Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Top 3 magusalõhnalist naiste parfüümi

Parfüümid on asendamatud ja unustamatud aksessuaarid, mis kaunistavad nii meest kui ka naist. Parfüüm annab võimaluse unustamatuks eneseväljenduseks ning võib rääkida inimese kohta palju.  Parfüüme saab liigitada mitut eri moodi, tihtipeale tehakse seda nahal püsivuse põhjal. Tualettvesi ehk EDT sisaldab umbes 10 % parfüümõlisid ning püsib nahal ligikaudu 4 tundi. Parfüümvesi ehk EDP 15 % õlisid ja püsib Su nahal umbes 6 tundi. Õlide erineva sisalduse ehk kontsentratsiooni  põhjal järeldame, et parfüümvesi on rohkem püsivam ja intensiivsem.

 

Kiusatus on parfüüm, mida hingad sisse seni, kuni tahad saada kogu pudelit.

– Jean-Paul Belmondo

 

Mis on parfüümi noodid ja nende tähtsus?

 

Parfümeerias tähendavad noodid lõhna eri aroome. Aroomid võivad olla nii naturaalsed kui ka sünteetiliselt loodud molekulid. Noodid jaotuvad kolme eri kategooriasse ning igaühel neist on parfüümis oma järgnev ülesanne:

  • Parfüümi tipunoot ehk ülemine noot

Tipunoodi moodustavad aroomid, mis on kergesti lenduvad ning on koheselt peale lõhna pealekandmist tunda. Need on esmamulje tekitajad ning hajuvad üldjuhul õrna molekulaarsuse tõttu kiiresti. Siiski on nad parfüümi koostises olulisel kohal just seetõttu, et nad annavad edasi inimesele kõige esimese ettekujutuse parfüümist. 

Tipunoote iseloomustab värskus ning kergus. Tihti kasutatavad tipunoodid on näiteks tsitruselised, kerged puuviljad ja ürdid. 

  • Parfüümi keskmik ehk südamenoodid

Kui tipunoodid hakkavad vaikselt hajuma, siis on kätte jõudnud südamenootide hiilgetund. Parfüümi südamenoodid püsivad nahal kauem ning on oluliseks mõjutuseks tulevatele põhinootidele, olles täidlased ja ka mahedad. Südamenootideks on tihti näiteks lillearoomid või vürtsid. 

  • Parfüümi põhinoodid

Südamenoodid juhatavad sisse põhinoodid. Põhinootide aroomid omavahelises koostöös on parfüümi püsiva mulje tekitajad ning toovad endaga sügavust ja täidlust.  Põhinootide raske molekulaarsuse tõttu tulevad nad üldiselt esile alles 30 minutit pärast parfüümi peale kandmist ning püsivad nahal kõige kauem. Populaarsed põhinoodid on näiteks puiduaroomid ,vaigud või vürtsid. Selleks, et saada parfüümist alati kõige õigem mulje, on oluline analüüsida pealekantud parfüümi pool tundi hiljem, sest just siis on parfüümi põhinoodid avaldunud. 

 

Top 3 parimat parfüümi magusa aroomi armastajatele

 

Kui hing ihkab magusa, kuid värske lõhna järele – Anna Sui Fantasia Mermaid EDT

 

Fantasia Mermaid loodi 2019. aastal Christian Provenzano poolt. Tipunootideks on vere apelsin, kardemon ja mandariin, apelsin. Keskmised noodid on litchi, pojeng ja jasmiin. Põhinoodid on mesi, valge puit ja vanilje. Parfüüm on ideaalne oma magususe kui ka värskuse poolest. 

 

Unustamatult magus ja vastupandamatult eksootiline hõng – Ariana Grande Sweet Like Candy EDP

 

Ariana Grande Sweet Like Candy parfüüm on rõõmsameelne, lõbus ja unustamatu lõhn naistele. Eksootilised muraka marjaakordid põimuvad edukalt rohelise bergamoti värskusega. Küpsete pirnide puuviljamotiive täiendavad harmooniliselt magushapud mustad sõstrad. Parfüümikolmnurga südames on uskumatult magus, suhkruline duett, mis sisaldab kohevat vahukoort ja vahukomme. Jasmiin, lõhnav frangipani ja kaunistatud kuslapuu moodustavad vastupandamatu lillekimbu. Vanilje ja Kashmiri puu puitunud akordid loovad meeldejääva lõpunoodi.

 

Sensuaalselt unustamatu ja magus lillelõhn – Christian Dior Miss Dior Absolutely Blooming EDP

 

Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet elegantne tualettvesi on inspireeritud kevade esimestest päevadest. Õrnade lilleõite aroom jätab nahale vapustavalt siidise loori ning paneb Sind tundma vastupandamatuna. Tualettvesi avaneb Sitsiilia mandariinide aroomiga, millele südames lisanduvad pojengid, roosiõied, aprikoos ja virsik. Lõhna põhjas lisab sensuaalsust sügav ambra noot, mis on lõpunoodina meeldejääv ning kustumatu. 

 

Parfüüm on asendamatu eneseväljendusviis – vali kvaliteetne ning Sind perfektselt kirjeldav lõhn, et jääda meelde. Kogu valiku naiste parfüüme leiad siit.

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi