhtudel aktiivsüsi näomask aidata selle vastu. Seda tänu aktiivsüsi võimele tõmmata välja mürgid.

Söe näomask – mis riskid on?

Üleüldiselt on need maskid väga turvalised ning kõrvalmõjudeta, aga nagu iga asjagagi – ärge kasutage neid liiga palju. Lugege kindlasti juhendit ning ärge hoidke näomaski peal liiga kaua. Vältige ka liigset kasutamist, ei ole vaja maski kasutada mitu korda päevas. See teeb naha pigem kuivaks, tekitab punasust ning nahk muutub tundlikuks. Esimesel kasutamisel kindlasti jälgige, kas nahal tekib ärritust või sügelust.

  • Ideaalne nahapinnal olevate punnide korral
  • Aitab eemaldada rasu
  • Ühtlustab jume

Kui tihti peaks söe näomask kasutama?

Nagu ka kõikide teiste näomaskidega peaks kasutama aktiivsüsi näomaski maksimaalselt kaks korda nädalas. Kui teil on tundlik nahk või nägu tundub kuiv pärast maski kasutamist siis tehke protseduuri kord nädalas või harvemini.

Kuna kangasmask peab näonahal olema umbes 20 minutit on seda hea kasutada õhtusel ajal lõõgastudes. Näiteks enne magamaminekut. Kui tahate kasutada maski hommikul siis tehke seda pärast pesemas käimist – sellisel juhul ei pese te seerumit näost maha ning kasulikud ained jäävad püsima. Võite kindlasti ka pärast kasutamist peale panna oma lemmik näokreemi, mis aitab lukustada kõik kasuliku näonaha sisse!

Kasutusjuhend:

  1. Puhastage oma nahk enne maski kasutamist. Puhas näonaohk aitab maskis olevatel ainetel paremini sisse imenduda.
  2. Asetage näomask ühtlaselt näole, kaasaarvatud otsmik, põsed, nina ning lõug.
  3. Lõõgastuge rahulikult ning hoidke maski peal umbes 20 minutit.
  4. Eemaldage mask ning hõõruge näppudega järelejäänud seerum sisse.

Hinnangud (2)

5 stars
1
4 stars
1
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0
4.50
2 Arvustused
Lisa arvustus

2 Arvustused

kris1
1 nädal ago
proovisin seda ja kala kollageeni oma ning viimane meeldis rohkem. muidu andis väga hea tulemuse, aga peab kasutama järjepidevalt maske, et näonahk oleks koguaeg niisutatud.
Britt
1 kuu ago
Väga hea mask, kaks tükki ära teinud ja näonahk nagu ilusam. Kerge näole kanda ka

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi