Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Säravad juuksed õigete juuksehooldustoodete ja nippidega

Juuksehooldustoodete valik on turul lai ning tihti on raske valida endale sobivaim, kuid kõige kindlam meetod on juuksetüübi kindlaks tegemine ja seejärel katsetamine. Mis aga juukseid kahjustab? 

Sinu juukseid kahjustavad lisaks muudele teguritele, näiteks ilm, ka igapäevased tegevused nagu kuumtöötlemine, valesti harjamine, liigselt tugevate patside kandmine või valede toodete kasutamine. Kahjustunud juuksed näevad välja elujõuetud, kuivad ja kahused. Juse seetõttu, kui palsamist ei ole piisavalt abi, siis tõttavad appi juuksemaskid – rikastatud õlide ja spetsiaalsete koostisainetega, hooldavad juukseid intensiivselt ning võivad lisaks niisutamisele aidata ka toonimise või näiteks juuste tugevdamisega.  

Parimaks tulemuseks kasuta juuksemaski 1-2 korda nädalas ning lase sel mõjuda 10-15 minutit, et koostisained saaksid imenduda. Loputa mask jaheda veega, et juuksed saavutaksid veelgi säravama mulje. Lisa oma juuksehooldusrutiini ka juukseõli, mida võib vastavalt tootetele kanda nii märgadesse kui ka kuivadesse juustesse. 

 

Seitse parimat juuksemaski säravate juuste heaks  

 

Kui Sinu juuksed vajavad ekstra hoolitsust – olgu selleks intensiivne niisutus, värvi värskendamine, tugevdamine, silumine või taastamine, siis on spetsiaalne juuksemask järgmisel pesukorral parim abiline. Leia oma uus lemmik abiline: 

 

 

Mida meeles pidada juuksehoolduse puhul? 

 

Juuste sügavniisutus õigete toodetega 

Kuivade juuste parim abivahend on intensiivselt niisutav juuksemask. Vali oma juuksetüübile sobiv toode, eri tooted sobivad eri juustele. Lisaks juuksemaskile kasuta kvaliteetset šampooni ja palsamist. Sügavniisutusele võiks ka järgneda juukseõli kasutamine, mis muudab juuksed veel säravamaks.  

Kuumakaitsevahend kuumtöötlemise puhul ja kuumtöötlusega piiri hoidmine 

Kuumtöötlusega juukseid stiliseerides kasuta kahjustuste vähendamiseks kindlasti kuumakaitsevahendit. Proovi töötlusvahendile ka sobilik temperatuur valida, kuna kõige kõrgem võimalik variant ei pruugi Sinu juustele üldse vajalik ollagi. Ole kuumtöötlusega siiski ettevaatlik ja ära pea piiri. Juuksed tänavad Sind! 

Paranda liigsest töötlusest katkenud sidemeid juustes 

Pidev kuumtöötlus ning värvimine lõhub juuste sidemeid, mis omakorda viib nende katkemiseni. Spetsiaalsed hooldustooted aitavad Sinu juukseid parandada ning annavad neile uuesti terve ja särava välimuse. 

Ära liialda juuste pesemisega  

Liigne juuste pesemine kuivatab juukseid, seda nii kuiva kui ka rasuse juuksetüübi puhul. Püüa juukseid pesta kõige rohkem 2-3 korda nädalas, eelistades sealjuures jahedat vett kuumale. Pane tähele, et kasutaksid niisutavat šampooni ja palsamit, mille koostises ei esineks alkoholi, mis kuivataks neid veelgi.  

Kanna juustesse jäetavad tooted märgadesse juustesse 

Selleks, et veelgi rohkem niiskust juustesse lukustada, kanna niisutavaid tooteid märgadesse juustesse. Võimalusel kuivata juuksed õrnema mikrofiibrist rätikuga ning lase neil seejärel õhu käes kuivada, et vähendada kuumtöötlus vahenditest põhjustatud kahjustumist. Fööniga kuivatamist võiks üritada vältida, kuid kui teed seda, kasuta kindlasti külmemat temperatuuri ja kuumakaitsevahendit.  

 

Kui Sa enda uut lemmikut ei leidnud, siis ole mureta – veelgi suurema valiku juuksemaske erinevatele vajadustele ja juuksetüüpidele leiad siit

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search