Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Tervise turgutamine Swedish Nutra vedelate vitamiinijookidega

Swedish Nutra on üks Skandinaavia tuntuimaid vedelate toidulisandite ning vitamiinide tootjaid. Kollageen kalast, hüaluroonhape ning mitmed teised selle brändi toidulisandid on maailmas mitmeid auhindu võitnud eriti tänu nende toodete innovatiivsusele ning tõestatud efektiivsusele. Brändi eesmärgiks on luua võimalikult looduslikke tooteid kõigile- naistele, meestele ja lastele ning seda erinevates vanusegruppides.

 

´Oma teadmiste ja kogemuste najal spetsialiseerume me maailma parimatest koostisainetest premium klassi vedelate toidulisandite tootmisele.´

-Swedish Nutra

 

Milles seisneb Swedish Nutra eripära?

 

2013. aastal rajatud perefirma juured ulatuvad Rootsi, Malmö linna. Swedish Nutra tooted põhinevad nende toodete loojate rohketel teadmistel ning kogemustel. Esivanemate eeltöö ning edasi antud teadmised meditsiinist lõid hea aluse toidulisandite tootmiseks. Soovides pakkuda inimestele neid rikkalikke toitaineid, mida maal on meile pakkuda, loodi premium klassi toidulisandeid tootev ettevõte.

Nende eesmärgiks on inimeste tervisele positiivset mõju avaldada, seetõttu arendati välja kõige arenenumad ning efektiivsemad toidulisandid- vedelal kujul. Teaduslikud uuringud näitavad, et vedelal kujul toidulisandid imenduvad kehasse paremini, neid jõuab kehasse mitu korda suuremas koguses ning neid on inimesel kergem seedida. Lisaks on sellisel kujul vitamiinide tarbimine palju mugavam näiteks neile, kes ei suuda suuri tablette ja kapsleid neelata.

´Physician Desk Reference´ (PDR) ehk ravimite, toidulisandite ja vitamiinide statistika ning detailide andmebaas ütleb, et 85-90% toitainetest vedelal kujul imendub 22 kuni 30 sekundiga. Lisaks on veel testitud, et vaid 10-20% toitainetest, mis on kapslis või tabletis, imenduvad Sinu kehasse.

 

Swedish Nutra peamised eelised:

 

    • Kontsentreeritud koostis, kus ühes annuses vedelal kujul toidulisandis sisaldub pea 30 korda rohkem aktiivaineid kui näiteks tabletis.
    • Efektiivne imendumine– võrreldes tablettide või kapslitega, on vedelal kujul toidulisandil märgatavalt parem imendumisvõime. Sinu kehal ei ole vaja vedelat toidulisandit seedima hakkama, selle asemel algab kohene imendumine, mis antud toodete puhul kestab 1-4 minutit. Lisaks omastab keha vedelast toidulisandist lausa kuni 98%.
    • Täiteainete vaba koostis, sest vedel toidulisand ei vaja oma vormi hoidmiseks mingeid lisa koostisaineid. See tähendab võimalikult puhast ning naturaalset koostist.

 

Swedish Nutra lai tootevalik

 

Üks nende populaarsemaid tooteid on kahtlemata Swedish Nutra mereline kollageen, mis on saadud kalast ning mis tänu oma väiksemale molekulaarsusele imendub kehasse kõige paremini.

 

Kõrge kollageeni sisaldusega mereline kollageen on Swedish Nutra TOP1 toode. Kollageen aitab naha niiskustaset tõsta ning selle elastsust parandada. See toetab immuunsüsteemi, liigeste ja lihaste tööd ning muudab juuksed ja küüned elujõuliseks. Vedelal kujul kollageen sisaldab endas ka C-, B5 ja B6 vitamiine.

 

Üks uuemaid tooteid nende valikus on hüaluroonhape. Hüaluroonhape on glükoos, mida ka meie enda keha toodab ning mis on väga vajalik sileda, noorusliku ning niisutatud naha heaks. Vananedes hakkab meie keha kahjuks hüaluroonhapet aina vähem tootma. Lisaks võib see aidata haavadel kiiremini paraneda, niisutada luude ja kõhrede vahelisi kudesid, tugevdada luid jm.

Lisaks pakub Swedish Nutra eraldi vitamiinide komplekse nii meestele, naistele kui lastele, loomset kollageeni, C+D vitamiini, liigeste kollageeni, ženženni, juuksed + nahk + küüned vitamiini, multivitamiini ning aminohappeid.

Tutvu Swedish Nutra brändiga lähemalt ning avasta enda uus lemmik toode valikust, kus leidub kindlasti midagi põnevat igaühele – https://ismile.ee/swedish-nutra/ .

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi