Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Top 3 vürtsikat meeste parfüümi

Sügise tulekul saab taaskord hakata rohkem kandma parfüüme, mis on lisaks vürtsikusele puidused või magusad ning mis aastaaegade vahetusse mõnusat soojust ja hubasust lisavad. Kõige lihtsam lõhnakollektsioon võiks koosneda erinevateks aastaaegadeks või sündmusteks sobivatest parfüümidest, et saaksid end igal ajal enesekindlana tunda.

 

Kuidas valida uut parfüümi oma kollektsiooni?

 

Parfüümi valimine võib olla keerukas ja aeganõudev protsess, kui Sa ei tea mõningaid nippe, mis seda lihtsustavad. Keegi ei taha osta kallist parfüümi kapile seisma, sest see ei sobinud tema keha keemiaga.

  • Tee kindlaks, millist lõhna profiili Sa soovid

Magus, puidune, vürtsikas, värske või kombinatsioon neist mitmest. Soojas ja niiskes kliimas sobivad kindlasti paremini värskemad lõhnad, mis oma kergusega ei lämmata. Kargema ilma puhul aga on väga mõnus tunda magusaid puidu- ja vürtsinoote, mis on oma olemuselt väga tummised.

  • Vali endale sobiv kontsentratsioon

Reeglina usutakse, et EDP ehk Eau de Parfum püsib kõige kauem ning ulatub kandjast kõige kaugemale. Küll aga mängivad suurt rolli ka sellest sisalduvad noodid- näiteks tsitruselistest rikas EDP püsib nahal kindlasti palju vähem aega, kui vanilli, patšuli või puidunootidega EDP. Tsitruselised on lihtsalt oma olemuselt palju lenduvamad.

  • Proovi parfüümi naha peal

Uue parfüümi proovimisel on üks olulisemaid asju kontakt nahaga. Proovides testribadel, ei saa aimu parfüümi kogu olemusest ega sellest, kuidas see Sinu keha keemiaga reageerib. Parim oleks näiteks esmalt huvi pakkuva parfüümi tester osta, et seda mõne aja jooksul erinevates tingimustes proovida. Kui proovid lõhna vaid korra kaupluses, anna sellele aega nahal väljenduda miinimum 30 minutit.

  • Ära tee ostu vaid kellegi soovituse järgi

Parfüüm on ülimalt personaalne ning käitub erinevate inimeste nahal väga erinevalt. Tegurid nagu kliima, toitumine, nahatüüp, stress jm mängivad väga suurt rolli selles, kuidas parfüüm end kellegi nahal väljendab. Sellepärast on oluline, et prooviksid soovitatud parfüümi alati enda nahal järgi.

 

Top 3 parfüümi vürtsika lõhnaga

 

Unisex parfüüm, mida saad jagada oma kaaslasega – By Kilian Vodka on the rocks EDP

See parfüüm on aromaatne, vürtsikas ja soe. Tipunoodis valitsevad vürtsikad koriander ja kardemon kombineeritud aldehüüdidega, mis lisavad puhtuse nüanssi. Keskmikus asetsevad särtsakas rabarber, maikelluke ning roosa roos. Parfüümile loovad tugeva põhja sandlipuu, tammesammal ning ambroxan, mis lisab muskuse aroomi.

 

Elegants läbi irooniaprisma – Moschino Toy Boy EDP

Isikupärasele ja eelarvamuste vabale mehele loodud parfüümi tipus asetsevad roosa pipar, pirn, muskaatpähkel ja elemi vaik. Lõhna südames võimutsevad roos, magnoolia ja nelk. Sooja, kuid tugeva põhja loovad parfüümile vetiver, kašmiir, sandlipuu ja merevaik. See parfüüm on vürtsikas, puidune ja soe. Parfüümipudel on Moschinolikult mänguline musta kõrgläikega kaetud mängukaru luksuslike hõbedaste detailidega.

 

Intensiivne ja vürtsikas tualettvesi – Hugo Boss Bottled Night EDT

Bottled Night EDT on puidune, puudrine ja värske vürtsikusega tualettvesi. See avaneb tipus kasepuidu ja lavendli aroomidega, juhatades sisse puudrise Aafrika kannikese. Tualettvee põhjas asetsevad nüansid Louro Amarelo puidust ja sensuaalsest muskusest. Ikooniline Boss Bottled pudel on ümbritsetud kesköise musta varjundiga, mis väljendab parfüümi salapärasust suurepäraselt.

Tutvu ka ülejäänud meeste parfüümivalikuga siin.

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search